Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 13. 11.
Stanislav
10°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
16.07.2017, 18:00 | Tip od Vás | Zahraničie

Diskusia: Monika si kúpila all inclusive pobyt v Grécku, trpko to oľutovala: Prečo nám TO nik nepovedal?!

333 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
gretzky99
9.8.2018 07:32 | |
+0 -0
Reagovať
Ak mozem doplnit moju skusenost a podla popisu mi to sedi ide o hotel The Grove seaside my sme platili last minute 700,-/osoba a stalo sa nam to iste len s tym rozdielom ,ze francuzska cestovka mala cenu 450,- a aeolus 700,- a my sme mali zoskrtany AI a to nevravim o transfere na ktory sme sa pytali a nevedeli alebo nechceli nam povedat ,trval 3,5hod a taktiez ako 4stars hotel to nemalo taku uroven izba bola ok ,ale kupelna mala uroven max 2 stars, v principe vsetci co sme tam boli sme mali pocit ze aeolus zavadza a pomer cena /produkt je prehnany a cestovka len krasne ryzuje na blbosti Slovakov ,lebo ten isty zajazd stal vo franc cestovke o tretinu menej a mali lepsie sluzby k dispozicii ako my
zoooo
28.8.2017 08:48 | |
+6 -1
Reagovať
Preco zvalujete vlastnu blbost na niekoho komu ste dali vopred peniaze? Nepoucitelni ludia.
Denim7
7.8.2017 22:45 | |
+4 -1
Reagovať
ja som bol na kréte a pojem vám že je to najkrajšia dovolenka aký som mal. čisté more, ráno meditácia pri prilive, ticho aké hocikde nenájdete, myslím že zmyslom dovolenku je oddych v richom prostredi a nie hurhaj
Denim7
7.8.2017 22:43 | |
+7 -0
Reagovať
kréta nie je pre pijačky.
eva1112
7.8.2017 13:02 | |
+14 -1
Reagovať
1/ AI za 50,-??? jej sibe? co cakala zazraky??? 2/ s deckami a chybal im tvrdy chlast?? no comment 3/ AI je vacsinou BEZ tvrdeho alkoholu, to vie kazdy...
eva1112
7.8.2017 13:02 | |
+1 -1
za 650, 6 niekam usla :D
pink1607
30.7.2017 22:13 | |
+13 -0
Reagovať
tela..išla oddychovat alebo chlastat??? to mohla zostat doma trubka
monika_1266
25.7.2017 21:10 | |
+4 -1
Reagovať
tento clanok tu uz je dva tyzdne .... !!! to vam fakt preskociloooo??!~! ved je to hanba sveta taketo traposiny publikovat ...
das2015
22.7.2017 04:49 | |
+23 -0
Reagovať
alkohol dotycnej partie neriesim lebo pytat sa na tvrdy alkohol ked maju so sebou deti - nuz dobre im tak
das2015
22.7.2017 04:48 | |
+6 -8
Reagovať
CK Aeolus - mam svoju skusenost pred par rokmi - oni asi radi nedavaju kompletne informacie aj ked sa clovek pyta konkretne - KORFU - nebyt toho ze som si chcela pozriet zamocek SISI /mam aj asi 250 fotiek/ tak by som asi nadavala dodnes /esteze to nebola draha dovolenka/ - chodim do apartmanu bez stravy - podla katalaogu a informaciu to malo byt v poriadku - ALE - apartmany boli daleko od centra /pre mna astmatika hodinu peso po ceste bez chodnikov/ , v obchode vzdialenom pre mna cca 20 minut nebolo dostat nic - bolo mi doporucene chodit jest do restauracie - podotykam do centra vzdialeneho pre mna 1 hodinu, plaz sice nebola vekmi daleko ALE spinava az hroza /mam foto/, ist do vody bez topanok by bola samovrazda a plavat v mori - no zabudnite - voda bola no aspon 500 m od brehu stale len po kotniky /mam foto/ a taka ladova ze po par minutach vo vode clovek dostal take krce ze bol rad ze vypadol z vody - informacie od AEOLUSU - obchod blizko bohato zasobeny , voda prijemna, da sa plavat, plaz cista - a to mali tu drzost na dalsi rok mi poslat vynimocnu ponuku - s prehladom som ich poslala niekam ale velmi slusne - nie nikdy viac s CK Aeolus - klamu a myslia si ze Slovaci su blbci - nech je toto poucenie aj pre inych cestovatelov - A este poznamka : chodim od 1995 dost pravidelne na rozne miesta v Grecku bez stravy a autobusom /dovodom su financie/ - ale s CK Aeolus a do Leptokarie uz nikdy viac
jovanec
24.8.2017 16:19 | |
+4 -1
Podobná skúsenosť na Sarti sa len vyhnite reštaurácie kde majiteľ je Srb lebo sa vám môže stať že sa mu znepacite a je vás schopný fyzicky napadnúť inak úbytkom v pohode za tie peniaze ani moc si nemôžeš narokovat ale vyjadrím sa k ceste autobusom,su to busty AEOLUSU cesta je dobra po Budapešť, tam sa stretnú 3 až 4 busty a potom sa začne triedenie rekreantov kto kde ide tak výsada a pre sada a čakaj lebo busty neprídu na čas a to sa konalo aj naspäť no neviem ci už niekedy s AEOLUSU sa z vezieme.
