Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 23. 9.
Zdenka
17°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
16.07.2017, 18:00 | Tip od Vás | Zahraničie

Diskusia: Monika si kúpila all inclusive pobyt v Grécku, trpko to oľutovala: Prečo nám TO nik nepovedal?!

333 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
gretzky99
9.8.2018 07:32 | |
+0 -0
Reagovať
Ak mozem doplnit moju skusenost a podla popisu mi to sedi ide o hotel The Grove seaside my sme platili last minute 700,-/osoba a stalo sa nam to iste len s tym rozdielom ,ze francuzska cestovka mala cenu 450,- a aeolus 700,- a my sme mali zoskrtany AI a to nevravim o transfere na ktory sme sa pytali a nevedeli alebo nechceli nam povedat ,trval 3,5hod a taktiez ako 4stars hotel to nemalo taku uroven izba bola ok ,ale kupelna mala uroven max 2 stars, v principe vsetci co sme tam boli sme mali pocit ze aeolus zavadza a pomer cena /produkt je prehnany a cestovka len krasne ryzuje na blbosti Slovakov ,lebo ten isty zajazd stal vo franc cestovke o tretinu menej a mali lepsie sluzby k dispozicii ako my
zoooo
28.8.2017 08:48 | |
+6 -1
Reagovať
Preco zvalujete vlastnu blbost na niekoho komu ste dali vopred peniaze? Nepoucitelni ludia.
Denim7
7.8.2017 22:45 | |
+4 -1
Reagovať
ja som bol na kréte a pojem vám že je to najkrajšia dovolenka aký som mal. čisté more, ráno meditácia pri prilive, ticho aké hocikde nenájdete, myslím že zmyslom dovolenku je oddych v richom prostredi a nie hurhaj
Denim7
7.8.2017 22:43 | |
+7 -0
Reagovať
kréta nie je pre pijačky.
eva1112
7.8.2017 13:02 | |
+14 -1
Reagovať
1/ AI za 50,-??? jej sibe? co cakala zazraky??? 2/ s deckami a chybal im tvrdy chlast?? no comment 3/ AI je vacsinou BEZ tvrdeho alkoholu, to vie kazdy...
eva1112
7.8.2017 13:02 | |
+1 -1
za 650, 6 niekam usla :D
pink1607
30.7.2017 22:13 | |
+13 -0
Reagovať
tela..išla oddychovat alebo chlastat??? to mohla zostat doma trubka
monika_1266
25.7.2017 21:10 | |
+4 -1
Reagovať
tento clanok tu uz je dva tyzdne .... !!! to vam fakt preskociloooo??!~! ved je to hanba sveta taketo traposiny publikovat ...
das2015
22.7.2017 04:49 | |
+23 -0
Reagovať
alkohol dotycnej partie neriesim lebo pytat sa na tvrdy alkohol ked maju so sebou deti - nuz dobre im tak
das2015
22.7.2017 04:48 | |
+6 -8
Reagovať
CK Aeolus - mam svoju skusenost pred par rokmi - oni asi radi nedavaju kompletne informacie aj ked sa clovek pyta konkretne - KORFU - nebyt toho ze som si chcela pozriet zamocek SISI /mam aj asi 250 fotiek/ tak by som asi nadavala dodnes /esteze to nebola draha dovolenka/ - chodim do apartmanu bez stravy - podla katalaogu a informaciu to malo byt v poriadku - ALE - apartmany boli daleko od centra /pre mna astmatika hodinu peso po ceste bez chodnikov/ , v obchode vzdialenom pre mna cca 20 minut nebolo dostat nic - bolo mi doporucene chodit jest do restauracie - podotykam do centra vzdialeneho pre mna 1 hodinu, plaz sice nebola vekmi daleko ALE spinava az hroza /mam foto/, ist do vody bez topanok by bola samovrazda a plavat v mori - no zabudnite - voda bola no aspon 500 m od brehu stale len po kotniky /mam foto/ a taka ladova ze po par minutach vo vode clovek dostal take krce ze bol rad ze vypadol z vody - informacie od AEOLUSU - obchod blizko bohato zasobeny , voda prijemna, da sa plavat, plaz cista - a to mali tu drzost na dalsi rok mi poslat vynimocnu ponuku - s prehladom som ich poslala niekam ale velmi slusne - nie nikdy viac s CK Aeolus - klamu a myslia si ze Slovaci su blbci - nech je toto poucenie aj pre inych cestovatelov - A este poznamka : chodim od 1995 dost pravidelne na rozne miesta v Grecku bez stravy a autobusom /dovodom su financie/ - ale s CK Aeolus a do Leptokarie uz nikdy viac
jovanec
24.8.2017 16:19 | |
+4 -1
Podobná skúsenosť na Sarti sa len vyhnite reštaurácie kde majiteľ je Srb lebo sa vám môže stať že sa mu znepacite a je vás schopný fyzicky napadnúť inak úbytkom v pohode za tie peniaze ani moc si nemôžeš narokovat ale vyjadrím sa k ceste autobusom,su to busty AEOLUSU cesta je dobra po Budapešť, tam sa stretnú 3 až 4 busty a potom sa začne triedenie rekreantov kto kde ide tak výsada a pre sada a čakaj lebo busty neprídu na čas a to sa konalo aj naspäť no neviem ci už niekedy s AEOLUSU sa z vezieme.
