Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 25. 5.
Vivien , Urban
12°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
21.07.2015, 20:00 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Už nikdy viac lieky: Vyskúšajte recept na najsilnejšie prírodné antibiotikum, ktoré si viete vyrobiť doma!

23 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
hvezdarik96
21.7.2015 22:13 | |
+25 -1
Reagovať
Ako preventíva - OK, no načo tak komplikovane. Stačia klinčeky (korenie) ponoriť do fľaše so slivovicou a počkať si pár dní. Samozrejme, čím dlhšie, tým silnejšie, a klinček púšťa dosť skoro....to je na krv a dutiny. Zazvor ak nastruham a urobim si kloktadlo, tak podobne, a je lepší na priedušky. Cesnak - tak skôr divý medvedí, ale tí čo maju problém s nízkym tlakom, tak hop-opatrne! Take niečo stači občas, niekoľkodňová kúra raz ročne - moja davka.
patrikjuras
21.7.2015 21:24 | |
+27 -10
Reagovať
vy co trpete chujoviny jasna vec ze domace pomoze vy mestania radsej budete zrat tie humusy antibiotika
krucko14
21.7.2015 20:43 | |
+17 -41
Reagovať
ked ma chytí choroba tak tieto chujoviny už nezaberaju len antibiotiká a naposledy ked som bol chorí tak 1000mg mi nezabrali skončil som v nemocnici na infuziach *03*
arizonka73
28.8.2015 11:46 | |
+1 -1
No....aby jsi nam jeste neonemocnel mazanku mamincin
nechtik1
21.7.2015 20:42 | |
+47 -11
Reagovať
http://www.cas.sk/clanok/324136/mimoriadne-rokovanie-meni-doterajsie-sluby-vieme-kolko-ute­cencov-napokon-dorazi-na-slovensko.html http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/361832-migrantov-k-nam-presunu-v-troch-vlnach/ media mlcia....Prví migranti z tábora v rakúskom Traiskirchene k nám prídu ešte v priebehu júla. Kaliňák podpísal vo Viedni memorandum o prijatí utečencov Slovensko poskytne žiadateľom ubytovanie a stravu."Slovenský účastník uhradí všetky výdavky vyplývajúce z plnenia záväzku," píše sa ďalej v memorande. Predpokladá sa, že Slovensko bude znášať náklady na stravovanie migrantov a prevádzku budov, kde budú umiestnení, pričom tiež poskytne kancelárske priestory pre sociálnych pracovníkov a právnych poradcov. ... ......my máme tisíce chudákov bezdomovcov, ale tých nechá naša vláda skapať a zmrznúť na uliciach..!!!!!!!! stará sa o o 800 tisíc našich darmožráčov čo nikdy nerobili a iba sa kotia, o Cigánov, stará sa o miliony Grékov, teraz sa bude starať o tisícky utečencov....miliardy sem,miliardy tam...ale na svojich občanov kašle....všetky vlády kašlali na národ ale táto posledná to dotiahla ad absurdum..!!!!!! má šťastie že Slováci sú najservilnejší, najohybnejší a naj***ejší národ vo svete, ináč by títo zlodeji miliárd,devastátori republiky, vlastizradci, ficovci, miklošovci, lajčákovci, fígeľovci, matovičovci, kiskovci boli uz davno minimalne odsudeni za vlastizradu....je hnus čo sa tu deje....nasa vlada predala obcanov a narod za ciganske eurofondy.
