Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 17. 11.
Klaudia
5°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
04.08.2017, 17:20 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Novomanželia si zacvakali svadobnú cestu za 6000 eur: Po tej nehoráznosti im ostali oči pre plač!

24 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
gino331
5.8.2017 04:22 | |
+4 -3
Reagovať
Moslimakov netreba vpustat ani do Europy, sekirovat, sekirovat, sprisnit azylovu politiku.
gino331
5.8.2017 04:19 | |
+5 -4
Reagovať
Ona ma grecke meno, nemala si vziat Turka, jednoduche.
Gerard31
4.8.2017 22:47 | |
+15 -11
Reagovať
ja ten prístup amerických uradov schvaľujem... ak by to fungovalo aspon s časti podobne aj v európe, tak ešte mohli niektorý, nevinný ľudia po brutálnych teroristických útokoch ešte žiť... ani do bytu, alebo domu si len tak pre nič, za nič nikoho nevpustíte...
f3nix
4.8.2017 23:23 | |
+7 -12
Som zvedavy kde budes dovolenkovat keby chorvati zaviedli daco podobne na slovakov...len tak...
nano1317
4.8.2017 23:25 | |
+5 -3
f3nix ved nech len zavedu ,..urcite najdu par hajzlo.v a bude plaz len tvoja
gino331
5.8.2017 04:21 | |
+5 -1
f3nix, budem dovolenkovat trebars na svojej chate, vies, ze cim som starsi, citim sa tam viac a viec prijemnejsie a ani nepotrebujem more, mame nadhernu prirodu.
sosony_valcuju
4.8.2017 22:24 | |
+6 -7
Reagovať
nas.rat im na hlavy!
nano1317
4.8.2017 20:53 | |
+19 -14
Reagovať
bol to uplne legitimny postup od organov,..potencionalnych hajzlo.v,treba riesit pri vstupe do krajin aj 5 dni a ne 48 hodin,ci 24
skomentoval
4.8.2017 19:27 | |
+13 -9
Reagovať
moslim si a do americka ideš no brejn
molon70
4.8.2017 19:14 | |
+17 -14
Reagovať
ani som to nedočítal, načo???....pozrel som si fotky a chvala bohu že aj v usa majú taký meter ako má väšina slovákov a fiko sa na tom vezie a ovečky mú zato dvíhajú percentá....čo k tomu doda´t - nič, všetko je óóólrajt!!!
sexygbod
4.8.2017 19:09 | |
+2 -9
Reagovať
PRD
ZAJO3
4.8.2017 18:55 | |
+19 -11
Reagovať
Nech dajú podnety, aby stíhali staré za vlastizrady a za všetkých, ktorí prišli o životy vďaka kultúrnemu obohateniu!!!
jozojozef
4.8.2017 18:55 | |
+16 -9
Reagovať
toaletný pepier kde je diskusia k malej Češke ako ju tatko rozume učí ako sa chovať k moslimom . ?? mali by ste si tam v tom vašom hnoji z toho videa zobrať príklad !!!!!
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Kauza Pavol Rusko 
Kauza Pavla Ruska: vyšetrovanie sa skončilo Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 8 min
Ľudia s nižšími príjmami si môžu kúpiť byt v Bratislavskom kraji Aktuality.sk
Riešením môžu byť okresné mestá Malacky, Pezinok či Senec.
pred 28 min
Chášukdžího dal podľa CIA zabiť saudskoarabský korunný princ Aktuality.sk
Istotu majú zo zdrojom vrátane záznamu telefonátu medzi novinárom a korunným princom.
pred 58 min
V Košiciach pribudli štyri bezpečnostné kamery Aktuality.sk
V oblasti prevencie kriminality bolo poskytnutých 10-tisíc eur.
Speváčka Sisa
Sklovska prežila kvôli operáciám strastiplné chvíle: Bolesť, akú nepraje nikomu
Takto bude
Totálna mánia! 0 eurová bankovka pobláznila Trnavčanov: Stovky ľudí čakali hodiny pred informačným centrom!
„Som bežec
Čerstvý otecko Vladimír Kobielsky o malom synovi: Už nemám toľko síl ako kedysi
Zreľák (vpravo)
Fantastická pätička Adama Zreľáka proti Ukrajine: Jeho gól si budete púšťať dookola
Žiť
Slováci chcú demokraciu: Čo je pre nich najdôležitejšie?
Srbský tenista
Srb Djokovič porazil Čiliča: Do semifinále postupuje aj Zverev
(ilustračné foto)
Obchodné reťazce sľubujú vajcia z podstieľkového chovu: Pocítia to aj naše peňaženky?
Peter Sagan sa
Peter Sagan má dôvod na radosť: Tourminátor triumfoval na pretekoch v Šanghaji
Lotéria
Päť výhercov si rozdelí 90 miliónový Eurojackpot: Z ktorých krajín noví boháči pochádzajú?
Tuukka Rask sa
Raskov návrat Bostonu víťazstvo nepriniesol: Slovenskí hokejisti nehrali
Optimistka:
Víťazka súťaže Učiteľ Slovenska Zuzana Tkáčová: Škola dáva študentom moc meniť svet
Spišský hrad
Foto
Spišský hrad zatvorí svoje brány na niekoľko mesiacov: Návštevníci, pozor, zostáva už len pár dní!