Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 21. 8.
Jana
23°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
21.03.2017, 05:57 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Snúbenica Roba Beňa († 54) prehovorila: Moment, kedy som ho videla naposledy

26 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Betty43
21.3.2017 21:18 | |
+2 -0
Reagovať
5 rokov snubenica -:)
azar_emy
21.3.2017 13:19 | |
+1 -0
Reagovať
Ja som ho naposledy videla pred 2 rokmi na letisku.
karol333652
21.3.2017 12:32 | |
+4 -2
Reagovať
Čo to bol praotec Slovákov,týždeň o ňom NČ píše do zblnutia,čím bol významný čo dôležité urobil bol to len povaľač.
jasnamysel
21.3.2017 10:01 | |
+12 -18
Reagovať
Slovaci si nechcu pripustit (bohuzial)--ze nie su vyspelou krajinou EU--ako rakusko--nemecko--francuzsko ---ani ako len ty ciganski taliani...!---Mame zlych politikov---mame zly pristup k zivotu---zivotnemu prostrediu-- slovaci su zadlzeny--kazdy ma dlhy na krku--exekutorov-(co je to za zivot!)--male platy---döchodky--zle zdravotnictvo--ich afery---lahostajny pristup zdravotnickeho personalu k ludom--(len k politikom a celebritam typu sklovska a sa spravaju inak aj ta chodi do rakuska sa dat operovat...)--- ...je tu korupcia---zlodejina--nespravodlivost vladne slovenskom..!!!--Jeden ma vela ako napr.--hatina-meciar--lexa---Flasikovci--benova---Nagyova Anna---A druhy nemaju NIC......!!!--JE to smutne --ako ZIJU SLOVACI......---AZ ked pride nova politicka strana AZ potom möze byt slovakom lepsie..!--POD FICOM NIC DOBRE necakajte--(bohuzial)---TEN robi len co mu povie PENTA.......A svoj lud vöbec nepocuva--a tak raz aj dopadne....
marthahari
21.3.2017 19:44 | |
+8 -2
Ááááá, "mozgový trus-t" na obzore. Okopírovala, čo inde vydefekovala. Daj niečo o sebe, Ty, skoro 60 ročná mátoha, umývačka zadkov v AT, čo robíš Ty-pre SVK!
joz.lef
21.3.2017 09:38 | |
+22 -2
Reagovať
Nechápem to množstvo článkov, ktoré tu zverejňujete, všetky na jedno kopyto a o ničom. Zasa len píšete, aby ste písali a myslím si, že to nikoho už nezaujíma. Stala sa tragédia, s ktorou sa musí rodina vysporiadať. Ale prečo s tým zaťažujete ľudí? Články o ničom...Mali ste o ňom písať, kým ešte žil. Vtedy bolo každému jednému šuma-fuk, aké má problémy a ako žije.
Elektronic
21.3.2017 12:19 | |
+8 -0
Chcem poprosiť redaktorov NČ či nevedia vybaviť nejaké nové úmrtie slovenskej celevriti. Beňo ma už nebaví.Ďakujem za pochopenie.
pavolorvisky
21.3.2017 08:45 | |
+31 -5
Reagovať
je mi ho luto ako každeho človeka ked zomrie, ale prečo o tom pišu noviny media ako keby zomrel prezidet ?
tukkan
21.3.2017 08:50 | |
+16 -4
presne tak.. keby bol tento zomrety predavacom vo vecierke na rohu tak neviem ci by tito tupi pisalkovia zhanali rozhovory z jeho najblizsimi, ci by fotili vsetky jeho domy, chaty, firmy, a neviem co.. nakopat tu pisalkovsku cvargu tam kde nohy stracaju svoje meno.. smradi
Aldis
21.3.2017 08:32 | |
+12 -6
Reagovať
...tak kde vlastne zomrel v ubytovni či v sanitke cestou do nemocnice-ako bolo v istom článku písané,tak sa dohodnite pisálkovia čím nás budete kŕmit...
rozpravocka757
21.3.2017 08:59 | |
+9 -3
nemôžu pisať to iste dookola vždy treba niečo ine aby to bolo zaujimave ..už aby ho pochovali a bol pokoj ..to sa u nas nič zaujimavejšie nedeje?
krilo1
21.3.2017 08:23 | |
+39 -7
Reagovať
Mne to tak pripadá , že zomrel nejaký štátnik alebo svetoznámy herec , toľko sa okolo toho píše . A všetko samé chválospevy. Akosi sa už pozabudlo , že Robko už raz ženatý bol a že má aj iné dieťa než len tohto 4 ročného chlapčeka a pokiaľ sa ešte dobre pamätám , "miloval" ho tak veľmi , že zabúdal na neho platiť výživné. Nuž, ale o štvrť storočie mladšia slobodná mamička mala viac šťastia a jej na dieťa určite prispieval. Nie som puritán a inak mi je absolútne jedno , kto a ako žije , ale už je toho priveľa, aby sa u vypisovalo o niekom ako o Kristovi, keď je za ním toľko nečistých vecí ! Zomrel ... Ako mnoho iných.
