Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 25. 4.
Marek
13°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.02.2017, 12:24 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Kotlebovci so svojím návrhom o očkovaní neuspeli: Poslancov nepresvedčilo ani množstvo argumentov

43 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Dilinok
10.2.2017 02:39 | |
+2 -6
Reagovať
Co ten kotrba vymýšľa ?
majcekn
9.2.2017 15:06 | |
+10 -6
Reagovať
Myslím si ,že ked by to navrhol niekto z koalície alebo z opozície tak by sa strhla celkom slušná diskusia na tému očkovanie,ale nakoľko to navrhli Kotlebovci ,tak jasné ,že to neprejde a pritom majú pravdu. Čo ma naozaj zaráže , že bez vášho súhlasu sa musíte dať zaočkovať a ste postihnuteľný pokutou, ale na druhej strane Slovenská republika sa zaviazala v dohovore o ludských právach časti biomedicína, že o očkovaní bude oboznámení očkovní alebo jeho zákonný zástupca a musí s týmto očkovaním súhlasiť - ano je tu riziko ,že môžem niekoho nakaziť a bol by som postihnuteľný, prípadne ochoriem a budem si musieť liečbu zaplatiť -s čím súhlasím, na druhej strane je to moje telo a ja sa rozhodnem proti čomu sa zaočkujem a teraz to najhlavnejšie : kto bude zodpovedný ak po povinnom očkovaní skolabujem alebo moje dieta a zomriem,oslepnem alebo budem mať iné trvalé následku?.........., lebo takéto prípady sa už stali - napr. dievčatko osleplo po očkovaní v Česku. Čo potom? Ktobude zodpovedný v takýchto prípadoch?.......KED BY NAšI POSLANCI TROšKA POHLI ROZUMOM, VLASTNE KOTLEBA NAVRHOVAL TO ,žE BY SA šTáT ZBAVIL ZODPOVEDNOSTI PRI Takýchto Prípadoch, JASNé ODPORUčIL BY SOM BEZPLATNé OčKOVANIE PRE CHOROBY AKO NAPR. POTI TETANU ,ALE OSTATNé NECH SA KAžDý ROZHODNE ,PRíPADNE SI PRIPLATí
poslednadivoska
9.2.2017 15:58 | |
+4 -9
V opozícii aj v koalícii sú očividne rozumní ľudia a takéto bludy sa ani nesnažia presadiť... to preto. A uznaj, že ľudia ani zďaleka nerozumejú niektorým veciam a teda sa nedokážu celkom zodpovedne rozhodnúť... presnejšie: nedokážu zvážiť všetky pre a proti. No a pokiaľ ide o to, čo ak: tak sa Ti vlastne môže stať hocikedy hocičo aj pri užití obyčajného brufenu, kto za to bude zodpovedný? To sú také zbytočné otázky. Všetky lieky majú aj vedľajšie účinky... nie len očkovacie vakcíny. Ak sa zaočkuje 1000 detí a jedno z nich oslepne, tak je to štatisticky stále mimoriadne skvelá správa, lebo 999 deťom tá vakcína možno zachráni život. A že čo ak to bude zrovna to moje dieťa? Kto za to bude môcť? A čo ak to moje dieťa bude mať rázštep? Alebo downov syndróm? Kto za to bude môcť? Takéto veci sa proste v živote stávajú... nedémonizujme to
Waffer
9.2.2017 14:47 | |
+9 -9
Reagovať
Nech od-povie pan Kotleba ci on nedal zaockovat svoje dieta... a viete aka bude jeho odpoved? no jasne ze ho dal, nikto totiz nebude riskovat u dietata obrnu, choleru, tyfus, cierny kasel, tuberkulozu, atd. Uplne *** navrh, taky som z dielne LSNS necakal.
