Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 21. 11.
Elvíra
5°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
17.07.2017, 14:00 | TOP Čas

Diskusia: Žena na internete ostro skritizovala výšku rodičovského príspevku: Nečakané reakcie ostatných matiek!

103 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Beata0
10.8.2017 14:01 | |
+0 -0
Reagovať
to teda, že je dosť vysoký rodičovský príspevok! presne ako napísali, štát ma vytvárať podmienky pre živiteľov rodín, aby mohli mať deti bez obáv a bez sociálnych dávok!! potom by ani ... nemali tieto dávky ako NÁHRADU príjmu a pohodlné ničnerobenie už nič nezastaví... mám dve deti a dnešné mamičky musia porozmýšľať, kým s niekym založia rodinu (ale s mierou! medzi zlatokopkami a zodpovednosťou je veľká priepasť)...
lipovec121
25.7.2017 05:42 | |
+8 -3
Reagovať
Každý,kto si vie deti narobiť,musí si na ne aj zarobiť.
ksksks
21.7.2017 11:35 | |
+13 -8
Reagovať
Proti nej mohli napisat iba bezdetne, co nemaju ponatia o potrebach a cenach.
SIR-ASTOR
18.7.2017 17:00 | |
+9 -3
Reagovať
6 COMENTARE PROTI NEJ A 280 JEJ DALI ZA PRAVDU,,. ZAUJIMAVA REAKCIA LEN CO JE PRAVDA,,. :-)))
barbina91
18.7.2017 00:06 | |
+18 -10
Reagovať
to co su tu za niektore komentare, akoby ti ludia zavideli tim ktori maju deti a poberaju tento ,,vysoky" rodicovsky prispevok (akoze za nic)...ved vela zien pred otehotnenim dlho poctivo pracuje a potom sa rozhodne ze chce dieta a to ma podla vas zit z nicoho???ked zavidite a hovorite ze je to dost penazi?zijeme v tejto dobe a nie kedysi,ako sa zilo vtedy,vsetci porovnavaju,hlavne starsie generacie,ako oni prali plienky na potoku...ked si mozem zivot ulahcit,preco by som to neurobila..a to mam ako ist rychlo pracovat ked ma dieta tri mesiace? a kde ho dam?komu?a za kolko penazi?tolko ani v tej praci na Slovensku nezarobim,aby som si mohla dovolit strazenie?Myslim si ze je to malo penazi pre zenu a dieta a hlavne ked su to dvojicky,to pridaju len o 50 Eur a hotovo mas vyzit...ozaj su tie zeny velmi zavisle od svojich muzov...a veru aj ked sa to vola materska dovolenka,nesedime doma s vylozenymi nohami
Beata0
10.8.2017 14:03 | |
+0 -0
že veľa žien pre otehotnením dlho poctivo pracuje?? tie ten rodičovský väčšinou veľmi nepotrebujú... mladé bez skúseností by mali pochopiť, že za to, že sú schopné otehotnieť nevzniká povinnosť celej spoločnosti, aby ich uživila!
pantrest
17.7.2017 23:50 | |
+11 -1
Reagovať
ma pravdu..pozrite kolko nas stoji stravne na jedneho vazna na den..a porovnajte si to s jej prispevkom alebo stravnou jednotkou deti v skolke..tento stat je v tomto smere nekompetentny..
erlangen
17.7.2017 19:36 | |
+11 -20
Reagovať
Čiže niekto si spraví dieťa, a POTOM zisťuje koľko to stojí? Veľmi zodpovedný prístup. Okrem toho, od chlapa sa očakáva, že má bývanie, auto, kadečo. Ak žena za niekoľko rokov zamestnanosti nemá nič, čo to o nej hovorí? Aspoň nejaké úspory na to dieťa. Alebo dovtedy jej peniaze ako tak stačili, ale zrazu bude mať dosť aj na dieťa, určite.
vydavateLstviAB7
17.7.2017 18:41 | |
+22 -8
Reagovať
Uz jsem to psala nekolikrat ...KDYZ CHCE VLADA PRIDAVAT PRACHY, TAK V PRVNI RADE MATKAM S DETMI ...protoze deti rostou a potrebuji kvalitni stravu a obleceni ...potrebuji se vzdelavat a jinak rozvijet ...VLADA SI MUSI UVEDOMIT, ZE DETI JSOU BUDOUCNOST NARODA ...a je potrebne se o ne poradne postarat ...
alter01
17.7.2017 17:33 | |
+34 -21
Reagovať
Vidieť stále národ Husákových detí , národ lúzerov. Naozaj nemám slov , keď pre niekoho je príspevok 229€ Ok, dostačujúci ....toto musí vymrieť , možno až ďalšia generácia bude národ hrdý , národ slovenský!
