Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 25. 6.
Tadeáš, Olívia
15°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
03.08.2016, 12:00 | Tip od Vás | Zahraničie

Diskusia: Deana s priateľom išli cez známu cestovku do Bulharska: To, čo nasledovalo po prílete, ich šokovalo!

205 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
feroslamcik
5.8.2016 15:43 | |
+18 -1
Reagovať
Dal som si do googlu CK SOLVEX a hneď za reklamami mi nabehla táto stránka http://www.zlacestovka.sk/ Sú tam videa a zážitky klientov tejto CK už od roku 2006 a všetko je podbné ako vajco vajcu. Klient zaplatí ale nedostane to čo chcel a Solvex si veselo podniká aj naďalej. Pritom stačí ak si pred výberom dovolenky sadnete na pár minút za PC a viete, cez ktorú CK môťete cestovať a ktorá CK potrebuje iba Vaše peniaze :)
arisbe
4.8.2016 18:41 | |
+15 -0
Reagovať
ako tak citam viacere komentare zrejme som mala stastie... pred par rokmi sme s kamaratkou s touto cestovkou boli v turecku. stalo sa nam to iste: obsadeny hotel. dali nas vsak do lepsieho 5* a mali sme celkom peknu dovolenku na ktoru rada spominam. co sa bulharska tyka naozaj nechapem preco mnohi pisu take negativne komentare na tuto krajinu (obzvlast ak v nej na dovolenke neboli). priroda tam je krasna ludia mili jedlo skvele (samozrejme nie v all inclusive hoteloch lebo toto sa tam este len ucia). ked si zozeniete lepsi hotel budete naozaj spokojni. kto sa chce zabavit ten sa zabavi kto chce vidiet pamiatky je ich velmi vela a kto chce len more a oddych ten si tiez pride na svoje staci si len vybrat to spravne letovisko.
petrusss999
3.8.2016 13:52 | |
+15 -0
Reagovať
prečo by mal byť zákazník náročný?- za to, že očakával to, čo si zaplatil?-800€ nie je malý peniaz.. to sme my slováci, hneď sklopíme hlavu..my sme mali tiež podobný problém, ale pomohlo nám poistenie ochrany práv DAS, ktoré máme predplatené, oni to za nás vybavili..odporúčam
bronislav12
2.8.2016 18:54 | |
+2 -13
Reagovať
Vsetko bolo OK len zakaznik je narocny .
Viladi256
2.8.2016 17:41 | |
+4 -14
Reagovať
800EUR za dovolenku ???? Vám už je be ???? Zbytočne vyhodené peniaze....
bubunka
2.8.2016 17:25 | |
+6 -0
Reagovať
to je veru smola :( ja som bola v Obzore pred pár rokmi, tiež v penzióne, bol otvorený akurát 2. rok a bola som spokojná a celkove sa nám tam celej rodine páčilo (cestovka F I F O)
Katarinaosobne
2.8.2016 16:11 | |
+6 -4
Reagovať
Viac krat som tu citala nazor, ze Chorvatsko ma "iba" strkovu plaz a more ma slabe vlny....Ja sa napriklado pokial to ide, pieskovym plazam vyhybam. Piesok sa lepi na mokre telo, na uteraky, na plavky, donesiete si ho v sandaloch..........Taktiez uprednostnujem male vlny. Pokial clovek nie je surfista, tak velke vlny su nanic. Velke silne vlny kalia vodu, napriklad aj riasami a clovek musi zostat pri brehu, lebo su pri velkych vlnach su zaroven aj nebezpecne, silne prudy a taha vas to do mora. Chorvatsky Jadran je velmi pekny, ale treba sa vyhybat masovym turistickym miestam.
vladko62
3.8.2016 08:00 | |
+2 -0
kľudne Katka, daj kamienky, kamene, čo po nich nevieš ani dôjsť do vody,ale piesok na sebe mať nebudeš. Akoby sa mna mňa lepil piesok v mori síce nechápem, ale... A existujú i destinácie bez rias s kilometrami pieskových pláží na hodinové prechádzky.
tesonnr
2.8.2016 15:26 | |
+6 -1
Reagovať
Solvex je cestovka alebo tour operator?
ingasaid
2.8.2016 13:04 | |
+31 -3
Reagovať
Solvex je najhoršia cestovná kancelária, máme s nimi skúsenosť nakoľko pred 2 rokmu tiež zájazd Bulharsko-Slnečné pobrežie plná penzia a keď sme došli čistá hrôza...neochota s delegátom , personál hotela čistá pohroma....neochota..
