Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 19. 11.
Alžbeta
8°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
25.07.2015, 10:29 | Šport | Hokej

Diskusia: Hokejista Ľubo Višňovský je stále bez nového kontraktu: NHL, Európa alebo koniec kariéry?

6 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
LennyFox
25.7.2015 13:00 | |
+15 -1
Reagovať
Sa divi ze ho nikto v NHL nechce?Ved ma nonstop zdravotne problemy. Ktory klub ma podpisat milionovy kontrakt z hracom co neodohra ani polovicu zapasov. Bol to vyborny hokejsita a klobuk dole pred nim,ale tym ze nemoze hravat by nepomohol ani v slovenskej extralige.
nml.wincenzo
25.7.2015 12:06 | |
+7 -18
Reagovať
...Ľubko nezabudni sa zakopať v tom zaprdenom Slovane...
Anonymný nick
25.7.2015 12:45 | |
+6 -12
Isto mu pomoze, vseved Lintner.
zuzana136
25.7.2015 11:45 | |
+4 -10
Reagovať
lubomir visnovsky budeme ta masirovat a cesat vlasy,aby si mal pohodu
zuzana136
25.7.2015 11:39 | |
+8 -17
Reagovať
lubomir visnovsky ty si dobry obranca asi,ale uplny chudak v dusi
zuzana136
25.7.2015 11:36 | |
+12 -19
Reagovať
pred 7 rokov som citala rozhovor s tymto hokejistom,v edmontone bola zima,nechcel tam ist z LA,toto je najvacsi chudak dusevny na svete,dajte mu kinedril nemoze cestovat
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Štefan Duč
Východoslovenský kráľ s vínom narazil, príde o časť majetku Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Matteo Salvini, šéf talianskej krajnej pravicovej strany Liga
Salviniho vyšetrujú kvôli tomu, ako sa zachoval voči migrantom: Výsmešná reakcia exministra
Vojvodkyňa Meghan sa búri proti zverejneným informáciám: Teraz budem hovoriť ja!
Americký prezident Donald Trump
Stráca trpezlivosť? Trump sa vyhráža Číne zvýšením ciel, ak neuzavrie obchodnú dohodu
Košice zdemolovali Liptovský Mikuláš.
Košice zdemolovali Liptovský Mikuláš: Haščák so šiestimi bodmi!
Nemecký diktátor Adolf Hitler na archívnej snímke z 22. septembra 1938
Osud domu, v ktorom sa narodil Hitler, je spečatený: Neuveríte, kto ho bude využívať
Homeless dog behind bars. Animal sanctuary.
Foto
Rozkošné šteniatko sa stalo na internete senzáciou: Detail na jeho tvári vás dostane
Juraj Široký a Marian Kočner
Kočnerov mobil vydal ďalšie šokujúce tajomstvo: Nekalá výpomoc oligarchovi Širokému?!
Opilca vyhodili z baru, prišiel sa pomstiť krutým spôsobom: Bitku zachytila kamera
Opilca vyhodili z baru, prišiel sa pomstiť krutým spôsobom: Bitku zachytila kamera
Ako dobre poznáte Bratislavu?
Foto Kvíz
Kvíz pre obyvateľov Bratislavy: Otestujte sa, ako dobre poznáte ulice hlavného mesta
Tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Pavel Hapal počas tlačovej konferencie na zraze výberu pred záverečnými
Foto
Výrazné zmeny v zostave Slovákov: O postup zabojujú títo muži!
Igor Matovič
NAKA ide po krku politikovi z OĽaNO, Matovič pení: Ide o primitívnu pomstu!
Na snímke slovenský cyklista Peter Sagan.
Foto
Tourminátor má v Madride svojho dvojníka: Na Sagana použili 70-tisíc kúskov lega