Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 23. 3.
Adrián
11°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.06.2014, 10:35 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Katolíci majú nový sviatok: Sláviť ho budú vo štvrtok

5 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
fam77
11.6.2014 13:59 | |
+2 -2
Reagovať
..Prosím Vás,... ako môžete nazvať Ježiša Krista ako:Najvyšší,ked Sväte Písmo, jasne hovori:..žalm.83:19. (a kiež sú pokrytí hanbou a zahynú,  aby poznali ľudia, že ty, ktorého meno je Jehova, ty sám si Najvyšší nad celou zemou.) To znamená, že ,,Ježiš,, nie je ,,najvyšší,,.Boh Jehova je Najvyšší. ...Ježiš sám povedal učeníkom, ked sa ho pýtali. :Ján 8:14-18...14 Ježiš im odpovedal a riekol: „Aj keď svedčím sám o sebe, moje svedectvo je pravdivé, lebo viem, odkiaľ som prišiel a kam idem. Ale vy neviete, odkiaľ som prišiel a kam idem. 15 Vy súdite podľa tela, ja nesúdim nikoho. 16 Ale ak predsa súdim, môj rozsudok je pravdivý, lebo nie som sám, ale je so mnou Otec, ktorý ma poslal. 17 Aj vo vašom Zákone je napísané: ‚Svedectvo dvoch ľudí je pravdivé.‘ 18 Som to ja, ktorý svedčím o sebe, a svedčí o mne Otec, ktorý ma poslal.“ 19 Preto mu ďalej povedali: „Kde je tvoj Otec?“ Ježiš odpovedal: „Vy nepoznáte ani mňa, ani môjho Otca. Keby ste ma poznali, poznali by ste aj môjho Otca. Ako je to možne?.. ,že Katolícka cirkev nepozná Boha!!!. Ved Ježiš Kristus sam povedal ,že On nie je Boh Jehova,...Ján 17.1-3...Keď to Ježiš povedal, zodvihol oči k nebu a riekol: „Otče, prišla tá hodina; osláv svojho syna, aby tvoj syn oslávil teba, 2 podľa právomoci, ktorú si mu dal nad každým telom, aby dal večný život všetkým, ktorých si mu dal. 3 To znamená večný život, že prijímajú poznanie o tebe, jedinom pravom Bohu, a o tom, ktorého si vyslal, o Ježišovi Kristovi....To je čierne na bielom škoda, že Katolícka a nie ,len KATOLÍCKA ,ALE AJ Ďalšie CIRKVI NEPOZNAJÚ ,,, Pravého Boha a jeho meno. HOCI SA Každý Deň MODLIA MODLITBU ktorú nás naučil sám Ježiš Kristus. Matúš 6:9.. Budete sa teda modliť takto: ‚Náš Otče v nebesiach, nech sa posvätí ,,,,,,tvoje meno,,,,,,,,...Ako ,že to ,,,meno,,,, sa ma posvätí??????: Jehova. *02* *02* *02* *02* *05* *05* *06*
solitary2
11.6.2014 12:18 | |
+4 -2
Reagovať
ako keby to niekoho zaujímalo
Fisteenberg
11.6.2014 11:16 | |
+11 -4
Reagovať
len sa stoho neposerte!!!
hankap1
11.6.2014 11:01 | |
+4 -3
Reagovať
ak bude plateny preco nie?budem dodrziavat
kidon
11.6.2014 10:49 | |
+13 -3
Reagovať
Hrabe tým pánbíčkárom naozaj, či sa len robia?
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Peter Pellegrini
SNS odkazuje premiérovi: Ak chcete predčasné voľby, podporíme ich Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Rotulus je taký
Toto nemajú nikde inde v strednej Európe: Unikátny spis zo súdneho sporu o majetky zo 14. storočia
Speváčka Věra Bílá
Rokycany sa zahalili do smútku: S legendárnou Bílou (†64) sa lúčia stovky ľudí
Cristiano Ronaldo.
Juventus kvôli Ronaldovi nevycestuje do Ameriky: Mohli by ho zatknúť a vypočúvať!
Three
Aktualizované
Tragédia na východnom Slovensku: Požiar si v Trebišove vyžiadal život malého dieťatka
V Austrálii
To snáď nie: V exotickom raji zatkli turistu, ktorý mal v kufri vzácnych živočíchov
Astana City
Zabudnite na Astanu: Prezident zmenil názov metropoly Kazachstanu
Kristína svojím
Foto
Palonderova manželka Greppelová nedáva najavo, že už je pod čepcom: Prečo nenosí obrúčku?
Slovenský
Biatlonista Kazár zavesil bežky na klinec: Je mi ľúto, že som nedosiahol lepší výsledok
Mladá hviezda
Mladá hviezda na vzostupe: Calvin (4) sa raz zaradí medzi TOP hráčov basketbalu!
Ester Geislerová,
Hviezdy komédie LOVEnie o láske: Aké bolo ich najtrápnejšie rande v živote?
Teraz: Danko (7),
Foto
Tehotná Janka sa už viac nedokázala pozerať na bordel v okolí: Po prečítaní článku budete chcieť urobiť to, čo ona!
Najstarší
Foto
Vlekári mali už 36. ročník šampionátu v lyžovaní: Na štart sa postavil aj 76-ročný Ján