Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 18. 8.
Helena, Elena
18°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
28.06.2017, 07:55 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Dobrá správa pre psičkárov: Ako ochráni novela zákona našich miláčikov?

14 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
sofockles
28.6.2017 11:49 | |
+2 -11
Reagovať
a čo ludia..ludia sa možu zabijať nenarodené deti...ta to ako ..pesa ...je viac ako čelovek
1dedo359
28.6.2017 10:19 | |
+5 -11
Reagovať
Kua a ja som počul, že tej obmutsmanke chcú poslať z Jarovníc, Kysaku, Krompách /Bazmekistanu/ 4 plné kamióny havkáčov na očipovanie. Čo si s tým chúďa aktivistka poradí, keď ako náhradu požadujú bravčové? Do kedy si budú s nás robiť srandu akti- visti, ktorí okrem trepania nikdy nerobili žiadnu poriadnu robotu, ale táranie je ich obživa? Pred časom to chceli s mačkami. Muro, ktorý sa aj u nás občas zatára im dal aj termín - celý deň sedel na strome a nič. Ja rozmýšľam, že by som to skúsil so škorcami. Len pre tých čo nežerú slamu: kedysi bol ustanovený obecný šarha, ktorý jednoducho všetko túlavé utratil a bol pokoj /neviem, či ich čipoval vidlami/.
TRECE
28.6.2017 09:53 | |
+12 -1
Reagovať
Mna by zaujimalo ako donutia ciganske osady cipovat psy.zas tam nabehne ochrana zvierat spravia to zadara a ostatny nech platia lebo ,ubohy cigani,.a preco ked ,vyspela krajina, neochrani tyrane zviera policia ktora by sa zaoberala len zvieratami ako v inych krajinachm tzv animal police?takto to nema vznam lebo kazdy problem budu riesit a riesit a riesit a nakoniec skutok sa nestal.
Mr.Dados
28.6.2017 11:43 | |
+3 -1
Keby štát aj nechal na svoju ťarchu (teda "zadarmo";) začipovať psov v cigánskych osadách, malo by to pre spoločnosť zmysel.Organizovala by to napr. Sloboda zvierat a začipovanie by nebolo vnímané ako činnosť tvoriaca zisk, ale len ako náklady. Ak by išlo o cca 5000 psov x cca 15 EUR = cca 75 000 EUR je čiastka pre štát hravo zvládnuteľná v porovnaní s od štátu vytiahnutými (z)vratkami DPH "našimi ľuďmi" vo výške miliónov EUR!
tihyno
28.6.2017 09:27 | |
+8 -8
Reagovať
Konečne sa niekto ozval v mene slabších.Ešte by som zakázal zber zvieracej potravy v lesoch a hrdých poľovníkov.A v panelákoch by som zakázal alkohol a pálenie tabaku.Od psieho štekotu je horšie búchanie dverí a kričanie,hádky a podobne.
nahlavu007
28.6.2017 09:17 | |
+14 -24
Reagovať
Zakazat psy v panelaku a bodka.
Mr.Dados
28.6.2017 11:45 | |
+10 -2
Humánne utratiť id*io*tov, bez ohľadu na to, či žijú v paneláku, alebo nie!
danboy
28.6.2017 08:42 | |
+14 -7
Reagovať
V tomto pripade by zakon mal v zmysle toho stanovit aj minimalne podmienky pre zdravy vyvoj psov aby sa co najviac obmedzil chov psov v malych mestskych bytoch, hlavne tych plemien, ktore by naozaj potrebovali viac priestoru. Dalej stanovit majitelom vyslovnu povinnost, aby psov nenechavali bez dozoru cely den samych stekajucich v byte, pokial su oni v praci. Toto by sa po novom malo klasifikovat ako trestny cin tyrania blizkej zverenej osoby. A mohli by sme pokracovat.
zamoj
28.6.2017 08:28 | |
+25 -18
Reagovať
viac ako zvieratá nás otravujú bezohľadní fajčiari, na ktorých je aj už prijatý zákon prikrátky.... moja suseda v paneláku húli vo dne v noci, lebo má 80 rokov a nemôže spávať. Dymí sa jej z huby už 15 rokov - moje deti tak aj vyrástli - že cítili v noci cez stupačku dym z jej cigariet.... a z vlastného bytu neutečiete.... bezohľadný fajčiar je horší ako pes a mačka dohromady...
