Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 24. 7.
Vladimír
22°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
17.07.2017, 14:00 | TOP Čas

Diskusia: Žena na internete ostro skritizovala výšku rodičovského príspevku: Nečakané reakcie ostatných matiek!

100 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
ksksks
21.7.2017 11:35 | |
+0 -2
Reagovať
Proti nej mohli napisat iba bezdetne, co nemaju ponatia o potrebach a cenach.
SIR-ASTOR
18.7.2017 17:00 | |
+0 -1
Reagovať
6 COMENTARE PROTI NEJ A 280 JEJ DALI ZA PRAVDU,,. ZAUJIMAVA REAKCIA LEN CO JE PRAVDA,,. :-)))
barbina91
18.7.2017 00:06 | |
+5 -6
Reagovať
to co su tu za niektore komentare, akoby ti ludia zavideli tim ktori maju deti a poberaju tento ,,vysoky" rodicovsky prispevok (akoze za nic)...ved vela zien pred otehotnenim dlho poctivo pracuje a potom sa rozhodne ze chce dieta a to ma podla vas zit z nicoho???ked zavidite a hovorite ze je to dost penazi?zijeme v tejto dobe a nie kedysi,ako sa zilo vtedy,vsetci porovnavaju,hlavne starsie generacie,ako oni prali plienky na potoku...ked si mozem zivot ulahcit,preco by som to neurobila..a to mam ako ist rychlo pracovat ked ma dieta tri mesiace? a kde ho dam?komu?a za kolko penazi?tolko ani v tej praci na Slovensku nezarobim,aby som si mohla dovolit strazenie?Myslim si ze je to malo penazi pre zenu a dieta a hlavne ked su to dvojicky,to pridaju len o 50 Eur a hotovo mas vyzit...ozaj su tie zeny velmi zavisle od svojich muzov...a veru aj ked sa to vola materska dovolenka,nesedime doma s vylozenymi nohami
pantrest
17.7.2017 23:50 | |
+5 -1
Reagovať
ma pravdu..pozrite kolko nas stoji stravne na jedneho vazna na den..a porovnajte si to s jej prispevkom alebo stravnou jednotkou deti v skolke..tento stat je v tomto smere nekompetentny..
erlangen
17.7.2017 19:36 | |
+10 -12
Reagovať
Čiže niekto si spraví dieťa, a POTOM zisťuje koľko to stojí? Veľmi zodpovedný prístup. Okrem toho, od chlapa sa očakáva, že má bývanie, auto, kadečo. Ak žena za niekoľko rokov zamestnanosti nemá nič, čo to o nej hovorí? Aspoň nejaké úspory na to dieťa. Alebo dovtedy jej peniaze ako tak stačili, ale zrazu bude mať dosť aj na dieťa, určite.
vydavateLstviAB7
17.7.2017 18:41 | |
+11 -7
Reagovať
Uz jsem to psala nekolikrat ...KDYZ CHCE VLADA PRIDAVAT PRACHY, TAK V PRVNI RADE MATKAM S DETMI ...protoze deti rostou a potrebuji kvalitni stravu a obleceni ...potrebuji se vzdelavat a jinak rozvijet ...VLADA SI MUSI UVEDOMIT, ZE DETI JSOU BUDOUCNOST NARODA ...a je potrebne se o ne poradne postarat ...
alter01
17.7.2017 17:33 | |
+27 -17
Reagovať
Vidieť stále národ Husákových detí , národ lúzerov. Naozaj nemám slov , keď pre niekoho je príspevok 229€ Ok, dostačujúci ....toto musí vymrieť , možno až ďalšia generácia bude národ hrdý , národ slovenský!
