Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 10. 12.
Radúz
3°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
17.07.2017, 17:00 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Mladík má problém nájsť si prácu: Keď uvidíte ten extrém, pochopíte!

50 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
KapitalistaOtrokar
17.7.2017 17:52 | |
+18 -5
Reagovať
Toto je rasizmus a xenofobia, aha on je biely, tak nič, takému sa nedá pomôcť!!!
clovek248
17.7.2017 17:45 | |
+44 -13
Reagovať
do práce by som neprijal nikoho takého, žiadne tetovanie
pavuk-z-bardejova
17.7.2017 17:45 | |
+53 -8
Reagovať
citam nadpis: mladik ma problem najst si pracu. pomyslel som si, co je kockot, kazdy si vie najst pracu. potom som zbadal tu fotku a povedal som si, je to kockot...
milan196514
17.7.2017 17:59 | |
+7 -6
dlhší ako rampa ...
Andrej196845
17.7.2017 17:39 | |
+33 -6
Reagovať
nech sa vráti späť do fachu ... To tetovanie je ozaj ko.....ské = každý ho hneď spozná - identifikuje.
pekelnypesdunco
17.7.2017 17:37 | |
+14 -4
Reagovať
ako sa vraví za h1u.p0sť sa platí. a dať sa tetovať aj ožratý na tvár sa mi zdá divné. keby som sa mal dať tetovať aj keď ožratý tak len od krku nadol tea len ruky alebo nohy lebo na iných partiách by to u mňa vyzeralo ešte divnejšie ako za normálneho triezveho stavu.
pierre2000
17.7.2017 17:32 | |
+19 -5
Reagovať
A čo to tam má napísané? "evast", čo to znamená?
moja1131
17.7.2017 17:28 | |
+43 -7
Reagovať
že je človek ako každý iný... nie je, nie každý je potetovaný
Nilsine
17.7.2017 17:47 | |
+28 -5
Veru nie je ako kazdy iny...19 rocny byvaly kriminalnik, okrem toho potetovany ako ***... nevyzera ako vzor uspesneho kandidata na akukolvek pracu... Ale sam si zato moze. Kto chce kam, pomozme mu tam...
verka44
17.7.2017 17:18 | |
+29 -6
Reagovať
V Márnici, alebo na cintoríne by nenašiel:-( Neverím..
cat1
17.7.2017 17:17 | |
+77 -4
Reagovať
A co takto nechat si narast bradu a fuzy?
duranova.katka
17.7.2017 17:14 | |
+74 -3
Reagovať
Za hlupost sa plati
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Drahé autá
Škoda viac ako Kočner a Bašternák dohromady? Aktuality.sk
Rýchle správy
21:50
Británia minula 96-tisíc libier na facebookové reklamy podporujúce Mayovej návrh Aktuality.sk
Britská vláda minula za uplynulý týždeň vyše 96-tisíc libier (106.400 eur) za reklamy na sociálnej sieti Facebook, vyzývajúce ľudí na podporu dohody o tzv. brexite, ktorú presadzuje premiérka Theresa Mayová.
21:30
Tusk: EÚ nebude s Britániou znova prerokúvať dohodu o brexite Aktuality.sk
Predseda Európskej rady Donald Tusk v pondelok oznámil, že Európska únia nebude s britskou vládou znova prerokúvať dohodu o tzv. brexite.
21:10
Pri incidentoch s dráždivým sprejom v Taliansku sa zranilo 38 študentov Aktuality.sk
K incidentu došlo v regióne Lombardsko, v mestách Pavia a Soncino.
Arménsky premiér
Úradujúci premiér Arménska v tom má jasno: Krajina sa nebude usilovať o vstup do NATO
Predseda
Predseda Európskej rady Donald Tusk: EÚ nebude s Britániou znova prerokúvať dohodu o brexite
Kim Čong-un
USA potrestali troch vysokopostavených činiteľov KĽDR: Pykať bude aj muž blízky Kimovi
Marinu Erakovic
Novozélandská tenistka ukončila kariéru: Fanúšikom to oznámila zábavným spôsobom
Tupolev Tu-160 je
Pýcha ruského letectva vo Venezuele: Najväčšie bombardéry na svete privítali s otvorenou náručou
Francúzsky
Veľké víťazstvo protestujúcich: Macron oznámil zvýšenie minimálnej mzdy a daňové úľavy
Spaletti si
Škriniarov tréner Spalletti: Najdôležitejší duel od môjho príchodu do Milána
(ilustračné foto)
Rodina hľadá niekoho, kto ich bude na luxusných dovolenkách fotiť: Práca za 90-tisíc má však háčik
Režisér Juraj
Foto
Neviete si Vianoce predstaviť bez Perinbaby? Pozrite, čo si pre vás Jakubisko prichystal
Dembélé už druhý
Ďalší trapas francúzskeho majstra sveta: Dembélé opäť zaspal na tréning
Dcéra
Dcéra najbohatšieho muža Indie sa vydávala: Pozrite, ktorá celebrita na svadbe miliardárov zažiarila viac ako nevesta
Priaznivci
Maďarská vládna strana Fidesz: Globálny pakt OSN o migrácii je vážnou hrozbou