kinleyt
21.7.2017 06:07 | |
+26 -2
Reagovať
ked odhliadnem od toho, ze slovesnky all-inclusiv nema v cene tvrdy alkohol (aj tak sa divim, kto pri mori v 40st. teplotach nasava tvrdy alkohol, ale proti chuti ziaden disputat), tak je pravda, ze nie je all-inclusive ako all-inclusive. zazil som to sam...znami sli na dovolenku do Hurgady all-inclusive cez slovensku cestovku, ja s drahou sme sa rozhodli, ze sa k nim pridame, ale v slovenskej CK uz neboli v tom termine v tom istom hotely ponuiky...moja lepsia polovicka vysturala cez net ten isty hotel v tom istom termine, tak isto all-inclusive cez Rakusku CK. Na mieste cinu v Hurgade sme jasne zistili co je to all-inclusive rakuske a co slovenske!!! tak nase cez rausku CK obshahovalo teda okrem znackoveho tvrdeho chlastu aj ine prijemnosti ako je denne upratovanie izby, denne menenie uterakov a postelneho pradla, denne doplnanie minibaru na izbe (ide hlavne o nealko napoje, vodu), rezervacia lehatka na plazi a podobne...co nasi znami cez SK CK nemali!!! uz len dodam zaverom, ze ich vysla dovolenka o 200e viac ako nas, CK je rovnakej znacky ako podnika na SK ci v AT... cize ludia, nie len v potravinach su v EU dve a viac kategorii obcanov, nie len v rozdielnosti pracich prostriedkov, paliva ale aj v dovolenkach!!!
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Novozvolený
Matúš Vallo: Pre každého slušného poslanca mám neuveriteľné lákadlo Aktuality.sk
Rýchle správy
02:10
Komentár Petra Bárdyho: Podozrenie, že Fico zneužil tajné služby Aktuality.sk
Robert Fico vyslovil niečo, čo vzbudzuje vážne obavy.
00:10
Vražda zakladateľa gangu sýkorovcov: rozbehne sa súd? Aktuality.sk
Ostro sledovaný proces s obžalovanými z popravy Miroslava Sýkoru spred 21 rokov viazne, tento rok sa neustále odročuje. Ďalšie pojednávanie je naplánované na dnes.
12.11. 22:00
V Nemecku obžalovali Turka, ktorý chcel kšeftovať s Lennonovými denníkmi Aktuality.sk
John Lennon zanechal denníky manželke Yoko Ono.
Armádny plukovník
Rakúsko hlási posun v kauze ruského špióna: Skončí dôchodca vo väzbe?
Migranti sa
Pri Turecku sa utopili ďalší migranti: Väčšina z nich boli deti
Priaznivci
Hovorca maďarskej vlády vo Viedni: Sebavedomé slová na adresu Orbánovho Fideszu
Ukrajina sa
Atentát na ukrajinskú aktivistku: Uväznili podozrivého z objednávky útoku
Hockey skates
Z tejto fotky vám príde zle: Mladému hokejistovi odrezala korčuľa kúsok paže
Šéf Smeru
Šéf Smeru v otvorenom rozhovore: Chystá sa odísť z politiky? Fico dal jasnú odpoveď
Tréner Cifranič
Tréner Trenčína Vladimír Cifranič o príčinach krízy: Takú mizériu som ešte nezažil!
Diaľnicu
Foto
Vodičovi sa naskytol desivý pohľad: Pozerajte, čo sa rozmnožilo na ceste!
Na snímke hráč
Foto
Šokujúca fotka hviezdneho futbalistu: Pohľad na jeho rozkrok vás bude ešte dlho mátať
Stan Lee zomrel
Smutná správa pre fanúšikov Marvel komiksov: Zomrel otec Hulka, Spidermana či Thora
John Lennon
Pred vyše 12 rokmi ukradli Lennonove súkromné predmety, z činu obvinili staršieho muža
Sestry a ich
Identické dvojičky potratili s rozdielom pár mesiacov: To, čo nasledovalo, nazývajú ľudia zázrakom