Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 8. 12.
Marína
3°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
04.04.2017, 15:01 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Prvá sexuálna aférka na statku: Vydatá Zuzana zviedla jedného z farmárov! Dohoda s manželom?

134 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
janicka24
20.4.2017 07:55 | |
+2 -0
Reagovať
Jedna krava povedala a celé Slovensko sa ide zblázniť, keby sa tie husy pozreli na seba a neubližovali mladej rodine.
sali5000
12.4.2017 21:23 | |
+4 -0
Reagovať
Dorob ma prstami Miláčik. Toto sú tie naše ženy? matky? svokry? dcéry? to aby som sa nielen ja ale aj ostatný bál kto kedy tú moju dorobí prstami? v práci? obchode? aute? na hajzli?
Matador723
10.4.2017 16:12
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
alojzhnis
5.4.2017 15:58 | |
+12 -3
Reagovať
musela jej riadne fuňa páchnuť.bohviekoľko si tam ten podvozok neumývala.hnus
Radika2011
5.4.2017 13:45 | |
+11 -3
Reagovať
to ja niekoho zaujíma ten merkízácký primitivizmus...
robo.595
5.4.2017 12:13 | |
+38 -2
Reagovať
Ja nerozumiem manzelom ktori prihlasuju svoje manzelky do tejto sutaze . To im ponukaju sex naviac a ze na farme sexuju o zivot ,je viac nez iste. Myslim ,ze ludia z dobrych rodin sa do takejto nizkej sutaze neprihlasuju.
jatrovapastika
5.4.2017 14:41 | |
+10 -0
jedinečný priklad hluposti v priamom prenose,už len kopačky od muža!!)))
jatrovapastika
5.4.2017 11:51 | |
+20 -5
Reagovať
nehovorím,3blbci,2x magor,2-3 štetky,2 bezďáci a feťáci,2 polomagori,2 x udretý a jednoduchý dôchodca a ZOO menom farma môže frčat!!())
cica454
5.4.2017 12:15 | |
+18 -4
Ty tomu jednoduchému dôchodcovi nesiahaš ani po päty ale urážky Ti idú:(
jatrovapastika
5.4.2017 14:40 | |
+9 -6
prihlas sa na farmu,at vidíme kto ta bude za 2 dni ***t v kravine sliepka!!))
cica454
5.4.2017 17:46 | |
+4 -2
si úbožiak, choď do českej farmy hodnotiť a sliepka asi vyprdla teba
Maja19501211
5.4.2017 09:49 | |
+30 -3
Reagovať
No a čo ? Presne podľa scenára. Sledovanosť mizerná, tak to trošku okoreníme. Ale ani to nepomôže ...
Kckot
5.4.2017 08:56 | |
+37 -11
Reagovať
Veď ona tam s tým zámerom šla, že sa bude kuvriť! Inač by ju tam ani nedali! Jednoducho našli KUR\/U, ktorá im zapadla do plánov a ona sa tej úlohy zhostila na výbornú, ako každá správna Loóóóvenka! Čo myslíte, čo stvárali naše devuchy ako Au pair? Veď je to o nich celosvetovo známe! Ak chce angličanka zabezpečiť svojmu drahému, aby jej nechodil za defkami, tak si najme Au pairku zo Loóóóvenska!
cica454
5.4.2017 09:52 | |
+10 -8
hňupe
cica454
5.4.2017 17:48 | |
+8 -1
už som Ti napísala, že si úbožiak a úbohé je tiež hodnotiť všetky ženy podľa promiskuitnej osoby, ktorá za 2 týždne podvedie svojho manžela, ja takéto priority nemám
Pavel021
5.4.2017 07:17 | |
+16 -2
Reagovať
Kto vlastne sleduje Reklamu vlastne Farmu? Mohli by ste uverejniť štatistiku sledovanosti?
klaudia949
5.4.2017 14:06 | |
+5 -1
Pavel021 tá štatistika by vyzerala ako keď Mr.Bean počítal ovečky z obrazovky aby zaspal - veľa oviec by si napočítal. . .
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Zásah záchranárov, hasičov i policajtov po výbuchu a pri požiaru paneláka v Prešove – 6. december 2019
Po výbuchu plynu v prešovskom paneláku obvinili troch ľudí Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Steve Thomson a jeho slovenská manželka Lenka vyhrali rozprávkovú sumu.
Manžel Lenky po rozprávkovej výhre v lotérii nezaháľa: Od milionára by ste niečo také nečakali
Terčom urážok boli hráči Manchestru United Fred a Jesse Lingard.
Neprešlo mu to: Polícia zatkla rasistu z manchesterského derby!
Izabelka s mamou Andreou na záhradke, kde často trávia voľný čas.
Malá hviezda Oteckov Izabela Gavorníková: Slávny seriál má aj v detskej izbe
Na mieste naďalej zasahujú záchranné zložky.
Nešťastie, ktoré zasiahlo celé Slovensko: Po výbuchu plynu ostáva v nemocnici dieťa a žena
HLAVNÝ PREJAV: Fica nahradil líder kandidátky do volieb, premiér Pellegrini.
Politologička dala premiérovi studenú sprchu: Z tvrdej reakcie mu zamrzne aj úsmev na tvári
Slovenské florbalistky dostali na úvod očakávaný debakel od Švédiek.
Slovenky dostali od Švédiek 23 gólov: Úprimné slová trénera
Muradov svojho protivníka dokonale uzemnil.
Neskutočný knokaut v podaní českého bojovníka: Muradov nedal súperovi najmenšiu šancu!
ilustračné foto
Nemecká polícia zastrelila vyčíňajúceho muža s kladivom: Agresor ničil autá a ohrozoval ľudí
Snímka kapsule Dragon pri prílete na ISS.
Raketa firmy SpaceX dopravila na ISS zásoby: Astronautov potešia aj vianočné darčeky
FILM: Hlavnú postavu stvárnil Michael J. Fox (58,vpravo).
Foto
Šialený fanúšik Návratu do budúcnosti: Za 95-tisíc € si vyrobil auto z filmu
Čitateľ si dvihol adrenalín hneď ráno.
Foto
Prvý zasnežený deň odhalil, akí vodiči jazdia po Bratislave: Ak chcete dvihnúť tlak, stačí sa pozrieť na TÚTO fotku
Son Heung-Min.
Gól roka v Premier League? Hráč Tottenhamu vyškolil súpera geniálnou akciou