Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 22. 8.
Tichomír
24°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
07.12.2014, 16:57 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Slovenský exorcista prehovoril: Ako sa skutočne vyháňa diabol?

93 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
pantau777
6.1.2019 02:57 | |
+0 -1
Reagovať
co na tento clanok povedat vsetci co sme ho citali mame v sebe nejake pocity ktore nam navravaju ze niektori s nas sme lepsi ako ty druhi a tento clanok sa ich netika a su nad vecov a druhy ktori sa nasli v tomto clanku a ja som sa nasiel oboch tychto skupinkach 😉
MAROS023
9.11.2016 23:07 | |
+0 -0
Reagovať
ja by som potrebovala kontakt na toho farára. Môže mi ho niekto poslať?
johny3030
12.8.2015 19:01 | |
+3 -0
Reagovať
Aj u nás by sa hodil exorcista.
clintonis
25.3.2015 16:56 | |
+5 -20
Reagovať
Ak tomuto niekto verí celkom 1:1.....tak tomu nie je potrebné nič vysvetľovať, lebo ten je tak duševne jednoduchý, že aj tak nič nepochopí..... Ale na druhej strane....ak niekomu duševne jednoduchému (akých je v každom národe väčšina) má toto ako útecha alebo "vyliečenie" z jeho problému pomôcť.....tak je dobré, ak tomu verí.
uletena987
18.2.2015 21:53 | |
+2 -8
Reagovať
Kazdy exortista sa inak vyjadruje k danej otazke.Jasne,ze su aj magie,aj zli duchovia,keby nebolo zleho ducha,nebol by ani diabol.Podla mna je to pre cirkev TABU,lebo vela ludi co skodi inym cez magiu,pristupuju k svprijimaniuchodia do kostola,a keby ich usvedcili pred ludmitak mozno zopar ludi by chodilo do kostola,lebo 65% ludi ovlada magiu,aj ju praktizuje,a skodi inym ludom.Kostoly by boli prazdne,a kto by financoval cirkev,okrem statuludia tiez podporuju zvonceky.Neni pravda,ze ked dakto dakomu dobre praje,aj robi dobre skutky,ze mu magiant neposkodi,prave tam sa to stane. Som toho svedkom.Keci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nema ten exorcista pravdu.!!!!!!!!Prax robi svoje!!!!!!!!!!!!
petrick
9.12.2014 07:04 | |
+7 -34
Reagovať
cirkev a viera v boha je príčinou posadnutosti diablom,ak by nebolo náboženstva nebol by ani diabol,to dá rozum né...
vanda55
8.12.2014 14:25 | |
+4 -8
Reagovať
Súhlasím s týmto článkom tak na 50%. Veľmi výborne bolo povedané o zlom správaní ľudí. Vzhľadom na dobu,v ktorej žijeme, nie sme schopní žiť bezúhonne. Ale nemyslím si, že nás posadol diabol, je to jednoducho v nás. Už od narodenia sa formujeme, vplýva na nás dopad doby,šikana, výchova, materiálne možnosti,nedostatok lásky,a to všetko v nás vytvára negatíva, ktoré cirkev nazvala posadnutosť diablom. Potom prečo existujú pedofili, vrahovia, tyrani a tak ďalej?....
