Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 17. 11.
Klaudia
15°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
16.06.2017, 15:57 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Hviezda Art Film Festu Marína Kráľovičová nemá žiadne maniere, takto prišla do Košíc

13 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
jasnamysel
17.6.2017 07:57 | |
+3 -11
Reagovať
mne je zle z teba kaulkiarka...!--preco nie si doma anebudujes nase pekne slovensko...!!!!???
kaulkiarka
17.6.2017 08:58 | |
+8 -5
Na rozdiel od Teba som nikdy nemusela umývať r*i*te v AT a som vzdelaná! Môj dôchodok bude adekvátny mojej aktivite pre štát. Tebe sa o ňom nebude ani zdať, darmo budeš robiť niemandku v Rakúsku. Ja si užívam lietanie a starostlivosť o svojich vnúčikov v zahraničí. Buduj Ty, Slovensko, ale tu! Nemáš na nič, nevieš nič-si NIČ,len klábosiť o nezmysloch a Kotrbovi-si chorá, CHORÁ!
vieranemcova
17.6.2017 09:34 | |
+4 -5
kaukliarka darmo sa chváliš čo všetko si aktívne urobila pre štát a aký máš dôchodok. Tvoj príspevok svedčí o tom, že vzdelaním inteligenciu nezískaš. A vôbec pochybujem, že nejaké vzdelanie máš.
kaulkiarka
17.6.2017 11:05 | |
+5 -5
Ad "nemcova": Teba najmenej má čo zaujímať moje vzdelanie, moja pracovná pozícia a môj dôchodok. Na rozdiel od Teba. O Tvojom IQ tu pochybujú mnohí, navyše aj Tvoja "neslovenčina", nespisovnosť vypovedá o Tvojej bytosti. Apropo, staraj sa o seba-bolo to adresované inej osobe, ako Tebe, ak nechápeš, ale "vyrypuješ", poňatno, chudera vieranemcova, rozvedená, tučná a nemožná ženská?
vieranemcova
17.6.2017 14:18 | |
+5 -1
kaukliarka - úbohosť, primitívnosť v jednej osobe. Mňa tvoj dôchodok vôbec nezaujíma, chudinka, či chudák jeden. Ty si sa s ním chválila, či chválil? Už si zasa pod iným nickom ubožiatko jedno!!!!!!
jasnamysel
16.6.2017 22:16 | |
+5 -22
Reagovať
Hlavna vec ze slovaci nemaju pristroje na transplatnovanie pluc--dokoncene dialnice---slusne cesty 1 a 2 triedy---mame najmensie platy pracujucich v EU najmensie döchodky a tyto komedianti sa idu zabat ----fuj....je mi z nich aj z velkej mariny na grc.....
jasnamysel
16.6.2017 22:16 | |
+4 -16
oprava zabavat.......
kaulkiarka
16.6.2017 22:28 | |
+19 -9
Počuj, Ty, bezmozgový zhluk bielkovín! Že sa nehanbíš, Ty-ľudská a zbytočná nula-umývajúca ri*te v Austrii, si otvárať svoju papuľu na niekoho schopného a významného pre slovenskú kultúru?! JE MI Z TEBA NA VRACANIE, TY-SLOVENSKÝ HNOJ!
stihlychalan
16.6.2017 23:26 | |
+17 -3
a čo ich majú herci stavat a prispievat nam na platy?
helewole
16.6.2017 16:18 | |
+12 -5
Reagovať
To vážne???? To keď jedna skutočne výnimočná žena si nevydupe vládny špeciál, nemá maniere??? To sme sa teda dopracovali!!!!
ResPublica
16.6.2017 16:15 | |
+19 -26
Reagovať
tak to slovne spojenie "nema žiadne maniere" som ja pochopila v zmysle, ze nema slusny sposob spravania sa,skuste v redakcii porozmyslat ,co ste napisali v titulku
ResPublica
16.6.2017 16:52 | |
+12 -17
vy,minuskujuci,budete asi taki tupi ako ten ,ktory tento nezmasel napisal,stacilo vlozit slovko "hviezdne" a bolo by to zrozumitelne,"nema ziadne hviezdne maniere",ale,to treba trocha rozmyslat,a to sa nie kazdemu chce
carion907
17.6.2017 08:15 | |
+9 -5
...x-nicková tatyka zase vychováva...že si už ty stará "učka" nedáš pokoj. Môžeš si dať aj milión nickov, rétoriku starej, zadubenej chudery nezmeníš...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
ONLINE: Do ulíc vyšli stovky ľudí, pripomínajú si 30 rokov od Nežnej revolúcie Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Prehliadky sa zúčastnil aj sám vodca Kim Čong-un.
USA a Južná Kórea zrušili spoločné manévre: Akt dobrej vôle voči KĽDR?
Adams počas cesty neposlúchol varovanie hlavnej letušky.
Foto
Will.i.am má na krku problém: Hudobníka privítala na letisku polícia
Rady: Stálo sa na všetko. Doviezli desať bicyklov, päť sa rozchytalo
Slovensko si pripomína Nežnú revolúciu: Čo chýba ľuďom z čias socializmu najviac?
Karolína upozorňuje, aby to dievčatá neprehnali
Foto
Chomisteková poriadne dráždi mužskú fantáziu: Úplne nahá na Instagrame?
Bratia Marcus a Alex Lewisovci
Po strate pamäti žil Alex z radostných spomienok brata: Keď sa po rokoch dozvedel o hrôzach z detstva, zlomilo ho to!
Celý rok chodil naboso a býval v malom domčeku so záhradou.
Američan sa rozhodol žiť vo veľkomeste iba z prírody: Z jednej veci, ku ktorej sa uchýlil, vás napne
Hráč Liverpoolu Sadio Mane  (uprostred dole) oslavuje s Robertom Firminom úvodný gól do bránky Salzburgu v zápase
Sláva mu nestúpla do hlavy: Hviezdny futbalista nemá problém nosiť balíky s vodou z autobusu
Na snímke tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Pavel Hapal.
Foto
Ako vyzerá Hapalove pôsobenie na lavičke Slovenska? Nevyrovnané výkony a málo výhier
Zatiaľ nie je možné určiť presný rozsah škôd na lietadlách (ilustračné foto).
Dramatické chvíle na letisku vo Frankfurte: Na pristávacej dráhe sa zrazili lietadlá
Na spoločnej tlačovej konferencii to oznámili ministri obrany oboch krajín.
USA a Južná Kórea odložili spoločné vojenské cvičenia: Ide o gesto dobrej vôle?
Prekročila hranicu nepriateľských štátov: Pakistanci ju odpratali neuveriteľným spôsobom
Prekročila hranicu nepriateľských štátov: Pakistanci ju odpratali neuveriteľným spôsobom
Diváci sa rozutekali na všetky strany.
Chvíle hrôzy na zápase v Amerike: Muž v hľadisku začal strieľať do davu!