Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 12. 12.
Otília
10°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
28.06.2017, 07:55 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Dobrá správa pre psičkárov: Ako ochráni novela zákona našich miláčikov?

14 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
sofockles
28.6.2017 11:49 | |
+1 -10
Reagovať
a čo ludia..ludia sa možu zabijať nenarodené deti...ta to ako ..pesa ...je viac ako čelovek
1dedo359
28.6.2017 10:19 | |
+4 -10
Reagovať
Kua a ja som počul, že tej obmutsmanke chcú poslať z Jarovníc, Kysaku, Krompách /Bazmekistanu/ 4 plné kamióny havkáčov na očipovanie. Čo si s tým chúďa aktivistka poradí, keď ako náhradu požadujú bravčové? Do kedy si budú s nás robiť srandu akti- visti, ktorí okrem trepania nikdy nerobili žiadnu poriadnu robotu, ale táranie je ich obživa? Pred časom to chceli s mačkami. Muro, ktorý sa aj u nás občas zatára im dal aj termín - celý deň sedel na strome a nič. Ja rozmýšľam, že by som to skúsil so škorcami. Len pre tých čo nežerú slamu: kedysi bol ustanovený obecný šarha, ktorý jednoducho všetko túlavé utratil a bol pokoj /neviem, či ich čipoval vidlami/.
TRECE
28.6.2017 09:53 | |
+10 -1
Reagovať
Mna by zaujimalo ako donutia ciganske osady cipovat psy.zas tam nabehne ochrana zvierat spravia to zadara a ostatny nech platia lebo ,ubohy cigani,.a preco ked ,vyspela krajina, neochrani tyrane zviera policia ktora by sa zaoberala len zvieratami ako v inych krajinachm tzv animal police?takto to nema vznam lebo kazdy problem budu riesit a riesit a riesit a nakoniec skutok sa nestal.
Mr.Dados
28.6.2017 11:43 | |
+3 -0
Keby štát aj nechal na svoju ťarchu (teda "zadarmo";) začipovať psov v cigánskych osadách, malo by to pre spoločnosť zmysel.Organizovala by to napr. Sloboda zvierat a začipovanie by nebolo vnímané ako činnosť tvoriaca zisk, ale len ako náklady. Ak by išlo o cca 5000 psov x cca 15 EUR = cca 75 000 EUR je čiastka pre štát hravo zvládnuteľná v porovnaní s od štátu vytiahnutými (z)vratkami DPH "našimi ľuďmi" vo výške miliónov EUR!
tihyno
28.6.2017 09:27 | |
+8 -6
Reagovať
Konečne sa niekto ozval v mene slabších.Ešte by som zakázal zber zvieracej potravy v lesoch a hrdých poľovníkov.A v panelákoch by som zakázal alkohol a pálenie tabaku.Od psieho štekotu je horšie búchanie dverí a kričanie,hádky a podobne.
nahlavu007
28.6.2017 09:17 | |
+13 -22
Reagovať
Zakazat psy v panelaku a bodka.
Mr.Dados
28.6.2017 11:45 | |
+8 -2
Humánne utratiť id*io*tov, bez ohľadu na to, či žijú v paneláku, alebo nie!
danboy
28.6.2017 08:42 | |
+14 -6
Reagovať
V tomto pripade by zakon mal v zmysle toho stanovit aj minimalne podmienky pre zdravy vyvoj psov aby sa co najviac obmedzil chov psov v malych mestskych bytoch, hlavne tych plemien, ktore by naozaj potrebovali viac priestoru. Dalej stanovit majitelom vyslovnu povinnost, aby psov nenechavali bez dozoru cely den samych stekajucich v byte, pokial su oni v praci. Toto by sa po novom malo klasifikovat ako trestny cin tyrania blizkej zverenej osoby. A mohli by sme pokracovat.
zamoj
28.6.2017 08:28 | |
+23 -18
Reagovať
viac ako zvieratá nás otravujú bezohľadní fajčiari, na ktorých je aj už prijatý zákon prikrátky.... moja suseda v paneláku húli vo dne v noci, lebo má 80 rokov a nemôže spávať. Dymí sa jej z huby už 15 rokov - moje deti tak aj vyrástli - že cítili v noci cez stupačku dym z jej cigariet.... a z vlastného bytu neutečiete.... bezohľadný fajčiar je horší ako pes a mačka dohromady...
