Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 16. 12.
Albína
2°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
04.10.2016, 11:05 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Slovenka Broňa rozbehla originálny biznis: O jej prácu sa už trhajú aj v Dubaji a Írsku!

29 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
antriana
4.10.2016 17:17 | |
+5 -9
Reagovať
Hlavne,ze vacsinou sa tu vyjadruju ludia co bud deti nemaju, nikdy nenosili,nemaju absolutne ziadne poznatky o noseni. Potom je tu skupina z ktorej reakcii citit zavist. A potom ti ktori sice nosili ale iba chvilku a vzdali to. Nuz ked si nespravne nastavite nosic tak samozrejme,ze vas boli chrbat a kruze,taktiez ked si zvolite nespravnu velkost nosica pre dietatko. A hlaska typu ,, otrieskala mu hlavu pri samoobsluznej pokladni" ??? Nuz co dodat kto chce hladat len negativa tak si ich doslovne vymysli. Pokial vam vyhovuje stary a bohuzial este stale z velkej casti neprekonany ,,studeny odchov" strkajte deti vyrevat do kociara,postielky,neberte deti na ruky,krmte z flase,strkajte ich do chodulok. Ale nevyjadrujte sa k niecomu o com mate ken domnienky
moja1131
4.10.2016 17:44 | |
+9 -3
koľko detičiek si takto vynosila...
tesonnr
6.10.2016 10:03 | |
+1 -2
antriana bude profesionalna nosicka deti.Zacinala v USA lebo tam dementi zezeru vsetko. Antriana, ze krmte z flase... Ty sliepka plnotucna, moja manzelka nemala dieta, to podla teba si mala do prsa natlacit to mlieko a potom ho dat malej??? Ked si bola mala tvoja matka ta strkala vyrevat do kociara??? Hm, a mas psychicky problem od mala,co? A evidentne to nechalo na tebe nasledky. Ty najmudrejsia sliepka plnotucna.
Beymonce
4.10.2016 15:47 | |
+14 -3
Reagovať
Par krat som to videla, je to medzi niektorymi matkami popularne. Mala som to doma, dieta v tom yt nechcelo, mna z toho oleli krize, citila osm sa ako Kristus s krizom na chrte, dieta ma tahalo dopredu. Razv potravinach , sa vedlamna postavila pani s kosikom, mala pani mensie dievcatko, a prave v tomto nosici babatko. 3x mu stihla hlavu odriet stale po nieco pri tej samoobsluznej pokladni, takze som sa viac uz nad touto vecou nezamyslala. Mozete zobrat na prechadzku, to tak max. inak s dietatom na sebe nic neurobite.
tesonnr
4.10.2016 15:53 | |
+16 -4
musim suhlasit. Moja manzelka velmi chcela ergo nosic... Tak som jej urobil radost... Len malu tam mala 3x. Ja 2x. A to stal 130€. Teraz sa ho snazim uz tri mesiace predat... Je to totalna kravina. Mala tam vydrzala tak 10 minut a potom ani bohovi naspat...
easymann
4.10.2016 14:23 | |
+21 -5
Reagovať
nikde som nevidel foto z Dubaja ci Irska ako sa o jej vyrobky trhaju.....asi su uz roztrhane :)
sexibabina
4.10.2016 14:08 | |
+23 -6
Reagovať
Tak si myslím, že už má dievča po biznise. Nabehne SOI, ktorá rozhodne, že výrobok nespĺňa bezpečnostné a zdravotné parametre a bude. Žiaľ, alebo pre kupujúcich niekedy našťastie, sa nedá vyrábať len tak na predaj.