brit30
17.7.2017 18:18 | |
+7 -9
Vvusa ani husáka ani jeho detí,a materská nikde,žiadna,ani šup,,pred voľbami clintonová sľubovala 6 týždňov,,ženy jej hovorili,že keď sú doma s deťmi všetky úspory minú,,
brit30
17.7.2017 18:18 | |
+3 -6
V usa
brit30
17.7.2017 18:30 | |
+3 -2
A čo mínuskujete?veď to clintonovej v televízii hovorili americké ženy,keď robila predvolebnú kampaň,
150MARZ
17.7.2017 17:04 | |
+11 -17
Reagovať
No ako to čítam, tak tu prevažuje antisocialne citenie a gro diskutujucich súhlasí s reakciami ľudí z toho článku. Mne sa to fakt páči. Samostatnosť, a nespoliehať sa na druhých slovensku určite chýba. Ale potom mi nejde do hlavy, kto do r.i.ti volí stále toho Fica.
bobor5
17.7.2017 17:07 | |
+16 -6
samostatnosť je chvályhodná ä som liberál) ale nemala by sa týkať neprežitia matiek a detí...
verka44
17.7.2017 17:13 | |
+15 -4
150Marz tak potom musia mat detí len bohatí..a Kollár..Inak to nejDe.Pretože ,,dieta,,je ako tetovanie na čelo,,.Na celý život stigma:-(a výsledok neistý.Ešte ti to rodáci závidia..Že dostáva žena pár eur.
bobor5
17.7.2017 17:14 | |
+19 -3
MARZ, dúfam, že i svojej žene si zakázal rodičovský poberať, aby ste boli hrdííí a samostatní.
150MARZ
17.7.2017 18:07 | |
+4 -3
Asi som to zle napísal. Moja chyba. Ale ja prave naopak sympatizujem s tou mamičkou. Dalej v diskusii si môžete všimnúť, že som tym neempatickym ho.vad.am pripomenul slobodne matky. Je to málo peňazí.
otasik
17.7.2017 18:21 | |
+3 -2
no ti isti ktorych doddrbali dzurinda s miklosom a kanikom s mihalom a sulikom dohromady a priviedli ich na okraj priepasti.niektorych aj do nej popostrcili. ludia si pamataju ,ze ty mas alzheimera a potom trepes 185 na 865-te tak to je uz len tvoj pruser
150MARZ
17.7.2017 18:39 | |
+6 -5
Zatiaľ nemám. Bo si pamätám Mečiara ktorý narobil 100 x viac zla ako Dzurinda a spol., a keďže netrpim demenciou a dokonca som aj gramotny, tak sa zaujímam čo sa vôkol mňa deje a preto nie som naivny ako Ficovolič.
lazi123
17.7.2017 16:57 | |
+64 -10
Reagovať
A tu máme vizitku nášho národa. Namiesto toho, aby sme držali za jeden povraz, hádžeme si polená pod nohy. Nečudujme sa potom, že rodičovská je 226 eur. Akýsi chudáci sa tu rozdrapujú o sociálnych dávkach. Nehádžte všetkých do jedného vreca. Z rodičovskej sa prežiť dá, ale žiť nie. Mna nezaujíma nejaká koza, ktorá tvrdí, že nepoužíva vlhčené utierky. Keď je s deckom na prechádzke a malé má nehodu, čo ho šľahne do potoka? Koza jedna. ide o to, že každý človek chce žiť, sem - tam si spraviť radosť. Akonáhle príde prvá rodičovská, je to riadna facka. Tí ktorí to zažili vedia a vy ostatní to zažijete a potom len budete bedákať. A taktiež. Je mi úplne ľahostajné aké to je v Nemecku, Anglicku alebo v USA či nebodaj v Ugande. Ja žijem na Slovensku zaujíma ma čo je tu v SR. A samozrejme s tou pani súhlasím. A čo sa týka komentárov, Slováci nečudujme sa, že si tu takto žijeme. V tých komentároch je vzorka celého nášho národa. I keď menšia, ale predsa.
cezar1221
17.7.2017 16:59 | |
+26 -3
Presne tak, to je o tej hlupej závisti...závist nikoho este neurobila šťastným.