majcekn
9.2.2017 15:17 | |
+5 -6
.....NA JEDNEJ STRANE DáM ZA PRAVDU TEBE - ANO NIKTO BY NERISKOVAKVAL CHOROBY ,Ktoré SI SPOMíNAL, ALE VYSKITLI SA PRíPADY KEDY DIETA OSLEPLO PRI POVINNOM OčOVANí, BOLO TO V Čechách CCA 2-3 ROKY DOZADU - A TERAZ MI POVEDZ KTO JE ZODPOVEDNý ,žE PO NERIADENEJ VAKCíNE DIETA OSLEPLO? A TY SI RODIč,KTORý TAKéTO OčKOVANIE NECHCEL - TAžKá DILEMA ......A V TOMTO DáM ZA PRAVDU ZASA KOTLEBOVI,.... ALE ABY SOM DOKONCIL, KED BY SI OCHOREL ,ALEBO BY SI NAKAZIL OSTATNýCH LUDí CHOROBOU ,PRI KTOREJ JE BEZPLATNé POVINNé OčKOVANIE, TAK BY SI BOL POSTIHNUTELNý, PRíPADNE SI LIEčBU BUDEš PLATIť V PLNEJ VýšKE - TAKTO FUNGUJE DEMOKRACIA
bayernboys7f
9.2.2017 16:27 | |
+2 -6
Nevedko zase tára a zabudol si vypnúť capslock
majcekn
9.2.2017 18:42 | |
+0 -2
bayernboys7f - truhlík si všíma či mám zapnutý capslock,ale to čo som napísal to už ohodnotiť nevie.......
bayernboys7f
10.2.2017 12:05 | |
+0 -0
Nie je čo hodnotiť na tvojich drístoch...
Blade21
9.2.2017 14:14 | |
+3 -14
Reagovať
...tak kotleba sa chce zbavit malych romcatiek,tak po chvaleni takeho zakona,by uz len postrasili romskych rodicov z nebezbecenstva ockovacich latok a choroby by uz urobil svoje..!!!
lenocka8811
9.2.2017 13:43 | |
+23 -7
Reagovať
Myslím, že pravda je niekde uprostred, očkovanie má svoj význam ale pravdou je, že všetko čo sa týka medicíny je jeden veľký biznis. Veď dnes už človek nevie čomu má variť, a či to sním lekári myslia úprimne v dobrom.
bayernboys7f
9.2.2017 13:53 | |
+8 -18
Otvor si kuchársku knihu a var z rozumu a podľa chuti...
nahlavu007
9.2.2017 14:43 | |
+2 -5
pod do postele
1st.class
9.2.2017 13:20 | |
+22 -30
Reagovať
vidno ze su to pani odbornici :D prisam veru, neviem skade ti blbci beru volicov...
1st.class
9.2.2017 13:32 | |
+20 -29
ako fakt, osobne poznam len dvoch ludi, co volili LSNS a obaja su uplne trosky. pokial si niekto z vas mysli, ze zrusit ockovanie je dobry napad, odporucam spalit svoj obciansky preukaz.
nahlavu007
9.2.2017 13:19 | |
+5 -4
Reagovať
vstkych vas milujem
Kalunka
9.2.2017 13:09 | |
+33 -20
Reagovať
Neviem ci by matky suhlasili s tym, aby nezaockovane deti nemali pristup k naslednej lekarskej opatere. Mame v rodine lekarov a ti si deti zaockovat davaju. Riziko z chorob je väcsie, ako z neprijatia ockovacej latky. Sama som bola svedkom strastiplnej uzdravujucej cesty nezaockovaneho dietata a verte, ze rodicia boli ochotni, dat vsetko co mali za uzdravenie. ja svoje deti zaockovat dam! Ale nech sa kazdy riadi svedomim
Waffer
9.2.2017 14:50 | |
+3 -3
100% pravda!, potom tazko plakat nad rozliatym mliekom, taka obrna postihne dieta/cloveka dozivotne, lenze koľkí frajeruju cez socialne siete a potom pride realita a stonaju...
