Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 18. 11.
Eugen
13°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
04.04.2017, 05:45 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Duchovný (78) pobúril veriacich: Sobáš kňaza s mladým zajačikom!

73 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
mahwah
5.4.2017 03:39 | |
+1 -0
Reagovať
...hnus...mozgy nainfikovane parazitom...
Astana993
4.4.2017 21:52 | |
+8 -2
Reagovať
Diabol je veľmi rafinovaný on keď chce tak ťa dostane hocijakým sposobom a najviac tam kde si totálne labilny on ťa má komplet precitaneho.Najlepsi liek je každodenná modlitba. Je na každom z nás či sa vyberie cestou dobrá alebo cestou zla.Boch ti dal slobodnu volu.Poviem osobnú skúsenosť vždy keď ma navštívy zly duch v myšlienkach hneď ho eliminujem tvrdymi slovami,no on príde opäť po týždni a hľadá spôsob rafinovanejší ako má dostať.Preto buďte silný kamaráti nedajte sa premôcť zlom,ale dobrom premahajte zlo.
sodomagomora530
4.4.2017 21:04 | |
+13 -2
Reagovať
Vyzerajú na tej fotke ako dvaja diablici...hold starému Satanášovi za toľké roky celibátu asi fajne vajcia navreli...alebo žeby sa zajačiky šmotrali po kostole alebo aj po fare po celý čas jeho údajne pôsobenia...?
giny7771
4.4.2017 20:06 | |
+10 -6
Reagovať
Biblia nam jednoznacne hovori ze homosexualita je hriech genesis 19'1'13 levitikus 18-22 Rimanom 1-26-27-1 a tak dalej biskup vie co stratil skoda ze citaju slovo a take nieco robia ukazuju krestanom ako ziju nech mu boh otpusti amen
PETRA170
4.4.2017 16:21 | |
+17 -5
Reagovať
chorá spoločnosť...
niont
4.4.2017 15:39 | |
+21 -11
Reagovať
ked im to obom vyhovuje tak inym to moze byt sum a fuk... urcite lepsi happy-end ako ked farari tr.kaju male deti.
Beata0
4.4.2017 14:33 | |
+17 -7
Reagovať
nič nepomôže, iba zbaviť svojprávnosti - aj ten farár je len človek, no očividne už mimo nášho sveta...
pan_De
4.4.2017 14:56 | |
+6 -13
ja by som zasiel ešte trošku dalej a zbavil ho pozemského života. najlepsie oboch.
enceladus7
4.4.2017 11:34 | |
+13 -23
Reagovať
a nie je to len a len ich osobná a súkromná vec?! Obaja su dospelí a plnoletí!!! Kto ste vy že sa do nich navážate?! Kde beriete to právo a drzosť niekomu riadiť a určovať život?! Slovákov čaká ešte dlhá predlhá cesta. Medzi Vami a ISIS okrem toho zabíjania nie je žiaden rozdiel.
sodomagomora530
4.4.2017 21:27 | |
+8 -5
Osobná vec...v spoločenstvách...? Hej, kde žiješ...? Tento Satan niečo ráz kázal o hodnotách, ktorými sa mali riadiť jeho ovečky, a za to bol platený...a takýto človek potom urobí toto...za vajcia by som ho nechal visieť do samého zoschnutia...!!! A z k.o.k.o.t.a by som mu nechal urobiť dúhu pre milovníkov takéhoto pošahaného počasia...
bambino696
5.4.2017 00:12 | |
+0 -1
sodomagomora530 uzil si uz dnes lieky?
bambino696
4.4.2017 11:08 | |
+28 -6
Reagovať
Som gay, ale toto nepochopim. Mlady chlapec a stary pan. Ved to su ludia z uplne inej vekovej kategorie. Tam je rozdiel v pohlade na svet, na zivot, vacsinou su tam aj odlisne zaluby a zaujmy. A navyse nechapem, co vidi mlady 24r chlapec na starom zvraskavenom dedkovi? Teda okrem penazi, teda ak dedo nejake ma. 54r. je prilis velky vekovy rozdiel, ci uz ide o vztah homo, alebo heterosexualny.
sodomagomora530
4.4.2017 21:12 | |
+4 -16
A ja nepochopím Teba, prečo si tie chlisty v ri.ti nechávaš vytláčať periskopom...Tvoj otec mohol urobiť jednoduchšiu vec...mal Ťa nechať vypustiť do žihľavy a nerozčuľoval by si nás tu!
Pressburger_in_Wien
4.4.2017 21:25 | |
+5 -1
bambino - nechapes ze tento rumunsky prostitut z ulice caka az dedo natiahne kopacky a napise na neho testament ? Nie je to ziadny model ale stetka. Ved ma ksicht jak kobyla :D
bambino696
5.4.2017 00:11 | |
+2 -2
sodomagomora530 clovek v tvojom veku by uz mal mat aj nieco v hlave. Ty tam mas tak akurat nasrate. A toto by si mal pochoit ty. Ty hlista v ri ti.
Feroo338
4.4.2017 09:54 | |
+23 -3
Reagovať
Klud, to si len na stare kolena nasiel plateneho opatrovatela. :)
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Andrej Martoš s Jurajom Soboňom, vpravo Soboňa pri poslaneckom sľube
Kradol práčky, stal sa z neho asistent poslanca za SNS. Už preňho nepracuje Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Veterná smršť zničila v Tatrách viac ako dva milióny kubíkov drevnej hmoty
Od najväčšej veternej kalamity v Tatrách ubehlo 15 rokov: Lesníci už vysadili milióny sadeníc
Isabelle (vľavo) a Jaimee majú problém so zákonom.
Majiteľ obchodu so zvieratami pristihol ženy, ako kradnú morčatá: Šialené, čo potom spravili!
Zranený muž zo zasiahnutej továrne.
Nálety zasiahli továreň na keksíky v Tripolise: Zomrelo 7 ľudí
O stave Michaela po tragickej lyžovačke pred piatmi rokmi vie len pár vyvolených.
Foto
Fanúšikovia Schumachera sú sklamaní: Prečo sa premiéra dokumentu odkladá?
Spevák Lehotský (70)
Janko Lehotský prezradil tajomstvo vo svojej knihe spomienok: Ako som ulovil Gombitovú
(ilustračné foto).
Krvilačné vyčíňanie ohrozeného tigra v Indonézii: Zabil farmára a zranil turistu
Prezidentka Zuzana Čaputová
Prezidentka udelila milosť mužovi: Spôsobil dopravnú nehodu
JItka Nováčková so svojim priateľom Timom Sparvom
Foto
Vzrušujúca pusa! Sexi misska odmenila fínskeho kapitána po postupe na EURO
Spevák má s kráľovskou rodinou blízky vzťah.
Elton John priznal, s čím má po smrti Diany problém: Toto by som pred Williamom a Harrym nikdy nespravil
baby sleeping
Foto
Rodičia kúpili baby monitor na kontrolu svojho dieťaťa: Keď ho uvideli na obrazovke, hneď to oľutovali
Pohreb Alexa Fleischhackera († 16)
Pohreby obetí z autobusu smrti: Zúfalé výkriky nad hrobom Alexa († 16) museli otriasť každým
Guardiola má povesť najprísnejšieho trénera na svete.
Guardiolov poradca: Je reálny návrat Pepeho na lavičku Bayernu Mníchov?