Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 6. 12.
Mikuláš
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
10.07.2017, 00:00 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Návštevníci českého aquaparku sú pobúrení: Takto sa kúpali moslimky!

229 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
freedom1
10.7.2017 06:37 | |
+10 -4
Reagovať
nikdy nevolte ziadne slnieckarske strany, z takzvanej opozicie, sas, olano, ani marxistickej koalicie smer, sns, most, ktori v bruseli hlasuju za prichod handrarov, lebo ked sa uz doma na slovensku nemame citit dobre, lebo vsade je samy cigan, tak to uz je velmi zle..
ResPublica
10.7.2017 06:24 | |
+6 -96
Reagovať
Zvláštním bodem jsou však novinky posledních let, jako například koupací trička nebo burkini, tedy koupací oděvy zahalující větší část těla. Některé modely zakrývají i hlavu, což je vidět na pořízených fotografiích.Toto oblečení je vyrobeno z materiálu vhodného ke koupání. Jedná se o celosvětový trend, se kterým se nesetkáváme jen my v Aquapalace Praha. V tomto případě klientky nic neporušují.
ResPublica
10.7.2017 06:54 | |
+7 -74
neviem ,co minuskujete je to vyhlaseneie vedenia tohoto aquaparku,a este ,Slovakom v Egypte napr.,kde sa hufne hrnu,im tento odev nevadi? bola som v Maroku,a videla som ,ako burkina vyzera,odporucala by som ju aj tym nasim zenam ,ktore uz sa zmenili na vorvane
Vigilante2016
10.7.2017 07:06 | |
+56 -6
V egypter kde su doma nech si robia co chcu! Ale v nasich koncinach sa musia prisposobit! tak ako my im!
belasocka
10.7.2017 16:17 | |
+7 -1
ResPublika Milá "dáma". Vaše výroky sú veľmi zvláštne. Na jednej strane píšete o plavkách a rozčuľujete sa , že sem iní zaťahujú postoje k migrantom a islamu a na druhej strane sa vyjadrujete opovržlivým spôsobom tým, ktorí nemajú asi modelkovské rozmery . Ono - prenasledovanie odlišných začína v drobnostiach... tu, pre vás asi "vorvaňami"...Zajtra to možno budú kučeravé vlasy, alebo pehy... a neskôr?????? Takto svet prepadáva do priepasti, z ktorej je ťažký návrat. Ja nemám nič proti žiadnym ľuďom, ale - naše tradície ctím...a dodávam - ak príde ku mne hosť, musí sa chovať podľa mojich pravidiel. Inak to už nie je hosť, ale násilník a ten nemá v mojom dome miesto.
fotograf305
10.7.2017 06:19 | |
+129 -7
Reagovať
Na všetkých kúpaliskách má byť kúpanie v tých ich hábitoch zaázané a to bez výnimky, tu nejde o nejakú diskrimináciu ale ochranu zdravia ostatných návštevníkov !!! A keďže v ich krajine sa musia dodržiavať ich zákony a nariadenia u nás a všadev EU to má byť to isté a to bez výnimky !!!
Vigilante2016
10.7.2017 06:36 | |
+89 -6
Suhlasim. Ziadna krajina sa nema co prisposobovat priselcom.
ResPublica
10.7.2017 06:56 | |
+9 -35
rozumiem tomu tak,ked nasinec pride do arabskej krajiny,ma sa zahalit ?
Vigilante2016
10.7.2017 07:27 | |
+29 -8
ResPublica - ty nas tu chytas za kazde slovo ale kazdy hlu.pak vie co muslimaci prinasaju, ake obohatenie... A ty sa ich tu zastavas. Hanbi sa
ResPublica
10.7.2017 07:33 | |
+5 -24
nehanbim sa,mala to byt doskusia o plavkach,a ja od temy neodbocujem ,hovorim len a len o plavkach a alternativach kupacich odevov,ze vy ostatni to toho zatiahnete aj narodenie krista,to sa dalo ocakavat
ihla007
10.7.2017 07:59 | |
+19 -4
V arabských krajinách sú vyčlenené hotelové pláže. Odporúčam Ti ísť na verejnú arabskú pláž a v zelených plavkách ;o) Odporúčam Ti ísť v letných šatočkách na ramienkach do reštaurácie v meste ;o) Takže ak ich bude v Aquaparku % toľko, koľko európských turistov u nich. NECH im Aquapark vyčlení vlastný bazén.
