Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 15. 10.
Terézia
14°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
31.07.2016, 18:02 | Tip od Vás | Zahraničie

Diskusia: Prezradil, čo by iní tajili! Dôchodca Bohuš si užil 20 dní v Thajsku: Poviem vám, koľko som za to vysolil!

116 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
jasnamysel
28.7.2016 09:19 | |
+17 -81
Reagovať
No döchodca Bohus--asi nie je taky obycajny döchodca z Ruzomberku ci liptovskeho hradku--ked za 20 dni nicnerobenia da 1400---eur ved- obycajny döchodca co dostane 300 eur na zivot je rad ze prezije --a to nie je vsetko ked idete do takejto krajiny musite byt zaockovany proti vselijakim exotickim chorobam--Hepatitide A-B -Ci C...!!!!!---alebo sa nechate na cely zivot nakazit hnusobami...!--ja nie dakujem...!
Anonymný nick
28.7.2016 09:24 | |
+95 -8
dievča máš 26 rokov,prestan brat podporu a niečo so sebou urob,zavidiet 63 ročnému dôchodcovi že si splnil svoj sen,mi pripadá značne uchylné!!)))
Anonymný nick
28.7.2016 09:28 | |
+21 -10
Teba by malo ešte bavit tr..tkat a nie zavidiet dochodcovi!!)))
Anonymný nick
28.7.2016 09:28 | |
+26 -10
Teba by malo ešte bavit tr..tkat a nie zavidiet dochodcovi!!)))
Anonymný nick
28.7.2016 09:42 | |
+11 -8
já v 26 rokoch som klatil také sliepky ako Ty a nezavidel dôchodcom dovolenku v Bulharsku,Juhoške a tatrách!!))a celkom ma to bavilo!!))
Anonymný nick
28.7.2016 10:44 | |
+3 -4
a pozrel som si nik,bavi Ta sex,tak fajn,pri orgazme Ta zavist prejde!!))
pisalkoviacenzori
28.7.2016 10:51 | |
+7 -2
Ale ved ona má len chybu v nicku. vpredu jej vypadlo "ne".
Aldis
28.7.2016 16:15 | |
+6 -2
jasnamysel to je tak ked dôchodca berie dôchodok a ešte má povolené aj robit tak sa nečuduj že má na takú exotickú dovolenku za sociku si za lacné peniaze postavil so ženou dom a teraz si užíva,vieš kolko je takých ludí...
Hellangels
28.7.2016 09:14 | |
+20 -19
Reagovať
A ujko si na staré kolená užil s nejakou peknou Thajkou s falusom v gatiach.
Anonymný nick
28.7.2016 09:25 | |
+7 -3
pokial to baba vôbec bola!!)))
Hellangels
28.7.2016 09:41 | |
+9 -1
Čak píšem s falusom.
Anonymný nick
28.7.2016 09:51 | |
+7 -1
mal najst jasnumysel a mohol zostat doma nie moja!!)))
Nvidia_Vanta
28.7.2016 09:12 | |
+45 -2
Reagovať
Väčšina z nich žije vo veľmi skromných podmienkach, ale každý vás aj tak obdarí úsmevom. Nikam sa neponáhľajú a majú pokojný život,“ myslí si. To je pravda iba sa v Azii nenechajte oklamat usmevmi. Oni poznaju vyse 40 druhov usmevov z ktorych je iba par uprimnych a zvysok znamena aj zlost,zmatenost,zahanbenie ci opovrhnutie. Azijati preto necitaju ludia pohladom na mimiku tvare(narozdiel od Europanov), ale pohladom na oci. Clovek co tam nezije dlho ich nema sancu precitat podla usmevu a mimiky tvare, oni zase nevedia citat nas. Nenechajte sa oklamat tym ze sa usmievaju. V 90tich percentach pripadov to neznamena pozitivne emocie. Beloch je z ich pohladu chodiaca penazenka.Nic viac a nic menej. V kazdom pripade pokial sa spravate slusne tak tam nebudete mat ziadne problemy. Poznam pripad chlapa co v Bangkoku stratil penazenku s 25tisic eura a za 10 minut vyhlasovali jeho meno z reprakov. Vratili mu to a nechybal tam ani cent. Zoderu vas premrstenymi cenami v obchode, ale ak vam vypadne penazenka, tak vam ju vratia. Ina kultura a mentalita.
jasnamysel
28.7.2016 09:21 | |
+11 -37
Maju sediet doma na riti....!--ludia sa len vlacia hore dole po svete a roznasaju choroby....!
pisalkoviacenzori
28.7.2016 10:55 | |
+11 -0
Nvidia_Vanta To je pravda. Syn robil dlhé roky vonku v jedne svetoznámej japonskej firme. Samozrejme aj s ich vedením. Tie ich úsmevy a klaňania vyjadril ako pozlátko a v skutočnosti sú úplne iní.