dabodad
7.12.2014 22:34 | |
+92 -13
Reagovať
Už viackrát som tento príspevok písal a uvedený článok len potvrdzuje, že to bol správny krok, pretože existuje stále množstvo ľudí, ktorí existenciu diabla nielenže popierajú, ale hanlivo a arogantne vystupujú proti všetkým veriacim ľuďom (osobitne mám na mysli tých zopár, ktorí tu neustále na diskusiách perlia a pritom veľmi dobre vedia, o kom je reč). Preto opäť uvádzam: na existenciu diabla sa môžeme všetci spoľahnúť rovnako ako na svoju vlastnú smrť. Keď už nás nepresvedčí nič iné, stačí, keď sa pozrieme okolo seba, koľko zla je na tomto svete. Presne toto diablovi vyhovuje, ostať nepozorovaný a v skrytosti mať možnosť páchať čo najviac zla. Čím viac ľudia popierajú jeho existenciu, tým viac môže škodiť. A ak existuje diabol, nutne musí existovať aj Boh. Čo je horšie, mnohí kňazi o diablovi nehovoria, lebo sami v neho buď neveria alebo nechcú veriť. V opačnom prípade by museli zásadne zmeniť svoj život, ktorý často odporuje tomu, čo hlásajú. Ak má niekto skutočný záujem dozvedieť sa viac, nech si prečíta niečo od Eliasa Vellu alebo Gabriele Amortha, dá sa to nájsť aj na internete. Pre niektorých sú to bájky, pre ďalších vtipy a pre iných dôvod na psychiatriu. Ako kto chce. Diabol je však nepriateľ všetkých ľudí, bez ohľadu na to, či jeho existenciu popierajú alebo nie. Netreba však mať z neho strach. Práve diabol sa bojí človeka a jeho schopnosti bojovať s ním a zvíťaziť nad ním. Prečo? Pretože Boh je s človekom a nie s diablom. A ako sa píše, "Ak je Boh s vami, kto môže byť proti vám?" Ak má niekto nutkanie robiť si vtipy z tejto témy, nech sa skúsi zamyslieť, čo je zdrojom väčšiny problémov okolo nás a po celom svete... sebectvo, pýcha, žiarlivosť, násilie, vraždy, vojny a utrpenie nevinných, atď., atď., atď. Naopak, ak má človek vnútorný pokoj a je vyrovnaný, neduhy sveta ho obchádzajú. Vnútorný pokoj človek získava od Boha a nie od diabla. A ešte jednu vec: veľa ľudí hovorí, že v Boha neverí a je vnútorne vyrovnaným človekom aj tak. Pre tých mám jednu veľmi dobrú správu - Boh má rád všetkých, aj neveriacich, aj veriacich. Každý jeden človek v živote aspoň raz dostane ponuku na spoluprácu s Bohom a je vnútorne oslovený tak, že ten človek nemá pochybnosti, odkiaľ tá ponuka prišla. A Boh dáva človeku čas na odpoveď a je trpezlivý. Čím skôr človek odpovie, tým lepšie pre neho a pre ľudí okolo neho.
coloritus
7.12.2014 22:37 | |
+31 -53
Musíš vypisovať "litánie"? Nevieš sa vyjadriť pár vetami k veci? Aj to svedčí o niečom.
dabodad
7.12.2014 22:49 | |
+67 -14
Coloritus, pár slovami môžeš popísať recept na vianočnú kapustnicu, ale téma o Satanovi presahuje IQ väčšiny z nás.
blade00
7.12.2014 22:50 | |
+17 -20
dabodad...na teba treba riadnu trpezlivost!
coloritus
7.12.2014 22:52 | |
+7 -17
Ad dabodad: mohol si dať radšej ten kapustnicový recept. *03*
dabodad
7.12.2014 23:02 | |
+28 -4
Coloritus, súhlasím, je vždy lepšie písať o príjemnejších veciach, napr. o dobrej kapustnici alebo fajnových utopencoch ako o tom hadovi, ale nanešťastie, toto nie je diskusia o varení. *07*
dabodad
7.12.2014 23:07 | |
+23 -2
blade00, máš pravdu, trpezlivosť ruže prináša. Netreba sa hneď unáhľovať vo svojich záveroch, zvlášť, pokiaľ to má znamenať zmenu v Tvojom živote. Kým som k týmto príspevkom došiel, zažil som kadečo a ver mi, a to z vlastnej skúsenosti píšem, že vždy je lepšie ťahať s Bohom za jeden povraz ako proti nemu, resp. vypláca sa minimálne doňho nerýpať... *02*
franzi706
8.12.2014 20:22 | |
+3 -1
Zlo je tu nato aby sa dalo vyselektovať a identifikovať dobro, a preto ti prajem dobrú noc:?)))
Angela509
18.2.2016 21:27 | |
+0 -0
dabodad, mas nejaky kontakt na spravneho exorcistu?