NokinkaKE
21.3.2017 07:52 | |
+74 -8
Reagovať
Akoze ked zomrie niekomu partner, otec jeho dietata, je absolutne nevhodne este sa stretavat s novinarmi a za poplatky poskytovat rozhovory. Teda neviem si predstavit normalneho cloveka ktory je pocas smutku toho schopny. Teda okrem maji demitrovej.
Naaakoneeee
21.3.2017 08:02 | |
+23 -8
No len ti novinári ich otravujú a neverím ze v tomto prípade aj platia
Aldis
21.3.2017 08:34 | |
+16 -3
...ale platia---preto sa to volá BULVÁR nepoznám jeho priatelku ale nemyslím že má chut hovorit o smrti človeka,ktorého mala rada a má s ním dieta,ponúkli jej slušnú sumu,možno aj na pohreb jej to bude stačit, preto sa rozrečnila...
rozpravocka757
21.3.2017 09:01 | |
+15 -1
musi lebo asi nema na pohreb ked mal tolko dlhov
korienok760
21.3.2017 07:41 | |
+46 -5
Reagovať
Jedina spravodliva,ktora nerozlisuje medzi bohatym a chodobnym je pani smrt.Dookola cele dni vsade Beno.Isto to nebol zly clovek,len mam pocit,ze niekto tu nevie prijat skutocnost,ze smrt si pride pre kazdeho.ISto v dnesnom materialnom svete sa to tazko prijima najme takym slovenskym zbohatlikom,ktori si tak radi uzivaj usvoju mamonu.Mam pocit,ze maju teraz nalozene v gatiach!!!Si myslia,ze sa budu vecne vytrcat na plesoch???
tvintetu
21.3.2017 08:03 | |
+12 -1
Vsak ak nestihol na nu napisat zavet takto si trochu prilepsi :-)
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Investigatívny
Komentár Petra Bárdyho: Večer ich oboch znova zavraždia Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 14 min
Brit sa vážne zranil pri skoku do bazéna počas dovolenky na Slovensku Aktuality.sk
Mladý Brit si poranil chrbticu po skoku do bazéna v Trnave.
pred 38 min
Austrálsky premiér prežil hlasovanie o dôvere v parlamente Aktuality.sk
Austrálsky parlament vyjadril dôveru premiérovi Turnbullovi.
08:52
Taliban zaútočil raketami na Kábul v čase prejavu prezidenta Ghaního Aktuality.sk
Radikálne hnutie Taliban vystrelilo v utorok rakety k prezidentskému palácu v afganskom hlavnom meste Kábul práve v čase, keď prezident Ašraf Ghaní prednášal posolstvo pri príležitosti moslimského sviatku íd al-adhá. Informujú o tom agentúry AP a Reuters.
Gólman Dukly
Brankár Dukly všetkých prekvapil: Miesto chytania strieľal góly!
Mladý pár zomrel
Foto
Šesť mesiacov od vraždy Kuciaka († 27) a Kušnírovej († 27): Ako poprava zmenila Slovensko!
Z kádra vyradený Káčer po pohovore s majiteľom MŠK Žilina: Dostal som kladivom po hlave!
Anna (70) a Ján
Foto
Dôchodcovia majú v studni škodlivé látky: Vodu už 2 roky vláčime zo supermarketu!
Rodina pôsobila
Muž zabil tehotnú ženu († 34) a dve dcérky: Záhadné udalosti pred smrťou otrasú každým
Tanky v uliciach:
Sovieti inváziu do Československa v roku 1968 trpko oľutovali: Začala sa cesta k porážke
Lukáš Lacko
Lackovi generálka na US Open nevyšla: Stopku mu vystavil Zeballos
Zlepšovák
Zlepšovák pre psov vám zlepší náladu: Majiteľka sa nevedela prestať smiať, dopadnete rovnako
2013 -Takto to tu
Obľúbené košické kúpalisko Triton je zatvorené: Mesto nemôže konať, TOTO je dôvod
Foto
Veľká nádej pre synčeka zavraždenej Veroniky († 27): Súd rozhodne o Miškovom návrate
Obaja lídri
Ďalší historický summit? Trump pripúšťa, že sa opäť stretne s Kimom
(ilustračné foto).
Hrôza v Drážďanoch: Mladú Češku znásilnil v parku neznámy muž