usaprd
2.8.2016 12:28 | |
+10 -16
Reagovať
mne je najlepšie na lodi v Chorvatsku,plavíš sa kde chceš,na obed si zájdeš do maríny,alebo niekam kde o Slováka a Čecha nezakopneš,nádherné pláže,super príroda,opustené ostrovy,alebo si urobíš niečo na lodi,samozrejme je tam všetko chladnička,šporák,atd.vyjde Ta to na osobu,ked si zoberieš taký stredný katamaran v akcii cca na týžden na 1000eur na hlavu pri 8 ludoch,!!))
usaprd
2.8.2016 12:29 | |
+5 -11
štyri kajuty pre dvoch,4 x WC,4x sprcha,motorový čln,super relax!!a sloboda!))
vladko62
2.8.2016 12:31 | |
+15 -0
ďakujem, neprosím.
usaprd
2.8.2016 12:34 | |
+4 -25
to je len jedna z moji 4 dovoleniek ročne mojko!!))
vladko62
2.8.2016 12:36 | |
+18 -2
Ja radšej dám spoznávanie v Česku, vo Viedni, mojko, ako chorvátske vlnky...
usaprd
2.8.2016 12:37 | |
+1 -14
chodili sme aj jachtou,len to je nepohodlné a menej vzdušné,na katamarane más 5 x viacej miesta!
vladko62
2.8.2016 12:40 | |
+17 -0
Ja nemusím ani jachtu, ani katamaran...
Jerdna
2.8.2016 13:02 | |
+22 -3
Usaprd ,zabudol si dodať že do toho Chorvátska najprv priletíš súkromným lietadlom a k tej lodi ešte helikoptérou, veď tak to bežne chodí.
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Marián Kočner
Komentár Ľubomíra Jaška: Škoda kvôli Ruskovi a Kočnerovi prísť o právne istoty Aktuality.sk
Rýchle správy
01:24
Koľko zaplatíte za nesprávne cúvanie Aktuality.sk
V minulosti nepozorní šoféri usmrtili počas jazdy vzda niekoľko ľudí.
00:02
Komentár Daga Daniša: Rozhodnutie súdu o Kočnerovi je absurdné Aktuality.sk
Súd sa k prípadu Kočner – Rusko postavil celkom nepochopiteľne. Práve Kočner s Ruskom sú výstavné kusy „podnikateľov“, kde by sa mala vyžadovať preventívna väzba.
24.6. 21:2
Turecko vyšetruje desať cudzincov, údajne zasahovali do volieb Aktuality.sk
S odvolaním sa na nemenované zdroje z tureckého ministerstva vnútra Anadolu spresnila, že ide o troch Francúzov, troch Nemcov a štyroch Talianov, ktorí sa vydávali za akreditovaných pozorovateľov.
Erdogan (vľavo)
Turci rozhodovali o budúcnosti krajiny: Stane sa z Erdogana novodobý sultán?
Turecký prezident
Erdogan sa vyhlásil za víťaza prezidentských volieb: Bolo to pred oficiálnymi výsledkami múdre?
Egyptský
Prezident v Egypte predĺžil výnimočný stav: Bojí sa ďalších bombových útokov?
Futbalisti
Kolumbia živí šance na postup: Poľsko vyhorelo v ďalšom zápase!
Mama dovolila
Foto
Mama dala deťom na Malorke spraviť tetovanie hennou: Z dovolenky si priniesli bolestivú pamiatku
Nemecká
Merkelová je s minisummitom spokojná: Zodpovednosť za problém s migráciou musia zdieľať všetky krajiny
Svadba Adama
Na ihrisku ako lev, počas svadby nežný romantik: Takto tancoval Adam Nemec so svojou manželkou Zuzkou!
Muž dal dievčine na prvom rande nečakanú otázku: Ženy šalejú a hovoria, nech si ho okamžite vezme
(ilustračné foto).
Turecká opozícia dúfa v druhé kolo volieb: Predbežné výsledky sú podľa nich manipuláciou
Low svojím
Nechutnosti trénera Lowa nepoznajú hranice: Neuveríte, kde jeho ruky smerovali tentoraz!
Sebastian Kurz
Rakúsko chce presadiť európske riešenie migračnej otázky: Ako to vidí Merkelová?
Turecký prezident
Podľa prvých výsledkov vyhral voľby Erdogan: Zruší výnimočný stav?