Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 26. 5.
Dušan
22°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
21.04.2017, 05:00 | Správy | Krimi | Nehody

Diskusia: Marta opisuje desivé chvíle hromadnej zrážky na D1: Dcérka (1,5) sa po druhý raz narodila!

24 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
MisQa_MisQo
21.4.2017 13:53 | |
+3 -5
Reagovať
Keď som videla fotku prvé čo ma napadlo je že to nie jej babička 51 ročná mamka???? To je nezvyčajne a hlavne odvážne.... len škoda že keď dievčatko bude mať toľko čo jej mama teraz tak svoju mamu už asi ťažko uvidí
Amalia77
21.4.2017 10:16 | |
+12 -13
Reagovať
cipana v 49 rodit..uff
macyvegr
21.4.2017 10:13 | |
+4 -18
Reagovať
Buzici z Noveho Sraču, prečo ste mi vymazali moj komentar ??? Tak ešte raz no :/ : "DESIVE" !!! Jedna stara 50 ročna 3,14-ča... - tu verejne opisuje a priznava sa k tomu ako zavinila jednu z množstva dopravnych nehôd ktore sa včera staly ! -_-
macyvegr
21.4.2017 10:15 | |
+3 -9
Hehe :D Buzici, mate robotu. Dve nove slova treba dneska pridať do databazi automatickeho cenzurovania. Buzici... a Srači :D Lebo evidentne ich ten vaš cenzore profesionalo programo nepozna keďže mi ich nezacenzuroval :D :D :D
bobik1411
21.4.2017 09:04 | |
+9 -5
Reagovať
múdro hovoríš blueeyed2 rýchlosť a zasa rýchlosť ten kto sa neprispôsobý musí platiť daň
brizzolit
21.4.2017 09:03 | |
+27 -5
Reagovať
vy vsetci mudri co tu pisete,, pre Vas mam len jedno, lahke je byt kapitanom po vojne,,, ten kto tam nebol nevie ake boli presne okolnosti tak nemoze tvrdit to alebo ono,, ja som pri tejto nehode tiez nebol ale zazil som huste snezenie pri ktorom som videl asi 80m dopredu a v priebehu sekundy som videl len 5m,, tu Vam nepomoze nic, ani zime gumy, ani zacat spomalovat,, len stastie a modlit sa ze pred vami neni havarka ktoru este nevidite a zacak spomalovat,, prudku brzdu dat nemozete lebo ani neviete ako.. stoci Vas a je z vas neriadena strela
sexibabina
21.4.2017 09:50 | |
+13 -3
Presne tak, kto niečo podobné nezažil a neskúsil na vlastnej koži, nemá o tomto čo mudrovať. Teória v teple a suchu za PC je diametrálne odlišná od takejto, skutočne kritickej a nie bežnej situácie.
blueeyed2
21.4.2017 08:36 | |
+23 -6
Reagovať
Vodič musí rýchlosť jazdy prispôsobiť daným podmienkam, aby mohol zastaviť na vzdialenosť na akú vidí. Zimné gumy na vozidle mali byť samozrejmosťou v takom počasí a na zasneženej vozovke. Treba ešte podrobnejšie vysvetľovať , ako mali ísť vodiči rýchlo, ak skoro nič pred sebou nevidia a idú doslova naslepo? Dosť často jazdím cez horské prechody Šturec a Donovaly, tých nehôd a áut mimo cesty som videl naozaj neúrekom. Niekedy sa stane, že aj fyzika je protivná a v spojení s gravitáciou sa aj stojace vozidlo na ľade rozbehne...kým nemá na kolesách namontované snehové reťaze. Najhoršie je, že sa ľudia na cestách ponáhľajú skôr umrieť, nie že by ich život nebavil, najhoršie je, že niektorí uponáhľanci zabíjajú aj nevinných, ktorí jazdili predpisovo ,neriskovali a chceli žiť.
BachJS
21.4.2017 08:49 | |
+9 -8
Teóriu ovládaš perfektne.
gondolier
21.4.2017 08:50 | |
+16 -4
Najvacsou zachranou na svete su zimne gumy. Zimne gumy prezuvam mam, ale vy supermani si myslite, ze so zimnymi gumami sa vam nic nestane, ste nesmrtelni. So zimnymi gumami ubrzdite bez brzdnej stopy aj na lade a snehu. Vam sa nic nemoze stat. Ste smiesni. Neboli ste v takej situacii, nemate ani ponatia, ake to je a co vsetko sa mohlo stat. Ale jedno je iste, zimne gumy su spasou na svete.
axel929
21.4.2017 08:58 | |
+14 -2
Väčšine z nich bolo málo platné,že sa im podarilo zastaviť,keď ich zozadu zošrotovali ďalší.To je ako v tom vtipe,keď na semaforoch zastaví luxusné auto a zozadu do neho narazí felícia a vodič felície vraví tomu prvému: Na p*cu ti je ABS,keď ja nemám :)
BBDD1
21.4.2017 08:24 | |
+17 -26
Reagovať
Mali jej hned vziat vodicak,nevidi a leti,,,mohla niekoho zabit.A este sa tu aj chvali,sprostana.Chvalit sa mozu ti co isli pomaly,ubrzdili to a nenaburali.
