Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 19. 1.
Drahomíra, Mário
5°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
20.06.2014, 10:00 | Správy | Krimi | Domáce krimi

Diskusia: Bývalí väzni opísali, čo čaká vrahov taxikára Ivana († 47): Ak schytajú kanibalov, bude to peklo!

139 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
kolednik775
8.7.2014 00:10 | |
+5 -0
Reagovať
Videl som hodne dokumentov o Stalinovi a gulagoch a myslím si že to je ozajstné väzenie nie tieto basy kde ja musím robiť na väzňov a oni majú defacto stravu a všetku výbavu zadara. Tam by ich naučili čo je to trpieť za svoje chyby.
michalikjan
7.7.2014 15:53 | |
+4 -1
Reagovať
ale ked naspat k clanku ja chlapcov lutujem lebo budu z nich DZANOVIA a budu prat ponosky inym ale na druhej strane ich nelutujem lebo isli s umyslom zabijat a takych neni co lutovat a museli ratat, ze co bude ak sa na to pride a ozaj taxikar nevinny clovek musel zomriet len pre to ze niekdo sa rozhodol ako sa rozhodol preto ich trest je zasluzeny a okusia aspon nasledky svojoch cinov
michalikjan
7.7.2014 14:49 | |
+1 -0
Reagovať
kazdy mukel ktory okusil leopoldov vie ako je to na samotke vo vezicke hore
michalikjan
7.7.2014 14:48 | |
+3 -0
Reagovať
Brblosko počuvaj ved jasne ze to neni spravne aky a co sa robi dnuka v base ale tam sa kazdy stara sam o seba, chapes???? hadam sa nebudes miesat do veci do ktorych ti nič neni a potom ked mas bit este dnuka 5 roky trpiet, nie??? to sa lahko pise ale kazda situacia dnuka je ina chapes to???? mal by si si uvdomit ako neze v zlom ale ze dnu jie su ludia za dobrotu ale za ine eci , tak aku spravodlivost cakas alebo co??? dnuka si len cislo alebo ani to len kus ked vobec nejaky si a ked aj skapes kazdemu to je jedno, mohli uz aj povedat aj to ze ako sa na samotke pusta l vlciak aj s nahubkom a ten sa s tebou nedohadoval, chapes???
banka32
4.7.2014 14:15 | |
+12 -1
Reagovať
dozivotie bez debaty
Brblosko1
21.6.2014 12:22 | |
+15 -29
Reagovať
Tych dvoch väznov dat naspat do lochu ked tvrdia ze su tam znasilnovacky bitka atd to videli na vlastne oci a nezabranili tomu? tak im predlzit pobyt mali este nech sa naucia co sa ma a nema alebo zatvorit do cvokhauzu ze si vymyslaju
ValTerapi
21.6.2014 23:41 | |
+10 -9
BRBLOŠ .....veľa polemizuješ a *** vieš.Choď to tam skúsiť,a tak otváraj písomnú hubu!
Brblosko1
22.6.2014 11:41 | |
+8 -10
TERAPI TY SI TO SKUSILA ALEBO TVOJ FRAJER KED TAK ZASTAVAS VäZENSKY SYSTEM?
gajka126
4.7.2014 14:18 | |
+18 -0
a prečo by mali tomu zabraňovať? ešte by dostali aj oni..tam je každý sám za seba, podľa mňa..a vôbec neľutujem, že tam ubijú, dolámu nejakého hnusného ***a...aj keď určite sami sú ***ovia..doživotne zatvoriť a trpieť..ja teda nemám štipku zľutovania nad takýmito neľuďmi *02*
GASCHAMBER632
21.6.2014 10:18 | |
+53 -1
Reagovať
TEN TAXIKAR TIEZ CHCEL ZIT A TITO BASTARDI HO ZABILI!!!SKURVENA JUSTICIA TOHTO CIGANISTANU BY ICH MALA VSETKYCH TROCH DO 2 TYZDNOV OBESIT.NIE PLATIT CHRONTOSOV V BASE Z NASICH DANI. CHODTE DO PY.CE AJ S TOUTO REPUBLIKOU.