zdenkabielikova
28.6.2017 09:13 | |
+15 -5
Sa nezblázni z toho dymu. Presne takúto máme domovníčku, nadávala stále spodnému susedovi kvôli fajčeniu, teraz keď sa odsťahoval, hľadá stále niečo na susedoch. To, čo dýchaš v meste, na ulici si myslíš, že je horský vzduch ?
nahlavu007
28.6.2017 09:17 | |
+12 -6
Zacni fajcit a nemudruj
sbs.rock
3.7.2017 02:20 | |
+1 -0
Netrep pixoviny Zamoj!náš zákon o ochrane pred fajčiari je okrem iného protiustavny! porušuje totiz ústavné pravo o slobode rozhodovania!teba neotravuje fajčiar,ale dym-tak bojuj proti dymu,tym svojim rozmaznanym ratafakom!
pink1400
28.6.2017 08:24 | |
+20 -7
Reagovať
No, super správa. Ešte by ma zaujímalo, ako ochráni zákon slušných ľudí, ktorých terorizujú majitelia uštekaných psov a všade špiniacich mačiek. Už sa tešim na prázdniny, ako budú susedia postupne odchádzať na dovolenku a každý osamotený pes na dvore bude zavýjať od rána do večera, od večera do rána. Vždy večer im príde niekto dať vodu, nejaké žrádlo a dovi- dopo. Mačky sú užitočné, ale je nemysliteľné, aby niektorí susedia mali v paži kastráciu mačiek. Mačky sa im nekomtrolovane kotia a zrazu na jednom dvore majú aj 10- 15 mačiek. Tiež nerozumiem, načo je komu nevycvičený pes, ktorý si robí čo chce. Asi sa vyžívajú v tom, že môžu otravovať svoje okolie. S takými psíčkarmi by mal zákon niečo urobiť.
Matador723
28.6.2017 08:18 | |
+32 -10
Reagovať
Konečne len hlupak mohol dať do zakona niečo take že zviera je vec,ale samozrejem sa tu najdu zadubenci a primitívi ktorí to budú kritizovať...ešte tam treba dať že kto bude týrať zviera tak toho sadistu zavrieť do väzenia a týrať aj jeho tvrda praca 15 hodin denne
  • «
  • 1
  • »
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča 25 rokov Slovenska
25 Rokov Slovenska
Ako sa z vekslákov stali veľkopodnikatelia Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 2 min
ONLINE: Silný vietor na Slovensku láme stromy a strháva strechy Aktuality.sk
Pre popadané stromy sú neprejazdné viaceré cesty, problémy sú aj na železnici. Tisíce ľudí na Severe Slovenska sú bez elektriny.
pred 28 min
Vietor strhol na severe Slovenska strechy Aktuality.sk
Za posledných 24 hodín zasahovali hasiči v Prešovskom kraji celkovo osemkrát pre výčiny počasia.
pred 35 min
Tisíce ľudí na severe Slovenska sú bez elektriny Aktuality.sk
Počet výpadkov elektriny rapídne stúpol počas noci.
Do neba
Foto
Muzikant Janko Lehotský sa lúčil s milovaným bratom Jurajom († 77): Slzy maskoval tmavými okuliarmi
Bratislava,
Máme byť na čo hrdí! Britský Guardian pochválil bratislavské vianočné trhy: Sme lepší ako Nemci!
Lyžiarske
Jasná zostáva uzatvorená: Cesta do doliny je neprejazdná, stredisko je bez prúdu
Na Slovensku
Orkán, ktorý sa prehnal Slovenskom dal do pozoru 600 hasičov: Najviac ich zasahovalo v tomto kraji
Rodina neverí,
Ivana († 18) mala našliapnuté na úspešnú kariéru modelky: Nahá vletela smrti rovno do náruče!
Droba s amandátu
Poslanec a župan Juraj Droba: Odložil sľub pre „výlet“ do USA?!
Známy spevák
Večný romantik Robo Opatovský sa vie poriadne rozčúliť: Neuveríte, čo doma robí v hneve!
Skúsený hokejista
Veterán Jozef Stümpel: Hrám bez zmluvy a zadarmo!
O čistotu
Primátor Bratislavy Nesrovnal plánuje zmeny v údržbe ciest: Chce vlastnú firmu na odhŕňače!
Storm sky, rain.
Slovensko čaká zamračený deň: Teploty sa opäť budú držať vysoko nad nulou
Kosti po jednej
Foto
Najzvláštnejšie vyšetrenie na Slovensku? Do košickej nemocnice previezli 2 000-ročných pacientov!
Jenkins zomrel
Zomrel americký vojak Jenkins, ktorý dezertoval do KĽDR: Príbeh lásky ako z filmu!