Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 23. 3.
Adrián
9°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
02.02.2017, 14:00 | Správy | Zaujímavosti

Diskusia: Ráno odporcom islamu, večer vyznávačom kebabu: Internet obleteli tieto fotky kotlebovcu Mazureka!

151 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
marc18
3.2.2017 10:19 | |
+6 -12
Reagovať
trapko vypaseny ze sa nehanbi aj s celou ich zbytocnou stranou
murinko30
3.2.2017 10:06 | |
+2 -7
Reagovať
Už by sa mohli začať venovať štátu a nie handrkovať sa ako deti v škôlke.
1krcmar1
3.2.2017 09:32 | |
+9 -3
Reagovať
Nedá mi napísať na túto uputavku niečo čo ma čo dočinenia s vystúpenám Mazureka v parlamente . Danko jeho ako i Mizika či Matoviča nutia k akemusi ospravedlneniu sa moslimo a židom . nie som zastanca extremizmua však byť na mieste Mazureka bol by sa môj prejav niesol asi vo faktoch a pžtal by som sa Danka le i celého parlamentu ktorým že sa to molsimom mám ospravedlniť ??? Tým ktorých nazval predseda vlýády Fico pri migračnej kráze za mladých terosristov v značkovom športovom oblečení s najnovšim modelom I-ptu , androidu ktorý utekajú zo svojich len z dôvodu ekonomickej výhody, alebo tým moslimom sa mám ospravedlniť ktorý zabíjali vo Francuzsku a Nemcku , alebo tým čo znasilnili alebo sexualne obťažovali ženy na silevstra v Mnichove či tým čo tu predávajú kebeb ktorý označil Danko za začiatok ilsamizmu na Slovensku ??? Byť ním tak by som to jasne povedal ospravdl§ujem sa moslimo ktorý bojuju za svoju vlasť o smesto Mosul a ktorá denne bojuju a zomierajú vo vojne ktorú rzpútala demokratická europa spolu s USA v týchto krajinách tým aptrí naše ospravedlnenie !!! Taktiež by som sa na mieste Matoviča spýtal ktorým že to židom sa mám ospravedlniť tým židom ktorý ukrižovali Krista pre jeho vieru či tým židom ktorý v dobe hospodárskej krizy úžerníckymi úrokmi likvidlovali nmajetky ludi na Slovensku Polsku . Madarsku ale aj v iných krajinách a preto vznikla tá nenávisť prosti nim,. či tým piatim či šiestym židovským rodinám ktoré ovládajú a vlastnia polovicu bohatsvta tohto sveta, alebo tým židom ktorý sú neustaále v boji v Jeruzaleme s okolitámi krajinami iste nemala by byť kolektávna vina ale taktiež nema byť ani kolektávne ospravdlnenie a ak židia dopadli v europe ako dopadli aj o tom by mala rozpávať historia nie len o dôsledkoch . Iste je na polutovanie tisicky životov v koncentračných týboroch ale je na polutovanie aj miliony životov Rusov ktorý padli vo vojne a dnes ich svet odsudzuje a trestá a za to sa kto ospravedlní Ruskému ľudu ?????:?:
1krcmar1
3.2.2017 10:08 | |
+8 -2
A ešte na jedných dôležitých moslimov ktorý ovplyvnili našu historiu som zabudol a to na Tureckých moslimov ktorý okupovali aj túto krajinu alke i iné krajiny viac ako 200 rokov , teda aj tým sa má podľa Danka a plena NR SR Mazurek ospravedlniť ?????
zasnem
3.2.2017 09:27 | |
+11 -6
Reagovať
Vidim ze tupcov je na Slovensku stale pozehnane. Za prve, kebab pochadza z Grecka, s islamom ma pramalo spolocne. Za druhe, Mazurek citoval Dankovu tiradu o "islamizacii zacinajucej kebabom". Za tretie, citim sa trapne ked musim obhajovat sasa ako Mazurek, ale bohuzial, ludska hlupost ma irituje viac ako cokolvek ine. Za stvrte, zakomplexovany poslanec Marosz je verny ziak guru Matovica - rovnaka "inteligencia", rovnaky vztah k faktom (totiz ziadny. Za piate PEVNE VERIM ze vsetci co nadavaju na Rusko celu zimu doma mrznu, pretoze za ziadnu cenu nepouziju rusky plyn.
Immortalista
3.2.2017 04:35 | |
+14 -9
Reagovať
A kde je fotka, ako ten kebab jedia? Akoze vobec nieje možné, ze si obejdnali uplne nieco ine a ten kebab tam maju iba v ponuke? Preco tu poniektorí nezapnete mozog, predtým než niečo napíšete?