pisalkoviacenzori
28.7.2016 10:56 | |
+5 -3
ten nick by sa už zišlo opraviť. Na nejasná mysel.
tatyka
28.7.2016 08:58 | |
+18 -23
Reagovať
Bohus...citam,citam ,ale stale nic o tom ,kolko si za TO vysolil,rozumieme sa..cakala som za ine sluzby...)))
tatyka
28.7.2016 09:07 | |
+5 -14
a este jeden postreh...vcera ste tu, hlavne muzi, osiera.li krasnu Tekelyovu...tento pan ma tiez 62 ako ona...dalej, no comment
pisalkoviacenzori
28.7.2016 11:01 | |
+9 -5
Tú "krásnu Tekelyovú " by mali odfotiť v jej prirodenom zjave. Teda bez kilových farieb a mastí na fasáde: Bez premaľovaných vlasov, plastík atd. Teda prirodzene a nezamaskovanú. Potom sa dá porovnávať s inými. Kedysi skončila s hásateľstvom a po čase ked ju ukázali tak vyzerala o dosť horšie. Od vtedy sú to už desaťročia a teda na nej nič prirodzené nie je. Iba že to si akási žaba nemôže pamätať.
tatyka
28.7.2016 13:04 | |
+3 -3
pozri,kamo,aj vy,muzi, mate rovnake moznosti,len sa sebe nevenujete,a potom vyzerate hnusne..vid toho pana cestovatela
majkl1679
28.7.2016 08:52 | |
+52 -6
Reagovať
Bohuša poznám ako byv. spolužiaka , bol šikovný a tak mu to prajem
balanceman
28.7.2016 08:47 | |
+15 -57
Reagovať
To sa cestuje dôchodcovi - keď ma dôchodok 1600 €....
Anonymný nick
28.7.2016 08:54 | |
+42 -11
nezavid a začni makat!!)))
balanceman
28.7.2016 08:59 | |
+16 -13
krátkegare - nezávidím, ale nomenklatúrnym členom KSS ani SMER-u sa preto nestanem!
Anonymný nick
+16 -5
keby si nebol zavistlivý,tak by si zistil,že také dôchodky sú pre normálnych nemožné!!))take peniaze si našetrí aj niekto,čo má ciel a túžbu!!))
Anonymný nick
+5 -5
keby si nebol zavistlivý,tak by si zistil,že také dôchodky sú pre normálnych nemožné!!))take peniaze si našetrí aj niekto,čo má ciel a túžbu!!))
jasnamysel
28.7.2016 09:23 | |
+12 -23
kratkygate--ty si fakt na hlavu...!!!!!-----Vies kolko sikovnych slovenskych döchodcov ma 300 eurov a nemöze si dovolit NIC...!!!!--TY tela sproste..!!!!--Tento Bohus to bude voljaki cerveny kmer---!!!!--a nie obycajny döchodca-----ma döchodok len zato ze bonzoval ludi napr.---ty tela.!
Anonymný nick
28.7.2016 09:26 | |
+11 -11
Ty si sprostá ako správna vychodniarka,nezavid a najdi si prácu!!)))
jasnamysel
28.7.2016 09:31 | |
+9 -14
A co usetria ty tela --ked len v meste za 1 izbovy byt --musia dat ludia najom 120 a viac eurov..!!!--A kde je strava --kde su lieky--kde je ovocie zelenina -mäsko---tam nie je co usetrit...!!!---ludia by mali dostavat 1600 eurove döchodky vsetci a nie len nejaki cerveny Bohus.....
Anonymný nick
28.7.2016 09:33 | |
+7 -10
Ty si fakt narušená,požiadaj o eutanaziu at sa netrápiš!!!)))
jasnamysel
28.7.2016 09:36 | |
+12 -8
Ty si fakt na hlavu---a tiez nejeke protekcne dieta kratkygate------ja by som tiez dopriala a vsetkym slovenskym döchodcom aspon 2 tyzde dovolenky v tatrach 2krat do roka...!!!!--Ale bohuzial oni nato nemaju prijem ---TY TELA....!!!!--A makali ty ludia a budovali fabriky--ktore im teraz zhrabli taky ako rezes za 1 korunu...!!!!--TY tela taka je pravda..!!!!--ZE slovensko je krasna mala krajinka --ale ma zlych vodcov--kde pracujuci ludia ledva prezivaju aj s döchodcami...!--U nas sa ohodnotili len politici--asisteni podnikatelia zlodeji a ine kreatury...--CO len cicaju statny rozpocet...!!!!--A svojim rozum by k nicomu neprisli--keby nemali znamosti -
dunciii
28.7.2016 10:08 | |
+10 -4
Jasna mysel tak deti nech rodicom na dochodku prispievaju ako v tom hnusnom thajsku tam je to samozrejmost ty davas nieco rodicom neratam za decku izbu:-)
pisalkoviacenzori
28.7.2016 11:02 | |
+2 -6
jasnamysel Konečne si krava našla v diskusii svoje teľa
jasnamysel
28.7.2016 22:50 | |
+1 -1
Co brucis--pisalkoviacenzori.....uz si spokojna....--ty krava
manin121
31.7.2016 21:30 | |
+0 -0
Mal si sa lepsie ucit a nie chlastat a baby nahanat.
