Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 23. 11.
Klement
6°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
21.04.2017, 09:55 | Správy | Krimi | Nehody

Diskusia: Jana s Mirom uviazli v hromadnej nehode: Kvôli pár hodinám je ich budúcnosť ohrozená!

42 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
stanekpet
29.4.2017 20:31 | |
+1 -1
Reagovať
Nech ich vyhodia mne to je jedno
Amalia77
21.4.2017 16:14 | |
+20 -5
Reagovať
ja som pred dvoma tyzdnami v piatok natankovala v Rakusku, ze idem v sobotu na letnych gumach pod Tatry a vecer som si pozrela predpoved pocasia na cely tyzden,a kedze na utork-stredu ukazovalo -2,sla som v sobotu vlakom.. namiesto 7 hodin som cestovala 9 a nelutujem...je to taky problem nechat auto pred domom a ist vlakom?ved predpoved pocasia detailne na celu Europu si mozete sledovat denne, aj webkamerky su, co este viac treba?
Viladi256
21.4.2017 14:35 | |
+30 -2
Reagovať
O ich budúcnosti je už dávno rozhodnuté. Británia vystupuje z EU
gastany12345
21.4.2017 14:28 | |
+16 -7
Reagovať
Naco otrocit vonku ked mozes doma ?
santaclause1
21.4.2017 13:19 | |
+60 -7
Reagovať
Nestihaju lietadlo, meskaju do prace potrebuju riesit nahradnu dopravu, ale cas na to aby sa nechali zverejnit s ***nym clankom a zapozovat pre fotografa na to si cas nasli.
onenightparty
21.4.2017 13:20 | |
+29 -14
presne tak. Tajtrlici co by prileteli a z letiska by sli do prace? To nechceli prist aspon o den/dva skor? Prepacte presovcania, ale potom, ze na vas ukazuju prstom.. uz aj v anglicku..
Kokct
30.4.2017 02:52 | |
+0 -0
V Anglicku nikto na nikoho neukazuje prstom, to nie je zadubené pruderné Loóóóvakistan ficoidný!!! Mimochodom, len hlupák a závistlivec sa bude vysmievať z prekernej situácie druhého človeka! V Anglicku ukáže zamestnávateľovi správu o nehode a vec je vyriešená!!! To iba papľuhy paskudné ako ty, tu riešia zbytočnosti! Ja som bol vo Francúzku a pre nehodu taxikára som takisto zmeškal let, dokonca som tam musel zostať ďalšie dva dni kvôli vyšetreniam v nemocnici a zamestnávateľ na mňa nielenže »počkal« ale mi ponúkol aj ďalšie dni na zotavenie! To len trpáci tvojhovrangu majú neustálu potrebu sa nad niekým vyvyšovať!!!
mariana707
21.4.2017 13:14 | |
+67 -4
Reagovať
Ohrozená????? Sú živý a zdravý to je ohrozená budúcnosť? Mohli dopadnúť oveľa horšie.
Kokct
30.4.2017 02:55 | |
+0 -0
... to iba podľa NČ, ale inač pohoda, nič sa nedeje...
Kalibaba
21.4.2017 12:46 | |
+35 -6
Reagovať
čo ich teraz mame lutovať ????
Pegii
21.4.2017 12:31 | |
+8 -14
Reagovať
Tak im treba v takom počasi ked treba isť ma sa ist opatrne krokom ..
typex
21.4.2017 12:32 | |
+6 -1
zaradit redukciu,resp. želvu
Kalibaba
21.4.2017 12:43 | |
+9 -7
Tak dopadne kto sa ponahla .....................
Kalibaba
21.4.2017 12:45 | |
+11 -6
Robota ne Zajac neutekne ...
DRDAMDIDAM
21.4.2017 12:24 | |
+50 -2
Reagovať
V piatok mali nastúpiť, no piatok je až dnes. Po prepadnutí leteniek sa mali vo štvrtok vybrať za prácou iným letom
onenightparty
21.4.2017 13:21 | |
+19 -10
presne tak.. v londyne je priemerny plat 5000 libier.. letenku si mohli dovolit.. ak neprepili samozrejme..
eduardo48
21.4.2017 11:50 | |
+12 -9
Reagovať
milujem slovensko .
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča 25 rokov Slovenska
Protest v Seredi
Srbov je tu veľmi veľa a utláčajú nás, protestujú Slováci v Seredi Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 10 min
Rumunský ústavný súd dal zelenú stíhaniu dvoch bývalých členiek vlády Aktuality.sk
Rumunský ústavný súd vo štvrtok konštatoval, že protikorupčná prokuratúra DNA môže vyšetrovať dvoch niekdajších členov vlády a tento postup nie je v rozpore s platnou rumunskou legislatívou.
pred 27 min
Komentár Ľubomíra Jaška: Prezident lieta hore a premiér tvrdo pristál Aktuality.sk
Nevyšlo to. Výčitky prezidentovi za jeho lietanie do Popradu nezafungovali. Rebríček dôveryhodnosti vedie práve Andrej Kiska. Autor ťaženia - premiér Fico - spadol na 6. miesto a v rebríčku nedôveryhodnosti sa vyšplhal na „krásne“ druhé miesto hneď za Mariána Kotlebu.
pred 28 min
Srbov je tu veľmi veľa a utláčajú nás, protestujú Slováci v Seredi Aktuality.sk
Odborári protestovali pred firmou v Seredi, podľa nich agentúrni robotníci zo Srbska vytláčajú Slovákov z ich pracovných miest.
Map Slovakia
Kvíz
Ako dobre poznáte Slovensko? Tento turbo kvíz zvládne na 100 percent len macher
Čo ste povinní,
Vyše 123 000 Slovákov sa rozhodlo zmeniť zdravotnú poisťovňu: Ktorá to vyhrala na celej čiare?
Krst albumu TEBE
Netradičný album, netradičný krst skupiny HEX: 10 krstných rodičov a skvelá atmosféra!
Ponorka zmizla
Argentíske námorníctvo zverejnilo šokujúcu informáciu: Ponorka zmizla krátko po výbuchu!
Rita Ora.
Speváčka Rita Ora to už viac nedokázala tajiť: Neuveríte, čo urobila so svojimi vajíčkami!
Najsmutnejší
Foto
Buffon a spol. žijú v nádeji: Taliansky futbal možno nebude chýbať na MS v Rusku!
Young child with
Hororové praktiky troch učiteliek: Bezbranné deti zažívali v škôlke skutočnú nočnú moru!
(ilustračné foto).
Majitelia nechali psíka na letisku viac než mesiac: Z toho, čo nasledovalo, vám pukne srdce!
Sulík si podal
Danko obvinil Sulíka a spol., že paktujú s kotlebovcami: S takouto reakciou kapitán určite nerátal!
Hľadá sa
Zazreli ste niekde roztomilú fenku? Za nájdenie Hessy ponúkajú majitelia vysokú finančnú odmenu!
Alexej
Tvrdoňov prestup do Tipsport ligy je spečatený: Vieme, kde bude pôsobiť!
osem tipov
Recept na trvalý a šťastný vzťah, ktorý funguje: Stačí, ak dodržíte týchto osem pravidiel!