Ziegelfeld1968
3.2.2017 08:54 | |
+8 -14
Ty mozog Kotlebov,v tureckom fasfoode si určite nedávali francúzske zemiaky alebo koložvársku kapustu.Ani do bordelu sa nechodia kupovať noviny
abvydavatelstvi
2.2.2017 23:24 | |
+10 -2
Reagovať
Chlapi se bryndzovych halusek moc nenaji ...maji radi maso ....Kdyby kebab delali Slovaci, tak by lidi na neho nechodili k Turkovi ...😨 To co se deje neni v narodnostech ...je to v lidech ...
pavol7
2.2.2017 20:13 | |
+4 -13
Reagovať
mozno je Mazurek na dialkove ovladanie ..... to len mimozemska civilizacia ho prepina
alienshore
2.2.2017 20:27 | |
+4 -6
nielen on sa prepína ale ďalšie holohlavé kotleby sa prepínajú podľa toho či je nov alebo spln ... muehehehe :-)))
pavol7
2.2.2017 20:06 | |
+13 -7
Reagovať
.........v buducnosti volim LSNS, ale nech sa uz kontroluju podaktori a nech si stoja za svojimi nekompromisnymi vyhlaseniami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
alienshore
2.2.2017 20:16 | |
+6 -9
sa ne-poser kebab ...
pavol7
2.2.2017 20:20 | |
+0 -2
nabjemor
alienshore
2.2.2017 20:25 | |
+1 -1
čo je zasekol si sa kebab ?
rozkystreskou
2.2.2017 19:54 | |
+11 -15
Reagovať
Vy vyžraté slovenské hlavy , ktoré volia Roberta Fica sa najprv pozrite na seba čo žerete ! Ano presne tak , žerete len ten najlacnejší odpad , ale za každú cenu si kúpite bravčovú mäsť a to si dávate na chleba ! Potom vyzeráte ako snehuliaci , ste mastný celý , škaredý a udychčaný bez kondičky ! A samozrejme bez hrdosti !
zaphod
2.2.2017 20:00 | |
+9 -3
Presne. Hrdy Slovak zerie rozky s treskou!
alienshore
+3 -3
kúp si kebab, mal by si svojho pána nasledovať :-)))
rozkystreskou
2.2.2017 20:02 | |
+0 -16
Ja iba kvalitné mäso jedávam a dietnú stravu ... V živote by som nezjedol strapačky . To je najväčší humus , aký kedy bol vytvorený !
marekino6
2.2.2017 21:10 | |
+10 -1
ty sprosté teľa. neurážaj slovákov!!!
rozkystreskou
2.2.2017 19:51 | |
+7 -14
Reagovať
Mazurek je pán a vy ste zamindrakovaní špinavci , ktorí robia nad 250 hodín mesačne za 550 eur v čistom !
henri219
2.2.2017 19:53 | |
+6 -6
pán c o c o t!!!
rozkystreskou
2.2.2017 19:55 | |
+3 -4
Tvoj šéf alebo Robert Fico ?
alienshore
+7 -2
on je tvoj pán ? a robíš aj aport ? :-))) ...
MajaMexico
2.2.2017 20:13 | |
+7 -4
co to trepes? mazurek je decko, kt. nevie, kde je sever.
rozkystreskou
2.2.2017 20:14 | |
+2 -6
Aj ty si bola decko majka. Nikde nie je napísaný , že musíš mať toľko rokov a také povinnosti , aby si dokázal čo chceš
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Andrej Danko.
Komentár Petra Bárdyho: Koalícia uplakaných, frustrovaných a zúrivých Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
V Austrálii
To snáď nie: V exotickom raji zatkli turistu, ktorý mal v kufri vzácnych živočíchov
Astana City
Zabudnite na Astanu: Prezident zmenil názov metropoly Kazachstanu
Kristína svojím
Foto
Palonderova manželka Greppelová nedáva najavo, že už je pod čepcom: Prečo nenosí obrúčku?
Slovenský
Biatlonista Kazár zavesil bežky na klinec: Je mi ľúto, že som nedosiahol lepší výsledok
Mladá hviezda
Mladá hviezda na vzostupe: Calvin (4) sa raz zaradí medzi TOP hráčov basketbalu!
Ester Geislerová,
Hviezdy komédie LOVEnie o láske: Aké bolo ich najtrápnejšie rande v živote?
Teraz: Danko (7),
Foto
Tehotná Janka sa už viac nedokázala pozerať na bordel v okolí: Po prečítaní článku budete chcieť urobiť to, čo ona!
Najstarší
Foto
Vlekári mali už 36. ročník šampionátu v lyžovaní: Na štart sa postavil aj 76-ročný Ján
Dudamel s Messim
Zvláštne rozhodnutie trénera: Jeho tím porazil Messiho a potom ponúkol rezignáciu
Afganistanom
Výbuch v Afganistane zranil dôležitého politika: Úrady hlásia obete aj mnoho zranených
Sick man coughing
Desivé čísla úmrtnosti na tuberkulózu: Každý deň si choroba berie tisíce životov!
Speváčka Jennifer
Foto
Jennifer Lopez si žije ako kráľovná: Ohákla sa za 100-tisíc eur