kinleyt
21.7.2017 06:07 | |
+26 -2
Reagovať
ked odhliadnem od toho, ze slovesnky all-inclusiv nema v cene tvrdy alkohol (aj tak sa divim, kto pri mori v 40st. teplotach nasava tvrdy alkohol, ale proti chuti ziaden disputat), tak je pravda, ze nie je all-inclusive ako all-inclusive. zazil som to sam...znami sli na dovolenku do Hurgady all-inclusive cez slovensku cestovku, ja s drahou sme sa rozhodli, ze sa k nim pridame, ale v slovenskej CK uz neboli v tom termine v tom istom hotely ponuiky...moja lepsia polovicka vysturala cez net ten isty hotel v tom istom termine, tak isto all-inclusive cez Rakusku CK. Na mieste cinu v Hurgade sme jasne zistili co je to all-inclusive rakuske a co slovenske!!! tak nase cez rausku CK obshahovalo teda okrem znackoveho tvrdeho chlastu aj ine prijemnosti ako je denne upratovanie izby, denne menenie uterakov a postelneho pradla, denne doplnanie minibaru na izbe (ide hlavne o nealko napoje, vodu), rezervacia lehatka na plazi a podobne...co nasi znami cez SK CK nemali!!! uz len dodam zaverom, ze ich vysla dovolenka o 200e viac ako nas, CK je rovnakej znacky ako podnika na SK ci v AT... cize ludia, nie len v potravinach su v EU dve a viac kategorii obcanov, nie len v rozdielnosti pracich prostriedkov, paliva ale aj v dovolenkach!!!
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Víchrica vytrhla
Na Slovensko mieri orkán, môže narobiť škody Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 36 min
Popularita francúzskeho prezidenta znova klesla Aktuality.sk
Popularita Emmanuela Macrona klesla o päť percent.
17:30
Bugár pripustil vstup Mosta do ďalšej Ficovej vlády Aktuality.sk
Predseda strany Most-Híd Béla Bugár pripustil, že by opäť vstúpil do vlády, ktorú by viedol šéf Smeru-SD Robert Fico.
16:03
V Bratislave bude ďalší pochod Za slušné Slovensko Aktuality.sk
Aktivisti z iniciatívy Za slušné Slovensko plánujú v Bratislave ďalší protest na piatok 28. septembra.
Niki Terpstra
Časovka družstiev pre mužský Quick-Step Floors, Slováci zdolali jediný tím
Vodič autobusu
Z toho, čo prezradil vodič bratislavskej MHD, ostanete prekvapení: Toto robím tesne predtým, než sadnem za volant!
(ilustračné foto)
Muža odsúdili na 160 rokov väzenia: Zneužíval 10-ročnú dcéru svojej priateľky, to najhoršie prišlo až potom
Zuzanu (33)
Bratislavčanka Zuzana je obvinená z vraždy matky valčekom: Ide do väzby? Sudca rozhodol
Gareth Bale si
Hviezda Realu Madrid Gareth Bale si vystrelil z fanúšikov: Poriadne ich vystrašil!
V prípade
Prípad slovenského džihádistu Dominika: Šéf českej polície vyslovil desivú vetu
Futbalisti
Foto
Šláger kola bohatý na góly: Rozhodnutie priniesol až nadstavený čas
Neskrotný živel:
Neskrotný živel: Pozrite, ako v Kanade vyčíňalo ohnivé tornádo
Veronika Husárová
Veronika Husárová v spoločnosti ukázala viac, ako chcela: Na nenosenie podprsenky má pádny dôvod!
Pochod Za slušné
Ľudia opäť vyjdú do ulíc: Ďalší pochod Za slušné Slovensko
Pred problémami
Manželom sa počas svadobnej cesty potopila loď, telo ženy nikdy nenašli: Šokujúce odhalenie!
Kližan
Foto
Famózna Kližanova séria sa skončila, prvý raz vo finále padol