ResPublica
10.7.2017 08:07 | |
+4 -24
ihla,v Maroku sme boli len na verejnych plazach,v Egypte som chodila v kratasoch rotrhanych dzinsovych,to iste v Turecku,atd,atd.ja nechapem, je tu vobec niekto, kto navstivil arbske krajiny? lebo mi rozum zastava,ze sa tu siria tolke nezmysly
triumph66
10.7.2017 08:32 | |
+14 -7
vobec mi neprekazaju burkiny v arabskych krajinach....a vobec by mi neprekazalo, keby ich vyzadovali aj od turistov....je to ich krajina, maju svoje pravidla, tak nech si ich dodrziavaju.....ale preco my mame svoje, kvoli nim porusovat......?......aj rozmyslas nad tym, co pises?.......
steve415
10.7.2017 06:18 | |
+105 -5
Reagovať
Zakázať a neakceptovať tieto ich zvyky. V moslimských krajinách sa musíme prispôsobiť ich zvykom a každý to toleruje. V mori a jazerách prosím, ale v bazéne rozhodne nie.
lubo571
10.7.2017 05:59 | |
+113 -5
Reagovať
je to nehygienicke a oni su humusaci...jeden poznatok z piestanskych kupelov, co mi pzprasaval maser...tam maju bazen s teplotou okolo 40stupnov, do ktoreho sa ide telo nahriat pred masazou...arab nebol ochotny ist tam holy ako vsetci ostatny, tak ho pustili, no potom maser ho odmietol masirovat v bermudach, ze ich musi dat dole...s prekvapenim zistil, ze mal tie bermudy zvnutra osrate-a to vymaachal v tom horuucom bazene..co viac dodat..nech su doma a tam nech sa mnozia ako mysi
brit30
10.7.2017 05:52 | |
+74 -8
Reagovať
Československo zachraňoval socializmus a strážené hranice od týchto kultúr,ináč by tu už boli gettá tak ako v iných mestách,predmestiach západnej európy,z tých sídlisk domáci poutekali,za pár rokov budeme utekať aj my,,lebo to je sloboda,,vtedy bola totalita,neboli banány
Intermediary
10.7.2017 11:09 | |
+0 -12
A teraz tu húfne prichádzajú?...Netrep.Sami Češky konvertujú na islam. Socík tu dotiahol 40 tisíc Vietnamcov, niekoľko stoviek Mongolov, Kubáncov, Sýrčanov, Ľudia ich sem nezvali ale tvoji boľševícki papaláši.
Vigilante2016
10.7.2017 05:31 | |
+146 -8
Reagovať
Cudzinec v islamskej krajine nema ziadne prava a je povazovany za odpad. No muslimakom u nas dobre ze nevylizu ***. A vobec v celej EU.
Jana.bulicka
10.7.2017 05:44 | |
+96 -10
oni nemajú žiadnu hygienu! S.e.r.ú postojačky hocikde na ulici a potom v pošťaných osr.atých (pretože toaleťak nepoznajú) háboch vlezú do bazena ...........no a ešte sa im ospravedlnte - pre toto nechodím do bazenov - pretože nikdy nevieš kto tam bol pred Tebou
Vigilante2016
10.7.2017 05:56 | |
+71 -11
No to nemaju. Ved piju tavi moc, umyvaju sa v tom. Sexuju s kozami, dobytkom... Casto ked okolo mna prejde zahandrovana matoha tak ma ovanie smrad ako sa jej tam vsetko kvasi..... No hnus.
Vigilante2016
10.7.2017 05:23 | |
+115 -7
Reagovať
Tu pomoze len bojkotovat podnikatelov co sa pchaju muslimom do ana.lu. Ja povedzme absolutne neposkytujem ziadne akomodacie pre muslimov v mojom biznise - ked sa ti nepaci chod inde. Ziaden halal nehrozi. Je smutne ze nasa krasna krajina sa casom znivoci islamskou raovinou a my obyvatelia tomu nepriamo pomahame volenim politikov -zradcov!
brit30
10.7.2017 06:01 | |
+25 -17
Bojkotovať??a keď sa bombardovalo srbsko ,aby sa podarovalo kosovo albánskym moslimom ,tak sa tlieskalo,že to humatinárne,správne,aj naši vtedajší politici chválili podarovaé kosovo,prečo im nedáte aj slovensko?