gajka126
4.7.2014 14:20 | |
+20 -1
presne tak...títo chalani sú mimo a aj takí vždy budú..načo im treba žiť... *06*
jackal27
4.7.2014 14:41 | |
+21 -0
Netreba ich hned zabijat, ale ani na nich robit. Ved nech si zarobia na vazensku stravu! 12 hodinove sichty v uranovej bani, alebo aspon v kamenolome! A nie pekne sediet v teplucku v base!
aressko
20.6.2014 23:24 | |
+47 -0
Reagovať
tak este ich vam aj bude luto,hajzlov,len nech ich daju ktym najhorsim,aby zazili peklo a oko za oko zub za zub,to je spravodlivost vtomto pripade...a niekto v clanku sa pyta co znich bude ked vyjdu z basy?a ja sa pytam co boli zac doteraz ked spachali to co spachali...
bolerro333
20.6.2014 22:23 | |
+28 -6
Reagovať
no co pojdu tam ako MUZI a vratia sa ako zeny
marinak53
20.6.2014 22:23 | |
+36 -1
Reagovať
ja by som im naparil po 25 rok.. silaci strasny to su,. ale ako poznam nasu justiciu pustia ich po roku.
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča 25 rokov Slovenska
NASA varuje: Uplynulé 4 roky boli najhorúcejšie v histórii Aktuality.sk
Rýchle správy
18.1. 23:20
Nasa varuje: Uplynulé 4 roky boli najhorúcejšie v histórii Aktuality.sk
Od roku 2010 vedci zaznamenali 5 najteplejších rokov v histórii meraní.
18.1. 22:20
Orkán „Friederike“ zabil v Európe už 11 ľudí Aktuality.sk
Počet obetí orkánu „Friederike“ sa zvýšil už na 11. Víchrica narobila vrásky aj v Česku.
18.1. 22:10
Orkán „Frederike“ zabil v Európe už 11 ľudí Aktuality.sk
Počet obetí orkánu „Frederike“ sa zvýšil už na 11. Víchrica narobila vrásky aj v Česku.
Manželia, ktorí
Rodičia, ktorí celé roky väznili a mučili svojich 13 detí: Strávia zvyšok života vo väzení?!
Manželia sa
Foto
Letuška a stevard požiadali pápeža o požehnanie manželstva: Šokujúca reakcia Františka!
Emanuel Macron
Mayová a Macron utužujú vzťahy: Británia venuje Francúzsku 51 miliónov eur na boj s migráciou
Valeria trpí
Krásna misska bojuje v nemocnici o život: Trpí záhadnou chorobou, jej telo napáda samé seba!
Česká
Česi na olympiádu nominovali 85 športovcov: Toto sú ich najväčšie nádeje
Miloš Zeman
Aktualizované
Miloš Zeman skončil v nemocnici: Český prezident prehovoril o zákroku!
Prezident Erdogan
V Turecku predĺžili výnimočný stav o ďalšie tri mesiace, kritici sa búria: Vláda zneužíva svoje právomoci!
Rozmazaná
Foto
Toto musíte vidieť! Mladík tvrdí, že sa vrátil z budúcnosti: Fotografia z roku 6000 ako dôkaz!
Peter Wyngarde
Jeho slávu pochoval škandál s iným mužom: Zomrel extrémne tajuplný britský herec
Iľja Kovaľčuk
Už je to jasné: Aha, ako budú oblečení Rusi na ZOH
Brigitte Bardot
Legendárna herečka Brigitte Bardot naložila svojim kolegyniam: Ste smiešne!
Manželovi sa páči
Žena na fotke si vyholila hlavu a s obavami sa ukázala manželovi: Jeho reakcia je hitom internetu!