Tex666
9.2.2017 21:58 | |
+1 -3
Kecas moja poznám x lekárov ktorý sa to boja dávať deťom. Kto ťa platí za takéto keci
marrrtahari
9.2.2017 13:00 | |
+42 -39
Reagovať
Sprostosť na entú z dielne holohlavých hlabvohrudí! Vďaka POVINNÉMU OČKOVANIU ešte za totality sa stratili, vymizli veľmi infekčné a smrteľné choroby detí!!!!! Títo deb*ili nevedia, že sa rozširuje TBC, čierny kašeľ, hepatitídy a iné zákerné choroby, ktoré súvisia aj s "dobrovoľným" a spokutovaným neočkovaním detí, rozširovaním týchto chorôb v zaostalých obydliach, migráciami ľudí z/do iných destinácií a pod.? Osobne by som NARIADILA NUTNÉ A POVINNÉ OČKOVANIE všetkých detí BEZ PARDÓNU! Argumenty, že promile detí to poškodí- neobstojí, ak ostatní tieto pliagy nedostanú. A argument, že farmfirmy? Nech si idú nakosiť byliny na lúku a liečia sa tak! Smiešny a stupídny, chorý návrh zákona z dielne primitívov!
mata320
9.2.2017 13:03 | |
+37 -14
A preco tolko nenavisti? Diskusia ma byt pokojna a bez invektiv. Podali navrh zakona, neuspeli. Vela ludi vela vie... a pripadov, ako ty hovoris, promile, nie je ziadne promile. Percenta stupaju v priamej umere k stupajucemu zisku big pharmy, moja. Vo vakcínach je malo prirodzených toxinov virusov ci bakterii, viac je tam tazkych kovov, prevlada ortut a hlinik - to su najvacsie neurotoxiny... keby boli vakciny spred 40 rokov, ktore sme dostavali my, nemusime sa bat, vtedy to boli skutocne vakciny, dnes su to jedy. Precitaj si studie iných vedeckých kapacit, uvidis...
bayernboys7f
9.2.2017 13:09 | |
+17 -31
Kotletníci sú tak sprostí, že ich nenapadne, že na očkovanie dáme menej peňazí ako na liečenie osadníkov a dezinfekciu osád. Kto nebude očkovaný , tak ho nechať skapať na tú chorobu, mal svoj rozum...
marrrtahari
9.2.2017 13:11 | |
+14 -28
Také hlúpe, googlujúce matere, ako si Ty, ktoré nemajú ani šajnu o tom, čo vygooglia, lebo-nielen nevyštudovali adekvátny odbor, aby mohli posudzovať, ale nemajú ani základné vedomosti o liekoch, biochémii, fyziológii, atď., O NIČOM-mám najradšej. Nebuďte smiešni a trápni s tým vašim "vyhľadávaním" "štúdií", rešerží" a iných bludov, ale dajte na skutočných odborníkov. A, ak nechcete dať očkovať svoje dieťa a niečo sa mu stane, zaplaťte si všetku liečbu cash. Ďalej, platí tam aj Tr. zákon-pozri si, "starostlivá mater"!
yunnowho
9.2.2017 13:41 | |
+9 -3
ty zrejme patris medzi "skutocnych" odbornikov....
marrrtahari
9.2.2017 13:48 | |
+5 -11
yunno, mňa názory hlúpych a nevzdelaných ľudí nezaujímajú. Tak, aj Ty, adios!
yunnowho
9.2.2017 13:49 | |
+7 -4
...daj daco lepsie, to bolo slabe...
mata320
9.2.2017 14:27 | |
+3 -4
Este raz ta vyzyvam na nesirenie nenavisti a invektiv. Inak ta nahlasim. Pre ***a je kazdy ***, a povedal to Forrest Gump!
pa224
9.2.2017 14:44 | |
+4 -3
mata320, takze skusim vecne. O co horsi/lepsi je zisk "big pharma" oproti "homeo lobby"? Zluceniny Al su v kontrolovanom mizivom mnozstve. Poznamka - viete o tom, ze zabit/otravit sa mozete aj obycajnou vodou? Vsetko je to iba o mnozstve, nie o latke samotnej. V tele sa zluceniny AL neukladaju (resp. su velmi tazko rozpustne) a vylucuju sa mocom. Navyse spolu s vakcinou zvysuju imunitnu rekciu na vakcinu. Neviem, co vecnejsie by som Vam este napisal. Skoda, ze vela ludi iba "veri". Ja som zase z tych, ktori chcu vediet a nie slepo verit (agenturam typu JPP, konspiracnym teoriam, mimibazarom, modrym konikom alebo tomu, co sa stalo bratranca dedkovho susedovmu vnukovi...). A este hlboka myslienka :-) - neverte vsetkym bulvarnym a "alterna" clankom o zdravi, mohli by ste ochoriet na obycajnu tlacovu chybu alebo hlupost autora :-).