Vigilante2016
10.7.2017 07:05 | |
+24 -8
Ja som znenavidel zapad za Juhoslaviu a dodnes si zelam aby im to niekto odplatil. Kosovo povazujem za hniezdo terorizmu a odpad. Skoda ze Milosevic nestihol dokoncit svoje usilie....
Intermediary
10.7.2017 11:12 | |
+3 -5
Keby nie západ tak moslimovia by utekali sem pred Srbmi. Vďaka za to, že im tam zbombardovali, aby už nikdy neotravovali všetkých svojich susedov. Dnes sa tí vyšťatí Srbi tlačia do únie. Mali by ich vykopnúť.
Vigilante2016
10.7.2017 05:21 | |
+103 -6
Reagovať
tak ako spomina rexxo321 - biely na kupalisko nemoze mat bermudy iba "speedos" pretoze panom podnikatelom vynosi vela vody z bazena. Zaujimalo by ma kolko vody vynesie vypasena muslimska pras.nica znasobene celym stadom. A kolko bakterii v tej vode nechaju ked tam vymachaju tie smra.dlave skatule prepotene, kedze su obalene v tych handrach cely den.......
ciganiso106
10.7.2017 05:18 | |
+125 -6
Reagovať
moslim do europy nepatri,maju svoje krajiny,svoje nabozenstvo , nemiena sa prisposobit zakonom krajiny do ktorej prisli a zivotu v danej krajine , tak racte domov a tam si rozkazujte , postavte si aquaparky a kupte sa.potrebujete sa postarat o spoluobcanov,budovat krajinu,tak hajde domov.
Vigilante2016
10.7.2017 05:32 | |
+84 -6
Su to primi.tivi co zaspali v rannom stredoveku a tam navzdy zostanu.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Bývalý šéf Tiposu Ján Barczi (vľavo) a jeho niekdajší poradca Milan Čuba.
Fantónomový poradca šéfa Tiposu: zarábal tisíce mesačne, v deň razie dal výpoveď Aktuality.sk
(ilustračné foto)
Silné dažde v Burundi spôsobili tragédiu: 28 mŕtvych po zosuve pôdy
Minister obrany ČR Lubomír Metnar (vľavo) a riaditeľ agentúry izraelského ministerstva obrany Riaditeľstvo
Foto
Izrael dodá do Česka osem radarových systémov, armáda tak nahradí staré ruské
Lee bol kedysi Debbie.
Žena, ktorá sa dala preoperovať na muža, svoje rozhodnutie oľutovala: Ďalšia zmena pohlavia!
Izraelský premiér Benjamin Netanjahu
Ide im po krku: Prokurátor chce obžalovať 7 mužov blízkych premiérovi Netanjahuovi
Maltský podnikateľ Yorgen Fenech
Šokujúce odhalenie: Hlavný podozrivý z vraždy maltskej novinárky vedel o vývoji vyšetrovania
Tréner Evertonu Marco Silva
Ďalší vyhadzov v Premier League: Tréner Evertonu na svojej pozícii končí!
Loď Sea-Watch 3 je v súčasnosti zadržiavaná v sicílskom prístave Licata.
Záchranná loď Sea-Watch 3 sa bude plaviť pod nemeckou vlajkou: Ostrá kritika Holandska
Celoštátne protestné zhromaždenie proti dôchodkovej reforme v Paríži
Foto
Paralyzovali celú krajinu: Vo Francúzsku vyšlo do ulíc vyše 800 000 ľudí
Modelka sa pochválila tehotenským bruškom 9 týždňov pred pôrodom.
Foto
Modelka Milla Jovovich ukázala svoje zmenené telo: Pribrala som 23 kg a mám obrie prsia
Marek Hamšík na krste svojej druhej knihy
Hamšík má na konte už druhú knihu: Prekvapivé priznanie, Marek vyšiel s pravdou von
Británii sa nedarí dotiahnuť brexit do úspešného konca.
Stranu brexitu opustili traja členovia, pre voličov majú jasný odkaz
Doctor's gloved hand comforting cancer patient
Aktualizované
Žene sa na 6 hodín zastavilo srdce: Nemožné, čo sa podarilo lekárom