brit30
17.7.2017 18:18 | |
+7 -10
Vvusa ani husáka ani jeho detí,a materská nikde,žiadna,ani šup,,pred voľbami clintonová sľubovala 6 týždňov,,ženy jej hovorili,že keď sú doma s deťmi všetky úspory minú,,
brit30
17.7.2017 18:18 | |
+3 -7
V usa
brit30
17.7.2017 18:30 | |
+3 -3
A čo mínuskujete?veď to clintonovej v televízii hovorili americké ženy,keď robila predvolebnú kampaň,
150MARZ
17.7.2017 17:04 | |
+17 -17
Reagovať
No ako to čítam, tak tu prevažuje antisocialne citenie a gro diskutujucich súhlasí s reakciami ľudí z toho článku. Mne sa to fakt páči. Samostatnosť, a nespoliehať sa na druhých slovensku určite chýba. Ale potom mi nejde do hlavy, kto do r.i.ti volí stále toho Fica.
bobor5
17.7.2017 17:07 | |
+19 -6
samostatnosť je chvályhodná ä som liberál) ale nemala by sa týkať neprežitia matiek a detí...
verka44
17.7.2017 17:13 | |
+20 -4
150Marz tak potom musia mat detí len bohatí..a Kollár..Inak to nejDe.Pretože ,,dieta,,je ako tetovanie na čelo,,.Na celý život stigma:-(a výsledok neistý.Ešte ti to rodáci závidia..Že dostáva žena pár eur.
bobor5
17.7.2017 17:14 | |
+22 -3
MARZ, dúfam, že i svojej žene si zakázal rodičovský poberať, aby ste boli hrdííí a samostatní.
150MARZ
17.7.2017 18:07 | |
+10 -3
Asi som to zle napísal. Moja chyba. Ale ja prave naopak sympatizujem s tou mamičkou. Dalej v diskusii si môžete všimnúť, že som tym neempatickym ho.vad.am pripomenul slobodne matky. Je to málo peňazí.
otasik
17.7.2017 18:21 | |
+4 -3
no ti isti ktorych doddrbali dzurinda s miklosom a kanikom s mihalom a sulikom dohromady a priviedli ich na okraj priepasti.niektorych aj do nej popostrcili. ludia si pamataju ,ze ty mas alzheimera a potom trepes 185 na 865-te tak to je uz len tvoj pruser
150MARZ
17.7.2017 18:39 | |
+10 -9
Zatiaľ nemám. Bo si pamätám Mečiara ktorý narobil 100 x viac zla ako Dzurinda a spol., a keďže netrpim demenciou a dokonca som aj gramotny, tak sa zaujímam čo sa vôkol mňa deje a preto nie som naivny ako Ficovolič.
Najnovšie z rubriky
Najnovšie z rubriky
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča 25 rokov Slovenska
Pavol Rusko
Pavol Rusko je už na slobode Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 34 min
RTVS už začala nakrúcať pokračovanie Zem spieva Aktuality.sk
Fanúšikovia folklórnej šou Zem spieva sa už čoskoro dočkajú nových pokračovaní. RTVS v týchto dňoch začala nakrúcať novú sériu.
pred 40 min
V Aténach štrajkovali pracovníci metra Aktuality.sk
Štrajk obmedzil na 24 hodín dopravu v gréckej metropole.
pred 50 min
Lunter vyzýva Kotlebu, aby odovzdal úrad župana Aktuality.sk
Novozvolený župan žiada Mariána Kotlebu o termín odovzdanie úradu.
Hráč Hull City
Futbalovú hviezdu usvedčili kamery: Za tento trapas mu hrozí trest!
Pavla Ruska
Pavol Rusko sa dostal na slobodu: Všetky obvinenia považuje za klamstvá
Haydu ušla pred
Foto
Karin Haydu provokuje, čo to dá: Na posteli vyvalila prednosti
(ilustračné foto).
Mladá žena (22) zabila svojho bohatého manžela († 62): Dôvodom bol nález v nohaviciach!
Obranca Martin
Reprezentačný obranca Martin Gernát už má džob: Premiéra o dva dni
Marian Kotleba sa
Lunter vyzýva Kotlebu: Odhalil divné praktiky na úrade župana
Brankár Brad
Nádherné gesto fanúšikov Feyenoordu: Brankár Jones musel mať slzy v očiach
Robert Mugabe je
Mugabe neodstúpil z funkcie prezidenta: Vládnuca strana v Zimbabwe podala návrh na impeachment
Výbuch si
Trhoviskom otriasla veľká explózia: O život prišlo najmenej 20 ľudí
Obec Zálesie
Foto
V obci s takým názvom by nechcel bývať nik: Pri tom pohľade sa dedinčania zo západu Slovenska prepadnú od hanby!
Pamela a Hugh
Pamela Anderson odhalila smutnú pravdu o živote Hefnera († 91): Hoci mal kopec žien, dialo sa toto!
Medzinárodná
FIFA doživotne suspendovala troch funkcionárov za úplatky