Tex666
9.2.2017 21:56 | |
+2 -1
Je zaujímavé, že v USA toto očkovanie bolo zakázané. Poznám na Slovensku niekoľko rodín čo im to zničilo život. Sú to vakcíny z USA kde prišli na to, že sú škodlivé ale čo sprostá Slovač to môže.
bayernboys11hii
9.2.2017 12:49 | |
+33 -36
Reagovať
Zaočkujte račkavého nejakou konskou dávkou demokracie aby tento nácko stratil fašistickú výchovu a ilúzie slovanstve pod vedením ***a z Kremľa. Peniaze z Ruska mu nes***ia!
bayernboys11hii
9.2.2017 12:49 | |
+3 -16
..nesm..rdia...
mata320
9.2.2017 12:52 | |
+24 -13
Vies dokazat, ze prijima peniaze, ako pises, z Ruska?
Ivanko300
9.2.2017 12:59 | |
+19 -11
Thai odkial si nabral ze bere peniaze z Ruska .Aha zabudol som ved ty zijes v bludoch .
bayernboys7f
9.2.2017 13:07 | |
+7 -18
To by si chcel vedieť, ty sprostý ruský špinavec - udavač???
bayernboys7f
9.2.2017 13:07 | |
+3 -11
To by vedela dokázať SIS, len treba inú vládu...
Ivanko300
9.2.2017 13:11 | |
+11 -4
No chcel . Normalny rozumny clovek ale nerozumuje tvojim myslienkovym pochodom.
bayernboys7f
9.2.2017 13:17 | |
+2 -13
Ty nie si normálny , ty si ožraté východniarske tupé prasa. A to nie sú nadávky, to je tvoj duševný stav!!!
bayernboys7f
9.2.2017 13:18 | |
+4 -21
Treba si uvedomiť, že Rusko dlhodobo patrí medzi päť najzmilitarizovanejších krajín sveta. V prvej päťke je Izrael, niektoré malé arabské krajiny a vždy je medzi nimi Rusko. Je to krajina, ktorá sa čoraz viac vzďaľuje demokracii a presúva sa k autokratickému systému. Nevieme, čo sa udeje v Putinovej hlave. Dnes našťastie nemá zdroje, aby viedlo úspešnú vojnu proti Západu, má jedinú možnú stratégiu, a tou je jeho rozleptávanie. To robí systematicky snahou rozoštvať USA a Európu, ale aj podporou ultraľavicových aj ultrapravicových politických strán v Európe ruskou KGB, čo je dnes už známa vec.
mata320
9.2.2017 14:25 | |
+7 -2
Budem reagovat ciste na to Rusko. Pises, ze patri medzi 5 najmilitantnejsich statov... a USA si kde nechal? Zakladne NATO okolo celého Ruska! Preteky v zbrojeni! Nehovorim, ze schvalujem zbrojenie Ruska, ale ked zbroji opozicna aliancia, nuz, bolo by nezodpovedne, nechat sa na holickach. Odkial mas pocit, ze Rusko ma agresivne sklony? Za cias socializmu, ZSSR, boli iste podporovane krajiny tretieho sveta, boli odklanane na komunisticku stranu. Ale rovnako boli korumpovane vlady zo strany Zapadu, nepohodlni politici boli odstranovani, cela Afrika, stredna a juzna Amerika, ved si to pamatam, nemusim ani citat... co chces komu vycitat? Zbroji tak vychod ako i zapad... niet sa co cudovat, ked to zrejme financuje jeden dom! Putinovi vsak verim v tom, ze on je vynikajuci sachista. On vojnu nechce urcite. Vo vojne totiz neexistuje rozvoj, ani obchod - jedine tak so zbranami, ale v pripade tej jadrovej by bol uz prvy uder fatalny, a to pre cely svet... zamyslite sa, kym na nieco pridete, nepiste prvoplanovo...
