Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 23. 10.
Alojzia
15°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
23.10.2015, 10:11 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Šokujúca správa z Markízy: Moderátorka Martina Šimkovičová v televízii KONČÍ!

201 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
glock1111
24.10.2015 22:37 | |
+16 -2
Reagovať
Povedz nazor na utecencov a v y d r b u Ta z roboty, toto je ta sloboda slova? Co sa tu zmenilo? Absolutne nic
leo73
24.10.2015 20:46 | |
+2 -11
Reagovať
Aký šok ??? Že skončila v tv Markíza chvála bohu už sa to nedalo počúvať ako nevedela povedať R ´´´´´more chvála bohu ide preč
stary_sviniar
24.10.2015 17:23 | |
+0 -5
Reagovať
vyhodili ju lebo je za zenitom, treba tam mladsie.
svedkoviaficovovi0
24.10.2015 07:16 | |
+21 -2
Reagovať
Kazdy den cigani vrazdia slovenskych bielych dochodcov a vlada,ombudsmanka a media ich kryju,nezverejnuju a financuju,zatial co bieli slovaci su neustale diskriminovani,znevyhodnovani a uz len ked sa zle pozru na cigana tak su obvinovani z rasovo motivovaneho zlocinu zatial co pri ciganskych zlocinoch sa o rasovo motivovanych zlocinoch ani nehovori a redaktori ktori povedia pravdu su z medii vyhadzovani. http://www.cas.sk/clanok/334217/ludia-na-spisi-maju-strach-nasli-prepadnutu-mrtvu-starenku­-noriku-84.html
bezlekova.maria
24.10.2015 06:59 | |
+8 -12
Reagovať
Moja, a z čoho budete teraz žiť ?! Dietky sú ešte malinké, muža máte nič moc, a čo bude teraz s Vami, kamže sa podejete ? Nože skúste chytro TV Joj či STV moja, tam ešte berú hlásateľky. Šikovno, šup šup moja.
hrdadaxo
24.10.2015 07:21 | |
+7 -3
ale nie odpad! STV má špičkových moderátorov, tam by neprešla cez konkurz ani náhodou a JoJ je plná - ani Marianu nezobrali a tá nebola šušľavá! . Má predsa manžela doteraz živila ona jeho tak teraz možno bude živiť on JU!
varenavrana
24.10.2015 06:41 | |
+38 -5
Reagovať
Vyhadzujú z práce za názory. Totalita
hrdadaxo
24.10.2015 07:22 | |
+5 -16
to bolo predsa za kvalitu jej práce! Netrep tu hovadiny !
Muchales
26.10.2015 14:59 | |
+2 -5
No ak sú tie názory extrémistické, majú na to právo. Ako mediálny priestor ich kalibru si nemôžu dovoliť zamestnávať rasovo predpojatých ľudí bez zjavného objektívneho posudku, ktorý všetko čo mu hlavou preletí hneď aj zdieľa pred všetkými. Holt som raz verejne činná osoba, tak musím rešpektovať výhody aj pravidlá. Totalita je čosi iné, nemýľte si pojmy s dojmami.
lipovec121
24.10.2015 05:59 | |
+14 -13
Reagovať
Čo je to za hlúposť,že šok?Ja túto ochechuľu ani nepoznám,preto som žiadny šok ani nedostal.Koľko ľudí prepustia s práce bez dôvodu a nič sa nedeje,tak prečo by som mal zažívať šoky pre jednu čítačku správ?
Siindibad
24.10.2015 03:08 | |
+21 -5
Reagovať
taky šok som dostal neviem či sa spametam .cela markiza je fúj nepozeram stejne kvoli kvete je tiež fúj
elliot-w
24.10.2015 01:29 | |
+50 -5
Reagovať
Sucasna demokracia je horsia ako bola totalita. Preco ju kvoli jej nazoru na situaciu s utecencami vyhodil? To je dokaz toho, ze spravodajstvo v mediach je neobjektivne a drzi sa striktne pravidiel a zasad vyssej politickej moci, ktora si nezela byt kritizivana mediami.
kalichhorkosti
24.10.2015 06:33 | |
+6 -15
Nevieme, ako to naozaj bolo. Co bolo s k u t o c n y m dovodom, ze sa rozisli. Ved ked to tak zoberies, nemali ju teraz kam dat. Ona sa vratila po materskej, robila nejaku tu traposinu, ta sa zrusila . A pravdepodobne jej teraz nemali ponuknut aku adekvatnu pracu.... Dobre sa stalo.
franson
23.10.2015 22:16 | |
+16 -3
Reagovať
neskutocne ma to zaskocilo a som s toho v soku apropo ta fotka setellllleho mi pripada ako keby sa to fotilo muzeu voskovych figurin
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Marian Kočner
Matovič zverejnil komunikáciu 900 správ Glváča s Kočnerom Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Mark Zuckerberg
Zuckerberg obhajoval v Kongrese svoj nový projekt: Drsná reakcia jedného z politikov
Saudsko-arabský
Saudskoarabský kráľ Salmán vymenoval nového ministra zahraničných vecí
Carlos Mesa
Búrlivé prezidentské voľby v Bolívii: Opozičný kandidát vyzýva ľud na zintenzívnenie protestov
V stredu
Foto
V českej obci Perná vybuchol rodinný dom: Hlásia dvoch zranených, jeden je v ohrození života
Na snímke
Slovenská hádzaná privíta nové tváre z Bosny: Hovoria perfektne slovensky, hrať budú čoskoro
Big rig semi
Po kamióne s 39 mŕtvolami narazili britskí policajti na ďalší pochybný nákladiak: Zarážajúci nález
Man in prison
Pred spravodlivosťou utekal 3 roky: Jeden z najhľadanejších britských zločincov dostal doživotie
Súboj mladíkov
Súboj futbalových mladíkov zvládla lepšie Chelsea: Ajax zaplakal, bič plieskal na konci!
Británii sa
Členské krajiny EÚ súhlasia s odkladom brexitu, nový dátum zostáva záhadou
Tomáš Tatar počas
Obrovská smola pre rozbehnutého Tatara: Zranenie na tréningu znamená škrt cez rozpočet!
Jodie a jej
Žene počas cisaráku prestala účinkovať epidurálka: Čo nasledovalo, je čisté peklo
Jankovská má
Minister Gál reaguje na rozhodnutie ohľadom Jankovskej: Veľavravné slová