b2group
28.7.2016 08:23 | |
+29 -41
Reagovať
No Bohus tak obed za 60 centov a kvalitny obed za 1 euro si si tam urcite nedal. Tolko blbosti v jednom clanku som davno necital. Tiez by som si pozrel to pekne ubytovanie za 10 eur a povodny domorody styl na Phukete plnom rusov a cinanov.
jackkkk0
28.7.2016 08:38 | |
+19 -1
Tak tak, Phuket začína mať pomaly ďaleko od pôvodného Thajska a ľudí, klasická masová EU destinácia ... ako to postihlo Pattayu ... stále sú však plno miesta, kde je turistov málo, ceny sú iné a aj ten obed za 60centov si dáš :)
Nvidia_Vanta
28.7.2016 09:05 | |
+17 -8
Obed si das,ale od kvality ma daleko. Dalsia vec je ze nasinec si pri tych ich detskych porciach musi kupit aspon dve ich jedla. No a zabudol si najdolezitejsie. Pre thajcov je hygiena dost zapeklita vec(v podstate pre celu Aziu okrem Japonska a Korejcov), cize odporucam vypalovat zaludok tvrdym alkoholom, inak hrozia problemy ako v arabskych krajinach. No a kvalita ich pitnej vody je zalostna ajked par tyzdnov sa na nej da prezit. Na balenu vodu z obchodu si pripravte vacsi balik ako v Europe. Na ostrovoch ako Phuket ci Pattaya sa pripravte na postarsich deviantov z celeho sveta. Pre nesex turistov tie ostrovy ani nemaju vyznam. Bohvie aku party tam dedusko roztocil s miestnymi transkami :-)
atiasss
28.7.2016 09:20 | |
+15 -1
možno to tak bolo 10rokov do zadu. Dnes je to cenovo porovnateľná dovolenka ako hoci kde vo svete. za 2e sa mohol najesť na stojaka niekde pri ceste v prachu a smrade. A keď chcel spoznať Thajsko mal ísť úplne inde. co majú preplnené turistické oblasti s poznávaním krajny.
discus1
28.7.2016 10:41 | |
+2 -1
nvidia,ja som boô na ostrove Lanta,je to skvele miesto pre rodiny s detmi,ale ceny za vodu sa mi v obchodoch nevideli premrstene,ani strava nebola draha,urcite nie tak draha ako na slovensku,aj ked ako pises,tie porcie nie su nic extra...s hygienou si ozaj velky problem nerobia,ale ja som to prezil a ani nejake ockovania som neabsolvoval,priatelka tiez nie,ako dezinfekciu sme vecer uzivali gintonic...Thajsko je fakt krasne a uzasne a tie ceny su tam velmi priaznive,pri troche stastia sa da dostat letenka z prahy aj okolo 300 eciek,jhotely a strava su tam lacne a cestovanie autobusom za par drobnych
Nvidia_Vanta
28.7.2016 19:00 | |
+1 -0
Zalezi od toho co tam robis. My sme boli na Samui a kedze sme sportovali, tak sme za den vypili 5-6 litrov vody. Dalsia vec je ze ked tam clovek zije dlhsie ako par tyzdnov, tak ma kozne problemy z tej smradlavej vody co tam tecie z vodovodu(sprchy). Cize sme sa aj umyvali po 3-4 tyzdnoch v pitnej vode. 5litrova voda Nestle stala na nase 4-5 euro. Cize ked zoberies do uvahy spotrebu 5-10 litrov denne pri cene skoro euro za liter, tak zistis ze za mesiac je to paleta ako prasa. Po tyzdni sme zacali kupovat pitnu vodu v bandaskach(ako to robia thajci), ktora bola omnoho lacnejsia, ale jej kvalita bola tak akurat aby clovek nedostal uplavicu.