bayernboys7f
9.2.2017 15:49 | |
+1 -6
To že ty naivná, ba až sprostá veríš Putinovi nie je žiadny argument
mata320
9.2.2017 16:13 | |
+6 -2
Zato ty, bayernboys, "az" dvadsadvarocny, ty uz len musis mat skusenosti, ty si toho ozaj prezil vela, ked si taky premudrely, nemoze byt kazdy taky Einstein, to ti neberiem, ale ako uz davnejsie povedal jeden uprimny muz, pre ***a kazdy ***, tak sa drz svojho rozumu a za nejaky cas uvidis sam, kam toto vsetko vedie... tebe sa asi ani nesniva, co sa vo svete deje, a preco sa to deje...
bayernboys7f
9.2.2017 16:28 | |
+1 -5
Veď som napísal, naivná a sprostá...
mata320
9.2.2017 16:49 | |
+4 -1
Vies ako vyzera uzitocny ***? Pozri sa do zrkadla... takym oveckam je radost vladnut, lebo hltaju ten mainstream plnymi duskami. Tak dobru chut az do zblbnutia.
bayernboys7f
9.2.2017 17:09 | |
+1 -6
Vieš ako vyzerá sprostá stará p..ča. Pozri sa do zrkadla!!!
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Robert Fico
Fico sľubuje razantné zvýšenie platov a minimálnej mzdy Aktuality.sk
Rýchle správy
00:02
Slováci postupne menia názor na Čínu (rozhovor) Aktuality.sk
Keď ide Slovák do Číny prvý raz, chce vidieť Čínsky múr a Terakotovú armádu. Slovák Pavel Dvořák ich však berie na miesta, kam sa s bežnou cestovnou kanceláriou nedostanú.
24.4. 22:10
Taliansky súd zamietol vydať skonfiškovanú nemeckú loď Aktuality.sk
Taliansky najvysšší súd zamietol v utorok žiadosť nemeckej mimovládnej organizácie Jugend Rettet na vydanie jej lode, ktorú miestna prokuratúra zhabala pred ôsmimi mesiacmi pre podozrenie z podpory ilegálnej migrácie. Informovala o tom agentúra AP.
24.4. 21:52
Taliansky súd zamietol vydať skonfiškovanú nemeckú loď Aktuality.sk
Taliansky najvysšší súd zamietol v utorok žiadosť nemeckej mimovládnej organizácie Jugend Rettet na vydanie jej lode, ktorú miestna prokuratúra zhabala pred ôsmimi mesiacmi pre podozrenie z podpory ilegálnej migrácie. Informovala o tom agentúra AP.
Malý Alfie Evans
Lekári čakali, že chlapček po odpojení od prístrojov do troch minút zomrie: Zázrak vďaka pápežovi?!
Indonéziu
Hrozivá bilancia obetí: Pri zosuvoch pôdy zahynulo 18 ľudí
Rakúski
Policajti zastavili auto kvôli bežnej kontrole: To, čo v ňom objavili, ich poriadne zaskočilo!
V popredí Branko
Radivojevič slovenských fanúšikov nepotešil: Rázne nie reprezentácii!
Malý Alfie Evans
Zúfalý boj rodičov nevyliečiteľne chorého chlapčeka: Súd im zasadil tú najtvrdšiu ranu!
Futbalista FC
Totálny kolaps AS Rím: Hviezdny Salah zničil bývalý klub!
Besnenie vodiča
V Toronte vyčíňal vodič dodávky, jeho besnenie neprežilo 10 ľudí: Identifikovali ďalšie obete
Utečenci by mali
Izrael chcel desaťtisíce afrických migrantov vyhostiť do Európy: Zmena plánov!
blue swimming
Chlapec (12) po hádke s mamou ukradol jej kreditku a odletel na Bali: Cez kontroly prešiel vďaka 2 veciam!
Mohammad Džavád
Varovný odkaz Iránu: Ak USA odstúpia od jadrovej dohody, urobíme pravdepodobne to isté
Čo si Kate
Intímny rozhovor Williama a Kate pred nemocnicou: Odborník zverejnil, čo si celebritní rodičia šepkali!
Víťazom ankety
Foto
Srdcervúci pohľad na Radivojeviča: Titul nevybojoval, no dostalo sa mu aspoň tejto pocty!