Tomasito114
21.7.2015 23:24 | |
+4 -17
po prve slovensko plati za utecencov tu cast pre ktoru sme sa zaviazali ze pomozeme su to migranti rakuska a ked nieco spravia automaticky letia domov idde o vec ktora ukazuje ze niesme taky sebecky ako nas media opisuju ... neprimame moslimov primame krestanov ... po druhe grecky problem k nemu sa tato vlada tvrdo postavila a odmieta odpustat dlhy grekom ... po tretie ked sa ti nepaci logika bezdomovcou nenadavaj na vlady ale na sistem pretoze o tom je kapitalizmus ... o tom bit na vrchole a ty co nemaju nic budu natom este horsie dalej ak si myslis ze slovensko je natom hrozne ze sme rit sveta a podobne ... prestan pozerat tv ... kde na markize povedia ze toto sa moze stat len u nas ... myslis ze uplatkarstvo nieje nikde inde myslis ze politici si nechabru len pre seba nikde inde myslis ze slovak trpi pozri sa na na irak siriu ... ak si myslis ze mozeme postavit plot a hrdo sa bit do hrude ze my sme slovaci tu si budeme vladnut tak sa silno mylis ak si myslis ze pravny a legitimny stat sa moze chovat ako islamsky stat tak sa silno mylis ... uvedomte si uz ze EU je nasa jedina sanca prezit pretoze rozdelena europa znamena koniec ... vies prestan zit v plne vlasteneckych iluziach lebo sme mali narod a to ze sa izolujeme s nami spravi akurat to ze o slovensku nebude pocut uz ani v sportovich spravach ... uvedom si ze narodne vlastenectvo raste na nenavysti voci druhim a nie na pomoci bezdomovcom alebo ludom v nudzi ... uvedom si ze je 21 storocie a nas pravi nepriatel nieje v europe ale mimo nej ... prava hrozba je islamsky stat ... prava hrozba je TTIP ... pravi nepriatel je ten co sa snazi diktovat unii co ma a nema robit to je ten pravi nepriatel ... greci a ukrajinci len kradnu a myslia si ze im bude odpustene chces mi povedat ze to je spravne ... a len tak pre info ohladom utecencov prestuduj si nieco a popozeraj videa ako to snimi je ... ano treba im pomahat ale od kial po tial ... vies vacsia hrozba su priamo integrovany mlady obivatelia ktory si nechaju nahucat do hlavy blbosti
eduard311
21.7.2015 20:31 | |
+73 -1
Reagovať
Ked som bol v rusku,tam sa používala podobná,no tradičná ruská medecína.Pol litra vodky,2 hlavy cesnaku,dve štipl.papričky.Suroviny posekať,zaliať vodkou,zavrieť a nehať extrahovať.Ked na nás niečo liezlo,tak 10 kvapiek,asi do 1dcl vody,účinok zaručený.
rugen
21.7.2015 21:43 | |
+26 -1
alebo dve hlavy a liter vodky... *04*
sifej
21.7.2015 22:39 | |
+21 -0
No ja som poznal jedneho Rusa ktory on tych 10 kvapiek extraktu nakvapal do 2 dcl-vej vodky a pil to kazdy den preventivne rano,obed a na vecer. Stale bol vesely hoci dostaval len minimalny plat 95 Eur.mesacne *03*
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Repka olejná
Ministerka Matečná vysvetlila, prečo máme toľko repky. Viní z toho neziskovky Aktuality.sk
Americký
Americký prezident Donald Trump o odstúpení premiérky Mayovej: Mám ju veľmi rád, je mi to ľúto
David sa bál
David sa hanbil vyzliecť si tričko: Ani vo sne by mu nenapadlo, že bude robiť modela
Pri výbuchu sa
Výbuch vo francúzskom Lyone: Zranenia utrpelo aj malé dievčatko
Fantastický
Foto
Šporar vyrovnal strelecký rekord ligy, Slovan sa rozlúčil s Vittekom
Za účet
Foto
Keď zbadali svoj účet v reštaurácii, nemohli uveriť vlastným očiam: Veď to je čisté zdieranie
Americký
Trump pri svojom rozhodnutí obíde kongres: Bude predávať zbrane do Saudskej Arábie
Na snímke vpravo
Zlaté Moravce oslavujú: Trenčín sa bude zachraňovať v baráži
two german
Novinky v ruskej armáde: Skúšobne zavádzajú novú hodnosť
Neslušné
Finále Európskej ligy poznačil škandál: Chelsea a Arsenal vrátili tisícky vstupeniek
Žena neverila
Žena neverila vlastným očiam: Na okraji cesty našla tú najsmutnejšiu vec
(ilustračné foto).
Čakajú na rozhodnutie krajín EÚ: Nemci chcú presadzovať daň z finančných transakcií
Hoci kvalitatívny
Nádherné slová talianskych hokejistov: Slovensko vychválili do nebies