gabris_g
4.10.2016 13:38 | |
+25 -4
Reagovať
Take je skutocne poctive podnikanie aj vo svete.Preto podnikanie teta Anka a mam strika na ministersve CI... hovori herec Latinak?,alebo mam znameho vo vlade ked ja si otvorim firmu a budem mat pravidelny odber vyrobkov budem dodavat napr.pre zdravotnictvo vylisovanu malickost suciastku napr.pre infuzie,len ja tak som pan podnikatel.Mam zakazky zabezpecene.A este ked dostanem na rozbeh novej firmy od statu peniaze coz nedostane skoro ziaden zacinajuci podnikatel velke peniaze aj keby mal neviem aky napad.Tak si rozmyslite ci je potom mozne zacat podnikat a tych polien Vam nahadzu pod nohy ked nemate niekoho dobre vysoko za sebou.
gabris_g
4.10.2016 13:12 | |
+39 -1
Reagovať
Ja jej prajem,aby sa jej darilo.I ked vselico je vymyslene na-vo svete,len sa to zdokonaluje.Tu sa jedna o to,ze jej to moze niekto lahko ukradnut ten napad ked bude mat dost zakazok aj zo sveta.Bude o to zaujem velky.Ak to nema patentovane co je velmi zlozita zalezitost,ktoru som zistoval co sa tyka patentovania napadu povedzme v podnikani tak ju mozu oznacit aj ked je to jej napad,ze to proste ukradla niakej spolocnosti ked bude citit,ze sa da na tom zarobit a postavit nieco aj tie dalsie doplnky k tomu.Takze ukazat niekomu niaku dobru vec na ktorej sa da zarabat bez patentovania a hlavne firme sa moze rovnat k tomu,ze Vam to niekto ukradne.A najlepsie je na tom to,ze Vy aj ked to mate patentovane napad coz stoji velmi vela pre EU skuste si to nastudovat podmienky a na aky cas si zaplatite patentovanie a kde bude a kde nebude platit budete oficialne odvadzat dane statu a niekto to bude vyrabat na cierno lacnejsie a predavat to.Takze to mozu kludne zacat vyrabat v kazdom state a hlavne v Cine.Specialne vyrobky,presne formy,pripravky jednoducho zakazky jeden a dost to je ine podnikanie.Ale aj tam existuje konkurencny boj firiem.
easymann
4.10.2016 12:54 | |
+19 -14
Reagovať
ked mala Brona 18 rokov,my sme uz pouzivali manducu ....mala Brona vtedy takyto podnikatelsky zamer???
nonilion
4.10.2016 12:22 | |
+11 -44
Reagovať
Ja by som dieťa pridrbal tam kam potrebujem suchým zipsom, je to rýchle, praktické a lacné riešenie. Na tie neposedné deti by som použil reťaz, pre ich vlastnú bezpečnosť.
easymann
4.10.2016 12:19 | |
+42 -12
Reagovať
poznate vyrobok menom manduca?? Brona je sikovna v kopirovani :) ale snaha sa ceni :) na celkom slusnu cenu :)
Betty43
4.10.2016 11:51 | |
+51 -17
Reagovať
kocik nic nenahradi dieta ma pohodlie vak jedine na par minut denne a 160€ -:)
Feroo338
4.10.2016 11:55
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
rosia183
4.10.2016 12:01 | |
+44 -5
nie je to podľa mňa na dlhodobé nosenie a čím je dieťatko väčšie a ťažšie tak trpí chrbtica mamičky, ale v niektorých prípadoch je to praktickejšie
Feroo338
4.10.2016 12:13
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
rosia183
4.10.2016 12:29 | |
+28 -10
re: Feroo... netreba sa vracať do čias "poddanstva", nehovoriac, že tie ženy a mladé ženy vyzerali staro, tak boli zrobené...