romanenko
28.7.2016 08:21 | |
+49 -12
Reagovať
v thajsku som bol 3x. rozhodne sa oplati. a absolutne sa neoplati ist cez cestovku. nikde. teda ak silou mocou nepotrebujete sprievodcu. ale rozdiely su ohromne. ja som v thajsku na vlastnu past zazil ovela viac za 800e ako moj znami, co tam siel cez cestovku za 3000e. obe ceny na 1 osobu! vlastne este nikdy nikam som nesiel cez cestovku. poistku si vybavim, letenku si najdem, ubytko pohladam. do thajska sa ale oplati ist tak, ze je clovek bez hotela a ide si hladat na mieste. je tam ubytovania viac ako dost a najprv sa treba spytat na pozretie izby, az potom platit alebo najst si daco ine. casto velmi casto sa stava, ze drahsie neznamena lepsie. izby su vacsinou vsetky ok. ale doraz treba dat na kupelne. pre mladych odporucam ostrov Phi Phi a pre kludnejsich Phuket alebo Samoa. ale nie je to pravidlo. len Phi Phi je diskoteka vedla diskoteky. pre uplny klud a super miniostrov treba hladat miesta ako Koh Mook. ale tam jedine najst ubytko sam a nie v tom drahom hoteli ale v miestnych rodinnych penzionikoch. na bangkok stacia 3-4 dni ale rozhodne ho netreba vynechat.
dunciii
28.7.2016 10:12 | |
+2 -0
Phiphi neni kamo sama disko to je iba kde vystupis v pristave bokom su nadherne hotely plaze klud si niekddy prenajmi lodku tu drevenu a daj okolo phi phi vylet :-) rovno aj na maya beach ale vlastne tu zavreli tusim pre turistov teraz Od centra skus ist vicking resort aj to je fajn aj svoju plaz maju
dunciii
28.7.2016 10:14 | |
+0 -1
Inac thajsko ma asi 2000 km pobrezia takze pisat kde co je je dost obtiazne:-) klud je aj na severe suoer klima chiang mai napr okolie horx nadhera
romanenko
28.7.2016 10:26 | |
+2 -0
na severe som nebol. na Phi Phi som bol pred cca 4 rokmi naposledy a rozhodne tam bolo diskotek na kazdej plazi, niekde aj dve vedla seba. na maya beach som bol, v obdobi dazdov a skoro nikoho tam nebolo vtedy. super. snorchloval som aj so zralokmi na sharkpointe. odtial sme potom sli na ten Koh Mook a to je cisto len klud, ticho a pokoj. a super jaskyna kde treba preplavat asi 80m a potom je clovek v krateri vyhasnutej sopky kde kedysi pirati schvavali lupy. uzil som si cestu aj vlakom aj autobusom tych 1000km hore dolu a tak. sever ma trosku mrzi ze som tam nebol. snad nabuduce.
Anonymný nick
28.7.2016 08:19 | |
+24 -6
Reagovať
ešte by bolo dobré vediet ako sa dohovoril!!)))
sochas
28.7.2016 08:34 | |
+23 -1
dohovoril sa peniazmi.
Anonymný nick
28.7.2016 08:36 | |
+16 -1
jasne,ale to o ne niekedy aj prideš,ked nevieš jazyk!!)))
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Komentár Daga Daniša: Kočner dvakrát podviedol Haščáka Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Začiatok lodnej
Veľkolepá regata v Terstskom zálive: More zaplnilo 2 000 lodí
Herec Liam
Foto
Liam Hemsworth v objatí s mladučkou blondínkou: Už má náhradu za Miley
Na šelmy zabávači
Slovenka prevážala tigrie mláďatá do Hainburgu: Rakúsky súd rozhodol o jej vine
Rokovanie vlády
Vláda schválila nominácie na funkciu európskeho prokurátora: Vybrala troch mužov
Islamisti
Kodaň chce podniknúť tvrdé kroky voči bojovníkom IS: Plánuje ich zbaviť občianstva
Pri požiari
Pýcha v Ožďanoch po ničivom požiari: Kaštieľ bude ratovať aj ministerstvo kultúry
Americký
Trump schválil sankcie voči Turecku: Som plne pripravený zničiť turecké hospodárstvo
Ľudia stojaci
Severovýchod Sýrie potrebuje pomoc: Úrady obnovili svoju podriadenosť Damasku
Poľskí voliči
Vládna PiS získala v Sejme nadpolovičnú väčšinu: Najlepší výsledok od roku 1989
Futbalista
Angličania nadelili Bulharsku poriadny debakel, Ukrajina postúpila na šampionát
Zomrelo 12
Líbyjská metropola sa spamätáva z náletu: O život prišli tri bezmocné deti
Dcéra Nelly Sofia
Fotky, ako sa Ivana lúči s Karlom pri kontajneri, pobúrili fanúšikov: Krematórium reaguje!