MAROS023
9.11.2016 23:19 | |
+2 -1
ja týmto veciam verím, lebo som s nimi mala skúsenosť. Neviem či veríte na ľudovo nazývane zoči. Mala som to tak silné, že ma opušťala sila. cítila som, že umieram. tak som si z posledných síl -bolo to ťažké nemohla som dvíhať ani ruky sila ma totálne opúšťala vytočila mamu a dala telefon ku hlave pod ucho a začala som sa s ňou lúčiť, nech mi odpustí. Urobila mi uhlíky a normálne zo mňa vychadzal čierny dym, keby som to nevidela a nezažila neuverila by som to nikomu a myslela si, že je blázon. Keď som čítala tento článok dosť ma zaujal, lebo sa tam píše o hneve. Nedokážem odpustiť rodičom, že mi neverili, že nepočujem a sa zanedbal môj zdravotný stav, nemôžem odpustiť sestre, že ma ponížila pred kamarátmi - tajila som, že nepočujem - lebo deti sa smiali a čo bolo najhoršie nevedela to pochopiť, že nemôžem hrať hru telefon. Nemôžem odpustiť rodičom, že uprednostňujú sestru a potom ke´d sa nad tým zamyslím, nemôžem v noci spávať som nervozna , podráždená a neprijemná. Tento článok ma donútil sa nad tým zamyslieť komu to ubližuje a neviem či to neprenášam na svojho syna. Lebo ten ma stále problémi zo zoči a v neposlednom rade nám radila babica zavolať farára lebo dačo v ňom videla. Preto by som chcela kontakt na toho farára. Zakázala nám ísť na hroby s malým ale bývame pri cintoríne a môjho syna tam stále niečo láka. Musím ho nasilu pripútať do kočiara aby tam nešiel. 
vzdymampravdu1
7.12.2014 22:32 | |
+12 -2
Reagovať
janakra...verit s vypocitavosti sa neda...musis konat dobro, lebo jezisova viera je zalozena na pomahani chorym a bezmocnim a hladani lasky k cloveku...
lmbecil
7.12.2014 23:15 | |
+9 -10
Tak to vysvetli tým miliónom duší, ktoré boli v mene tej viery umučení, týraní a povraždení... Viera v Boha je veru veľmi výnosný biznis! Len sa pozri do Vatikánu a uvidíš tam pravú tvár viery, pomoc chorým a bezmocným, ako aj neskonalú lásku k človeku, hlavne jeho peňaženke!!!
zoralo
8.12.2014 00:25 | |
+1 -20
diabol huuu huuuu a teraz va zoberie diabol gadzovia za to ze nadavate na Nas romov krestanov,mi sme bozie deti heheheheheheheheC
milan112222
7.12.2014 22:16 | |
+2 -9
Reagovať
tu chodia iba ***?
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Štátna tajomníčka
Kočnerova Threema: Policajti zasahovali u štátnej tajomníčky Jankovskej Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Bývalý ghanský
V minulosti prekonal mŕtvicu: Zomrel bývalý ghanský reprezentant († 40)
Neuveriteľné,
Neuveriteľné, čo sa dialo na diaľnici v Bronxe: Okoloidúci nechápavo čumeli a hneď vyťahovali mobily
(ilustračné foto).
Myslel si, že mu to prejde: Na hudobnom festivale na Duchonke sa objavili falošné bankovky
Collision of two
Neďaleko väzobného zariadenia na Ukrajine zastrelili advokáta: Miestne médiá hlásia ďalšiu obeť
Oliver Oswald
Oliver Oswald nie je ako jeho rovesníci: Prečo skoro vôbec nepije a nechodí na párty?
Sophie Kasaei sa
Foto
Kedysi bola závislá na hranolčekoch, soľ si sypala aj na ovocie: Odpadnete, ako vyzerá sexica dnes!
Situáciu pred
Foto
Na fanúšikov PAOK sa v Bratislave pripravili: Takto to vyzerá v uliciach pred zápasom
Monika Jankovská.
Veľký zásah NAKA pre zaistené správy: Štátna tajomníčka odovzdala polícii svoj telefón
Maroš Žilinka.
Žilinka nebol jediným cieľom vrahov: Okrem prokurátora mali zabiť aj jeho manželku a deti
dead body with
Dovolenka v Bulharsku sa mu stala osudnou: Muž († 43) zomrel týždeň po návrate domov
Michal Čajkovský.
Čajkovský má vo svojej budúcnosti jasno: V tomto klube zakotví v novej sezóne
Občiansky bude aj
Vláda schválila nový zákon: Občiansky bude aj pre deti do 15 rokov