verka44
+20 -4
Vytesat do kamena..My sme národ T.U.P.C.O.V. a potom sme tam kde sme..lazi123 vdaka!
bobor5
+18 -4
pojde oprať bavlnenú plienku do fontány ako pred 40 rokmi, však tara???
cezar1221
17.7.2017 16:51 | |
+28 -4
Reagovať
No ved klasika, človek čo niečo dobre myslí pre vsetkých( teraz konkretne sa to týka mamičiek na materskej) tak je skritizovaný zato že sa na to ozval...Za tento chorý, komplikovano postihnutý národ sa naozaj neoplatí bojovať v žiadnom smere. Len si závidite doslovne všetko závidite..Pre 5 eur by ste si oči vyškriabali, to vám vadí na druhých...ale že niekto sa voči niečomu zlému postaví tak uz je branný za d**la a podobne...lutujem vás..naozaj nech sa každý zameriava len na seba..lebo ked voci niekomu prejaví lutost a empatiu tak je aj tak zlý.
verka44
17.7.2017 17:01 | |
+22 -6
BOHUŽIAL.Nie aby je ženy matky alebo budúce matky dali zapravdu,,ešte jej tu,,akože radia ako bolo v dobe mamutov..TARA....a ako je v zahraničí!Hm..takže si žena nepomohla:-(Bránila všetky matky a Slováci do nej.Ako do psa:-(
Najnovšie z rubriky
Najnovšie z rubriky
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Cestovanie
Prešovom sa prehnala silná supercela, v meste platí mimoriadna situácia Aktuality.sk
Rýchle správy
23.7. 20:00
V Humennom vypadol po búrke elektrický prúd v nemocnici Aktuality.sk
Hasiči dnes v Humennom po búrke riešili problém s výpadkom elektrického prúdu v nemocnici.
23.7. 19:53
V Česku zasiahol chlapca blesk Aktuality.sk
Moravskosliezski záchranári podnikli v sobotu večer výjazd do mesta Třinec v okrese Frýdek-Místek, kde 15-ročného chlapca zasiahol na ulici blesk.
23.7. 19:20
Slovenka si počas túry vo Veľkej Studenej doline poranila ruku Aktuality.sk
Horskí záchranári dnes vo Vysokých Tatrách pomáhali zranenej 59-ročnej slovenskej turistke.
V nákladnom
Americká polícia prehľadávala nákladiak: Objavili v ňom stovku pašovaných migrantov!
Z džíhadistov sa
Foto
Kalašnikovy v dobytom Mosule vymenili za make-up: Zbabelí džihádisti utekajú prezlečení za ženy!
Poliaci nechcú
Poľské ulice praskajú vo švíkoch: Tisíce protestantov nechce prijať zmeny v súdnictve
Migranti
Neďaleko slovensko-ukrajinských hraníc chytili partiu Vietnamcov: Kde sú teraz?
Jordánec podľahol
Incident na izraelskom veľvyslanectve sa skončil tragicky: Jordánec podľahol ťažkým zraneniam
Carles Alena má
Debutant Carles Alena: Po internete koluje video jeho akcií proti Juventusu
Karolína Plíšková
Foto
Nová svetová jednotka je sexi kosť: Plíšková ukázala božské telo!
is
Egyptské bezpečnostné sily zakročili proti radikálom: Osem mŕtvych islamistov z hnutia Hasm
Trenčín
Fortuna liga sa rozbieha: Dramatický záver zápasu v Senici, skrat Prešova
Po výhre
Tínedžerka bojovala s rakovinou, škola sa zachovala neuveriteľne: Ako jej to mohli zakázať?!
V týchto dňoch
Foto
Tieto sexice bojujúce o futbalové Euro vás rozpália: Páni, ktorú by ste si vzali vy?
(ilustračné foto)
Perverzný čin pestúnskej matky: Vzala si do opatery chlapca, to čo s ním potom robila, je nechutné!