Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 24. 9.
Ľuboš, Ľubor
11°C  Prehánky  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
04.08.2017, 17:20 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Novomanželia si zacvakali svadobnú cestu za 6000 eur: Po tej nehoráznosti im ostali oči pre plač!

24 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
gino331
5.8.2017 04:22 | |
+4 -3
Reagovať
Moslimakov netreba vpustat ani do Europy, sekirovat, sekirovat, sprisnit azylovu politiku.
gino331
5.8.2017 04:19 | |
+5 -4
Reagovať
Ona ma grecke meno, nemala si vziat Turka, jednoduche.
Gerard31
4.8.2017 22:47 | |
+15 -11
Reagovať
ja ten prístup amerických uradov schvaľujem... ak by to fungovalo aspon s časti podobne aj v európe, tak ešte mohli niektorý, nevinný ľudia po brutálnych teroristických útokoch ešte žiť... ani do bytu, alebo domu si len tak pre nič, za nič nikoho nevpustíte...
f3nix
4.8.2017 23:23 | |
+7 -12
Som zvedavy kde budes dovolenkovat keby chorvati zaviedli daco podobne na slovakov...len tak...
nano1317
4.8.2017 23:25 | |
+5 -3
f3nix ved nech len zavedu ,..urcite najdu par hajzlo.v a bude plaz len tvoja
gino331
5.8.2017 04:21 | |
+5 -1
f3nix, budem dovolenkovat trebars na svojej chate, vies, ze cim som starsi, citim sa tam viac a viec prijemnejsie a ani nepotrebujem more, mame nadhernu prirodu.
sosony_valcuju
4.8.2017 22:24 | |
+6 -7
Reagovať
nas.rat im na hlavy!
nano1317
4.8.2017 20:53 | |
+19 -14
Reagovať
bol to uplne legitimny postup od organov,..potencionalnych hajzlo.v,treba riesit pri vstupe do krajin aj 5 dni a ne 48 hodin,ci 24
skomentoval
4.8.2017 19:27 | |
+13 -9
Reagovať
moslim si a do americka ideš no brejn
molon70
4.8.2017 19:14 | |
+17 -14
Reagovať
ani som to nedočítal, načo???....pozrel som si fotky a chvala bohu že aj v usa majú taký meter ako má väšina slovákov a fiko sa na tom vezie a ovečky mú zato dvíhajú percentá....čo k tomu doda´t - nič, všetko je óóólrajt!!!
sexygbod
4.8.2017 19:09 | |
+2 -9
Reagovať
PRD
ZAJO3
4.8.2017 18:55 | |
+19 -11
Reagovať
Nech dajú podnety, aby stíhali staré za vlastizrady a za všetkých, ktorí prišli o životy vďaka kultúrnemu obohateniu!!!
jozojozef
4.8.2017 18:55 | |
+16 -9
Reagovať
toaletný pepier kde je diskusia k malej Češke ako ju tatko rozume učí ako sa chovať k moslimom . ?? mali by ste si tam v tom vašom hnoji z toho videa zobrať príklad !!!!!
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Nafarbený
Čo je nové vo vražde Jána Kuciaka a obťažovaní detí slovenskými kňazmi (podcast) Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 36 min
Do Talianska prišlo od januára vyše 20-tisíc migrantov Aktuality.sk
Migrantov je najmenej za posledné dva roky.
pred 55 min
Čo je nové vo vražde Jána Kuciaka a obťažovaní detí slovenskými kňazmi (podcast) Aktuality.sk
Aktuality Nahlas: Čo znamenajú nové informácie o vyšetrovaní vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej? Slovenská cirkev vyšetrovala 17 prípadov zneužívania detí, 6 je ešte neuzavretých.
18:03
Hrať sa, že sme viac, než iní, je absurdné. Nemá to nič s kresťanskými hodnotami Aktuality.sk
Martin Bandžák a jeho organizácia Magna sa venujú charitatívnej práci v najohrozenejších regiónoch sveta už dlhé roky. A hoci vidí tie najväčšie zverstvá, tvrdí, že jeho práca ho stále obohacuje. Viac prezradil v relácii Fair Play Michala Kovačiča.
Gionta počas
Korčule zavesil na klinec: Veterán NHL ukončil kariéru
Ministerka vnútra
Saková na stretnutí s nemeckým ministrom vnútra: Vysvetľovala kauzu únosu Vietnamca
Krásna Tammara má
Foto
Manželka argentínskeho futbalistu má teda odvahu: Na turistike šla donaha
Martin Murcko
Po nehode bojoval o život, čaká ho dôležitá operácia: Raz chcem byť majstrom sveta!
Dom na stračej
Dom na stračej nôžke skutočne existuje: Dielo dvoch umeleckých architektov je unikát
Rodáčka z Texasu
Bývalá spolupracovníčka má z Beyoncé hrôzu: Praktizovala na nej speváčka čiernu mágiu?
Dievčatko zostalo
Foto
Dievčatko zostalo paralyzované a neschopné slova: Dôvod sa skrýval na temene jeho hlavy
(ilustračné foto).
Na teplé dni zabudnite: Výstraha pred mrazom pre celé Slovensko!
Takto bude
Real Madrid chce držať krok s dobou: Pozrite sa, aký plánujú štadión
Vrátené peniaze
Doplatky zdravotných poisťovní v rekordnej výške: Vracajú peniaze za lieky
Samanthe sa jej
Matka minula tisíce, aby mohla otehotnieť: Po pôrode dvojičiek jej lekári oznámili tú najhoršiu správu
Steven Berghuis
Dotyk za hlavu a teatrálny pád: V holandskej lige bez trestu, v Lige majstrov vylúčenie