zdenkabielikova
28.6.2017 09:13 | |
+15 -6
Sa nezblázni z toho dymu. Presne takúto máme domovníčku, nadávala stále spodnému susedovi kvôli fajčeniu, teraz keď sa odsťahoval, hľadá stále niečo na susedoch. To, čo dýchaš v meste, na ulici si myslíš, že je horský vzduch ?
nahlavu007
28.6.2017 09:17 | |
+12 -7
Zacni fajcit a nemudruj
sbs.rock
3.7.2017 02:20 | |
+1 -1
Netrep pixoviny Zamoj!náš zákon o ochrane pred fajčiari je okrem iného protiustavny! porušuje totiz ústavné pravo o slobode rozhodovania!teba neotravuje fajčiar,ale dym-tak bojuj proti dymu,tym svojim rozmaznanym ratafakom!
pink1400
28.6.2017 08:24 | |
+20 -9
Reagovať
No, super správa. Ešte by ma zaujímalo, ako ochráni zákon slušných ľudí, ktorých terorizujú majitelia uštekaných psov a všade špiniacich mačiek. Už sa tešim na prázdniny, ako budú susedia postupne odchádzať na dovolenku a každý osamotený pes na dvore bude zavýjať od rána do večera, od večera do rána. Vždy večer im príde niekto dať vodu, nejaké žrádlo a dovi- dopo. Mačky sú užitočné, ale je nemysliteľné, aby niektorí susedia mali v paži kastráciu mačiek. Mačky sa im nekomtrolovane kotia a zrazu na jednom dvore majú aj 10- 15 mačiek. Tiež nerozumiem, načo je komu nevycvičený pes, ktorý si robí čo chce. Asi sa vyžívajú v tom, že môžu otravovať svoje okolie. S takými psíčkarmi by mal zákon niečo urobiť.
Matador723
28.6.2017 08:18 | |
+34 -11
Reagovať
Konečne len *** mohol dať do zakona niečo take že zviera je vec,ale samozrejem sa tu najdu zadubenci a primitívi ktorí to budú kritizovať...ešte tam treba dať že kto bude týrať zviera tak toho sadistu zavrieť do väzenia a týrať aj jeho tvrda praca 15 hodin denne
  • «
  • 1
  • »
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Koľko zarobí Tibor Gašpar ako poradca ministerky vnútra? Aktuality.sk
Rýchle správy
00:22
Pravda o afrických účesoch. Prirodzené vlasy nestačia Aktuality.sk
Upravené vlasy sú dôležitým symbolom.
00:12
Ako zistíme, že sme „previtamínovali“ naše telo? Aktuality.sk
Pri vitamínových doplnkov platí pravidlo, že všetkého veľa škodí.
00:02
Hokejový pamätník Fako: Mal som rád, keď druhí dali góly, rád som robil iných šťastnými Aktuality.sk
Karol Fako si ligový dres obliekol už v 17 rokoch, necelý rok po komunistickom prevrate. Čoskoro okúsil aj národnú reprezentáciu, a to nielen vďaka vlastnému talentu, ale aj ako nepriamy dôsledok komunistických represií.
Autori projektu
Prevratná slovenská novinka ide do výroby: Ponožky vás ochránia pred kliešťami
Aretha († 76)
Aretha Franklin († 76) si v živote prešla peklom: Otehotnela už v 12 rokoch
Loď s 30
Malta odmietla loď, na ktorej sa plaví 177 migrantov: Čo teraz s nimi bude?
Nový francúzsky
Čo so zachránenými utečencami zo Stredozemného mora? Merkelová mala vážny telefonát s Macronom
Aretha († 76)
Svet pozná dátum a miesto poslednej rozlúčky s hviezdou Arethou Franklinovou († 76)? Verejnosti vstup zakázaný
Po smrti Čecha
Opatrenia po útoku žraloka na českého turistu: V Egypte obmedzili kúpanie
(ilustračné foto).
Muž zaútočil na svojich kolegov počas schôze: Následne otočil zbraň proti sebe
Pápež František
Pápež František sa bude voziť na Rapidke: Vozidlo kvôli nemu prešlo TÝMITO zmenami
Bezpečnostné sily
Izraelčan zaútočil nožom na policajta: Drsný zásah bezpečnostných síl
Ronaldo spieva
Ronaldo to na klubovej večeri poriadne roztočil: Zlaté nohy aj zlaté hrdlo?
Tajná služba
Marihuana, extáza, luxusné autá a hodinky či nabitý samopal: Colníci rozbili gang neonacistov na Morave
U Angely
Od schôdzky Merkelovej s Putinom sa veľa neočakáva: Vyriešia sa spory okolo Ukrajiny alebo Sýrie?