Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 24. 2.
Matej
0°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
17.07.2017, 16:00 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Krásna miss sa stala terčom kritiky: Stačil jeden detail a spustilo to lavínu!

3 príspevky

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
mixedpower
17.7.2017 18:08 | |
+6 -20
Reagovať
Je krasna zato ze je zmixovana. Aids rozmnozuju najviac biely homosexualny muzi.
notes48
18.7.2017 07:56 | |
+9 -1
NEPRISPÔSOBIVÝ mixed aids pochádza z Afriky lebo sa tamojší obyvatelia honili z o***mi a príbuznými ... ako napr. tvoj starší brat je tvoj otec ...
GlobalRadar
19.7.2017 03:14 | |
+1 -0
mixedpower - ty uz musis byt riadne tupa, ked uz aj v bielej zene, vidis niekoho zmixovaneho. Pozri si jej webstranky, je belsia nez ja. A to ja proti zmiesanym ludom nic nemam, len ich nevidim aj tam kde nie su.
Hjurem
17.7.2017 17:42 | |
+40 -3
Reagovať
Čo by si sa mala komu ospravedlňovať, čo je zlé na tom chrániť svoje zdravie. Už to, že tam niekto ide je pekné gesto a podľa mňa aj odvaha. Tieto reči "dobrodincov" čo by sami seba navliekli možno aj do skafandrov, aby sa nenakazili, ale iných poučujú, je mi zle.
  • «
  • 1
  • »
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča 25 rokov Slovenska
Life in bottle...
Štyri najčastejšie dôvody, prečo pijeme alkohol Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 12 min
Američanka varovala FBI, že Nikolas Cruz môže „vystrieľať školu“ Aktuality.sk
Žena z Floridy bola presvedčená o výbušnej povahe mladého útočníka ešte predtým, ako zabil 17 ľudí v budove strednej školy v americkom Parklande.
pred 22 min
Doba v politike nie je ľahká, posťažoval si Fico Aktuality.sk
Slovenský premiér dnes v rozhlase reagoval na vlastný výrok o tom, že „ak nefunguje bordel, treba vymeniť dievčatá, nie postele“.
pred 34 min
SHMÚ očakáva mrazivé noci, teplota spadne na -25 °C Aktuality.sk
Najchladnejšie noci tejto zimy môžu prísť už veľmi skoro.
Na snímke
Prvýkrát v kariére sa zúčastnil kráľovskej disciplíny: TOTO sa slovenskému bežcovi ešte nikdy nestalo!
K mohutnej
Bombové útoky v Somálsku zanechali desiatky mŕtvych: Počet obetí sa výrazne zvýšil!
Slovenský lyžiar
Žampovci vyzdvihli stratégiu súpera: Určite to nie je koniec sveta!
Manželstvo herca
Malachovský poriadne zavaril Danglovi aj Markíze: Nečakaný odchod z Kredenca!
Andrej Danko bude
SNS uzavrelo tému legalizácie drog: Ako sa vyjadril Andrej Danko?
Ester dlho
Famózna Ledecká opäť pred novinármi perlila: Mama sem priletela trochu sfetovaná!
Emmanuel Macron
Francúzsky prezident zažil poriadnu hanbu: Poľnohospodári ho na výstave vypískali!
Zuzana (26)
Novela zákona sprísni ochranu zvierat: Psičkári, pozor, za toto vám hrozia pokuty!
Východoslovenská
Foto
Vstúpite do galérie v Košiciach, prenesiete sa 66 rokov späť: Na takú výstavu pamätajú staré mamy!
Toto video vám
Toto video vám spraví deň: Keď zbadáte šantenie rozkošných psov, budete sa chcieť s nimi vymeniť!
Petra Vlhová
Vlhová po nevydarenej olympiáde bez výčitiek: Na záver hier ešte jedna príjemná povinnosť!
Záchranári
Lyžiari v Tatrách dajte si pozor: Lavínové nebezpečenstvo hrozí už pri malom zaťažení!