Cecilia
4.10.2016 13:09 | |
+45 -2
Ferko, matky len preniesli dieta na chrbte, ale na poli ho odlozili do plachticky ktora bola zavesena. My mladsie deti sme pasli husi a dozerali aj na babatka. Ked bolo treba pohojdat, alebo sme ich vybrali na travu a cosi strcili do ruky na hranie, ked boli vacsie. Kto to kedy slychal, aby matky robili s detmi na chrbte.
iliana
4.10.2016 14:44 | |
+14 -12
Betty, a co suma za kocik ? Tu neratas ? Dieta nechce pohodlie, to len my zleniveny dospely si to myslime, dieta chce byt pri mame, citit ju, a zaroven chce vidiet to co robi mama..........ano, nosit dieta nie je jednoduche, preto mnohe pojodlne maminy povedia, ved dieta potrebuje kocik a klud, a potom, trpi moja chrbtica.....................vobec nie, ja som odnosila svoje deti -tri, a vzdy od zaciatku, ako sa narodilo bolo dennodenne na mne v satke, a mne sa postupne vytrenovalo telo, uvysila kondicia, viac som vladala a lahsie zvladala ten celodenny kolotoc...........vdaka tomu som sa po porode rychlo dostala do formy a vratila sa na povodnu hmotnost, co mi dodalo radost, spokojnost, sebavedomie a aj manzel to ocenil, takze som este prispela k utuzovaniu vztahu a rodiny, co lepsie este mama moze robit pre dieta ? A manzel ? Nosit dieta v satke nechel, lebo bolo prilis male, ale potom v manduke nevedel si to vynachvalit, nosil rada tiez si krasne upevnil vztah s detmi. A reci o skodlivosti nosenia ? Dodnes nosia svoje deti v Azii, v Afrike, ja viem ze su to zaostale krajiny, ale videli ste tam ludi zo skoliozou ? A aj u nas sa nosilo, a ludia boli zdravy ako repy co sa o dnesnej zlenivenej populacii povedat neda.
stastnax
4.10.2016 15:39 | |
+13 -4
iliana, ak tebe vyhovovalo nosenie v poriadku... to však neznamená, že to musí vyhovovať ostatným matkám a neznamená to, že sú lenivé
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Kalkulačka: Vypočítajte si zvýšenie dôchodku v roku 2020 Aktuality.sk
Slovenský futbalista Nikolas Špalek sa v budúcej sezóne predstaví s Bresciou Calcio v najvyššej talianskej súťaži.
Špaleka potešil premiérový gól aj kolektívny výkon Brescie: Najdôležitejšie sú tri body
Top secret folder.
USA mali na jeseň tohto roku vyhostiť dvoch čínskych diplomatov: Sú podozriví zo špionáže
FANÚŠIKOVIA V ŠOKU: Sagan už vidí koniec kariéry.
Sagan šokoval fanúšikov svojím úprimným vyhlásením: Už vidím koniec
Handcuffs
Francúzsko deportuje do Argentíny bývalého dôstojníka: Je podozrivý z účasti na masakrách
Svoj názor dali jasne najavo.
Francúzski odborári avizujú celoštátny protest: Bojujú proti penzijnej reforme
Malý imitátor Rogera Federera.
Malý fanúšik tenisu opakuje z televízie každý pohyb: Je jasné, kto je jeho najväčší vzor
Na hasení plameňov sa podieľalo viac ako 200 hasičov.
V Bangladéši horela továreň na výrobu ventilátorov: Zomrelo najmenej desať ľudí
Demolačný stroj dorazil k poškodenej bytovke na Mukačevskej ulici.
S likvidáciou prešovskej bytovky sa začne v pondelok: Ľudia z okolitých domov musia opustiť byty
Kevin De Bruyne zostrelil Arsenal.
Naháňačka za Liverpoolom a Leicestrom pokračuje: De Bruyne zo City zničil Arsenal
close-up of person counting stack of paper cash in wallet
O koľko sa vám zvýši dôchodok? Teraz si to môžete vyrátať na kalkulačke od Sociálnej poisťovne
Švédky ovládli MS.
Vo florbale sa nič nemení: Švédky ovládli šampionát siedmykrát za sebou!
Anna Karina († 79)
Francúzska kinematografia prišla o legendu: Zomrela Anna Karina († 79)