Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 18. 7.
Kamila
21°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
25.01.2017, 13:58 | Prominenti | Zahraniční prominenti

Diskusia: Gotta podrazila jedna z najdôležitejších žien jeho života: Dôležitý krok za jeho chrbtom!

49 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
smejlino
15.2.2017 13:12 | |
+2 -0
Reagovať
Domina uz je stara dzíra.,, ved tej uz z oci trci 100000klbas.a okrem toho okaslala mu paty, lebo vie ze pri tej harpie sucasnej jeho zene nic nedostane.,, tak vse si ivanka spravila aby nik nedostal nic okrem nej a jeho deciek, Tak nymeslene male dve fifleny co ma za dcery nie je ani normalne!Robota starej Ivany.
clovek245
26.1.2017 13:58 | |
+8 -0
Reagovať
aký podraz? Ten mamľas na ňu kašlal celý život a čo teraz čaká?
Technotata
26.1.2017 07:51 | |
+9 -10
Reagovať
Kája je rád že udrží moč na podiu
felicitee
26.1.2017 08:02 | |
+15 -5
a ty poznáš ten pocit?
Epauleke
26.1.2017 09:52 | |
+7 -1
Z JEHO MOCU NAS USI NEBOLIA, NECH SI MOCI PODLA VOLE. ,,, HORSIE JE ZE UZ 30 ROKOV SA BOJIME ZE TO NEDA.. ZE JE STRES POCUVAT HO NAZIVO. mal som ho rad, ale je to teraz cista senilna nula,,, este ze nechal vsetok majetok v slovenskych rukach. aspon nieco rozumne urobil tento ,,utajovac,,,
felicitee
26.1.2017 07:17 | |
+12 -4
Reagovať
V roku 2015 Dominika na čas od Tima, ktorý má trpieť nezvládnuteľnými maniodepresiami, odišla späť do Česka. Práve otec jej vtedy podal pomocnú ruku, zohnal bývanie aj prácu". Chápem, že mal o ňu obavy, každý rodič by chcel pre svoje dieťa toho správneho partnera, aby bolo šťastné... Dominika vedela, že by otec s jej návratom k takému partnerovi nesúhlasil, preto mu svadbu zatajila. Nuž, je dospelá-ako si ustelie, tak bude spať. Ale verím, že ak by bola zas v úzkych, otec jej pomôže.
Epauleke
26.1.2017 09:47 | |
+2 -5
KLAMSTVO , KTO SI ?
felicitee
26.1.2017 11:58 | |
+0 -0
Epauleke, tak to adresuj redaktorom, nevidíš, že túto informáciu som skopírovala z článku a následne som vyjadrila k tomu svoj názor? Čo je s tvojimi rozlišovacími schopnosťami....
Harry_Foter
25.1.2017 22:47 | |
+16 -3
Reagovať
Ale no tak Kááááájo, náč ten pesimizmus, vole, neboj ona si na teba spomenie až zaklope u nej exekútor či iný úradníček
Gisela835
25.1.2017 21:52 | |
+19 -9
Reagovať
Karel Gott je Bohém a fenomén.
Harry_Foter
25.1.2017 22:47 | |
+9 -4
To hej, ale zato ho nemôže dcéra ofakovať
Epauleke
26.1.2017 09:48 | |
+3 -1
PRESNE TAKY AKO TY. je otcom ako ty matka
Gisela835
27.1.2017 23:39 | |
+2 -0
Áno som matka.
strom007
25.1.2017 21:42 | |
+5 -38
Reagovať
A ten stary senilny cesky sialenec este zije????
Harry_Foter
25.1.2017 22:49 | |
+13 -5
Ale no tááááák stromačku, prober se vole, to by si mal najskôr vedieť ty či ti ešte žije tvoj šíííílený a syfilný foter
kov3
25.1.2017 20:50 | |
+12 -5
Reagovať
Článok som nečítal, ale dajte už s ním pokoj, kua...
majana20
25.1.2017 19:24 | |
+20 -7
Reagovať
Karel Gott nebol jej vzťahom s fínskym metalistom na začiatku práve nadšený.... A mal by byť..? Je to jej život , jej partner a jej rozhodnutie.... či...?
Hotentot289
25.1.2017 19:02 | |
+28 -9
Reagovať
on sa svojich dcér pýtal, či sa môže viať tú svoju Ivanu, tak pre čomu vadia jeho zaťovia, keď on už len počúva tú svoju Ivanku a stará sa len o jej deti a stále ich pretláča do schovbyznisu, je mi z neho zle
terracotta
25.1.2017 19:07 | |
+5 -14
viem na beton ,ze sa svojich dcer pytal,a ze jeho dcery boli s jeho vyberom manzelky nadsene
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Turisti
Video: Loď s turistami na Havaji zasiahla láva Aktuality.sk
Rýchle správy
00:02
Slováci sú európskym fenoménom v nakupovaní zlacneného tovaru Aktuality.sk
Podiel akciového tovaru na celkových tržbách obchodníkovu nás každoročne narastá. S Čechmi sme lídrami v nakupovaní v propagačných akciách.
17.7. 22:2
EÚ vyzvala Rusko, aby sa prihlásilo k zodpovednosti za zostrelenie lietadla Aktuality.sk
Európska únia vyzvala v utorok Ruskú federáciu, aby sa prihlásila k zodpovednosti za svoju úlohu pri zostrelení malajského dopravného lietadla nad východnou Ukrajinou a v plnej miere kooperovala v záujme potrestania tých, ktorí nesú zodpovednosť za túto tragédiu.
17.7. 21:46
Mayová tesne zvíťazila v kľúčovom hlasovaní o stratégii brexitu Aktuality.sk
Poslanci Dolnej snemovne britského parlamentu v utorok večer tesnou väčšinou hlasov odmietli pokus o udržanie Spojeného kráľovstva v colnej únii, ak by sa do konca januára 2019 nepodarilo dosiahnuť obchodnú dohodu s EÚ.
Od nástupu Kim
Severná Kórea udelí rozsiahlu amnestiu: Kto bude mať šťastie a dostane sa na slobodu?
Fredy sa lekárom
Chalan si pri sexe natrhol hrtan: Keď mal doktorom povedať, čo robil, krvi by ste sa mu nedorezali
Líder
Líder republikánskej väčšiny v americkom Senáte: Európske krajiny sú priatelia USA, Rusi nie
Hernan Darío
Samotný postup na MS spôsobil v krajine eufóriu: Ich tréner však končí
Britská premiérka
Môže si vydýchnuť: Mayová tesne zvíťazila v kľúčovom hlasovaní o stratégii brexitu
Americký
Aktualizované
Nečakaný zvrat! Donald Trump sa vrátil do USA a potvrdil to, o čom sa šepkalo už dlhšie
V Ryanairi panujú
Najhorší scenár sa stal realitou: Ryanair ruší desiatky letov!
Z jedenástich
Už zostali len dva jedince: V Keni uhynul ďalší kriticky ohrozený nosorožec čierny
Slovenský
Sagan po etape: Splnil som, čo som mal, a vrátil som sa pomáhať
Brutálny útok
Brutálny útok ženy na malého chlapca: Drsné zábery z detského parku!
Budovu, kde došlo
V Prahe sa zrútila ďalšia časť budovy: Záchranári po 9 hodinách prerušili pátranie
Donald Trump
Foto
Potupný moment pre Donalda: Putin vytiahol vo Fínsku tajný tromf, Trumpovi zostali len oči pre plač