marinak53
21.4.2017 07:59 | |
+44 -3
Reagovať
Tie auta tam zjavne nesli 30km\h, podla sposobenych skod. Ak nevidim ani prd a navise snezi ako blaznive som rad ze idem ak aj slimacim tempom. Toto co sa tam stalo bolo blaznovstvo ludi,odstupi temer ziadne, kazdy sa hnal ako sialeny.
terracottas
21.4.2017 08:04 | |
+11 -17
moj obdiv,ze ovladas tolko cudzich jazykov...)))len ten svoj materinsky volajako nie ,a nie
BachJS
21.4.2017 08:50 | |
+5 -6
Z čoho deduješ že sa každý "hnal ako šialený". A môžeš prezradiť aká to bola rýchlosť ktorou sa hnali?
1ivyn1
21.4.2017 07:53 | |
+30 -22
Reagovať
..aj som podľa fotky rozmýšľala, či sa novinár nepomýlil a či to nie je babka... A hľa: 51 ročná mama! Fúúú... to je už iná odvaha v 50.-ke poviť...
Niktosh-Alfonz
21.4.2017 07:57 | |
+31 -17
Ty asi deti nemáš - že? Okrem toho, čo ty tu riešiš jej vek? Tak má dieťa - no a čo? Závidíš???
Ziegelfeld1968
21.4.2017 08:36 | |
+9 -4
Chcela si pripomenúť mladosť.
lesnivila
21.4.2017 07:17 | |
+9 -7
Reagovať
O hromadne havarii na Slovensku pisou i zahranicni media a bylo to ve zpravach ...
Niktosh-Alfonz
21.4.2017 07:20 | |
+15 -13
A teba to zjavne teší - Slovensko je v zahraničných sporávach - aké vzrušujúce . . . . Ja som presvedčený, že omnoho lepšie by bolo, keby Slovensko v tých správach nebolo ..
triumph66
21.4.2017 07:59 | |
+15 -3
A tebe zjavne niekto celý život krivdi. Bolo to len suché konštatovanie, že havária bola tak veľká, že sa dostala aj do správ v zahraničí....
Najnovšie z rubriky
Najnovšie z rubriky
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair play M. Kovačiča
ilustračné foto
Súd priznal odškodné 16-tisíc eur Rómke, ktorú po pôrode sterilizovali Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 3 min
Súd priznal odškodné 16-tisíc eur Rómke, ktorú po pôrode sterilizovali Aktuality.sk
O sterilizácii sa rómska žena dozvedela až po pôrode. Nikomu naň nedala súhlas.
pred 10 min
Potvrdili obvinenie z mučenia gejov v Čečensku Aktuality.sk
Toto obvinenie priniesli minulý mesiac ako prvé ruské noviny Novaja Gazeta. V medzinárodnej komunite gejov vyvolalo vlny šoku a OSN vyzvala na jeho vyšetrenie.
pred 35 min
40-minútové zdržanie v kolóne na diaľnici Aktuality.sk
Dopravná nehoda sa stala na diaľnici D1 pred Blatným smerom z Bratislavy. Kolóna sa začína už na 19 km za výjazdom z Bratislavy zdržíte sa asi 40 minút.Zelená vlna RTVS
Z Jo je teraz
Žena schudla 25 kíl a je z nej nová žena: Stačilo vypustiť jednu vec a efekt sa dostavil
Kvitova
Celý tenisový svet bol v očakávaní: Padla definitíva ohľadom štartu Kvitovej na Roland Garros!
(ilustračné foto).
Nešťastie na strednom Slovensku: Tínedžerku zrazil nákladný vlak!
Kollár je z celej
Krutý osud matky Kollárovej prvej dcéry: Konečne padol rozsudok v prípade, ktorý otriasol Slovenskom!
Mladý pracovník
Asistent Jozefa Rajtára Filip Rybanič: Za nazeranie do Kaliňákových účtov pôjde pred súd!
Nový Občiansky
Nový Občiansky zákonník sľubuje pomoc cestovateľom: Budeme reklamovať hnačku na dovolenke?
Slovenský
Premiéra na Roland Garros: Po Kližanovi si vo Francúzsku zahrá ďalší Slovák!
Kim chce predať
Foto
Študentka (18) potrebovala peniaze: Kvôli tomu, čo chce predať na internete, sú niektorí schopní zaplatiť milióny!
Na snímke vpravo
Ľady v slovenskom hokeji sa pohli: Novinky, ktoré prekvapia každého fanúšika!
(ilustračné foto).
V Nemecku zadržali podozrivého islamistu: Plánoval útok?
Marian Kotleba
Kotleba reaguje na rozpustenie ĽSNS: Nás si nekúpia ani nezastrašia
Danielko má len 6
Foto
Aj deti ukázali, čo našli v lese: Je Danielko najmladší hubár na Slovensku?!