Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 23. 9.
Zdenka
11°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
07.02.2014, 18:00 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Poznáte samých seba skutočne dobre? Tieto dvere vám prezradia, čo ste možno ešte nevedeli!

27 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
ado539
8.2.2014 09:30 | |
+3 -3
Reagovať
Hlúposť
hliniiik
8.2.2014 04:38 | |
+8 -1
Reagovať
kludne si vyberte aj dvoje dvere...na mna sedeli obe charakteristiky :)
Dazdn1k
8.2.2014 01:15 | |
+4 -1
Reagovať
cakal som ze aspon jedna moznost bude: Ste marnotratny chlipnik, opilec, nasilnik. Mate problemy s malou nasobilkou a miera vasho penisu by vosla do prve riadk anumerickej klavesnice. Mate daleko od osobnosti, kotre kedysi nieco dokazali. Ste obycajny, trapny clovek bez humoru a vkusu... *03* inak ja somsi vybral dvere cislo 3 a samozrejme to na mna sedi jak uliate, ved predsa komu by nelichotili same chvaly
nejcrtinka
8.2.2014 01:05 | |
+3 -2
Reagovať
nevedela som sa rozhodnúť, tak som si prečítala viacero dverí... bolo to takmer rovnaké :D minimálne to malo rovnaké kľúčové body.. takže - wtf?? :D
h.o.v.a.d.o
8.2.2014 00:01 | |
+1 -2
Reagovať
no isto vkročim dovnutra a tam bude sedet ten stary uchylny dedo na stoličke čo stvoril toten metriks!
Chrumka
7.2.2014 23:57 | |
+3 -2
Reagovať
4
kapoxd
7.2.2014 23:50 | |
+2 -1
Reagovať
mne to vyšlo čo sa divím ale ja by som šiel cez čierné dvere lebo som *** *** charakter :D
nejcrtinka
8.2.2014 00:59 | |
+1 -0
no.. tak to ti gratulujem..
Scatman4321
7.2.2014 22:31 | |
+6 -1
Reagovať
,,Myslíte si, že o sebe viete naozaj všetko?" Si myslíš, že o mne vieš viaC?! *03*
Maja_49
7.2.2014 21:38 | |
+8 -12
Reagovať
Blbosť...absolútne od veci.Nevydarený horoskop.
crash371
7.2.2014 21:45 | |
+3 -3
presne toto ma napadlo
sento
7.2.2014 21:24 | |
+8 -2
Reagovať
myslim si, ze osobnost cloveka sa neda rozdelit iba do 10tich profilov, skor je to tak, ze kady jeden clovek nema profil, nic konkretne nema, ziadnu nalepku podla vyzoru dveri :) ale kazdy clovek ma aspon 100 zakladnych vlastnosti a 1000 drobnych detajlnych vlastnosti, ktore ma kazdy clovek... a tieto ma kazdy jeden z nas uplne insie... takze tie dvere aj ked nieco o cloveku napovedaju, tak je to mozno len 1 vlastnost z tych 100 zakladnych a aj 1000 vedlajsich vlastnosti... nechapem ani tomu, ze preco je tolko viet a tolko vlastnosti u kazdeho cisla, ked to neni vzdy vsetko uplne pravda... ako spravne podotknul mizu666, je to vlastne taky horoskop :) je to vseobecna fakt velmi z vysoka charaktetisticke zaclenenie osobnosti... co je vlastne blbost uz len preto, ako to vyznieva... akoby som hovoril, ze vsetci ludia su temer rovnaki (rozdeleni len na 10 typov ludi), lenze skutocnost je ina, kazdy jeden z nas sme odlisny... niekto v tom, dakto zas v hentom, tamtom... :)
Najnovšie z rubriky
Najnovšie z rubriky
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Slovenské
Týždeň vo svetových médiách: V Piešťanoch sa množia útoky proti moslimom Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 12 min
Diaľničný tunel je uzatvorený Aktuality.sk
Tunel Bôrik na severnom úseku D1 je pre údržbu obojsmerne uzatvorený.NDS
pred 15 min
Týždeň vo svetových médiách: V Piešťanoch sa množia útoky proti moslimom Aktuality.sk
Okrem reportáže New York Times zo Slovenska si v tomto prehľade prečítate aj o „prúšvihu“ Čechov, ktorí to s odporom voči euru zas trochu prešpekulovali. No a taktiež sa dozviete, že na Pride v Srbsku sa zúčastnila i premiérka, ktorá je sama homosexuálne orientovaná.
pred 39 min
Kanada obviňuje venezuelských činiteľov zo snahy o diktatúru Aktuality.sk
Venezuela sa zmieta vo vlne protivládnych demonštrácií od apríla. Ide o dôsledok zámerov prezidenta Madura posilniť si moc a oslabiť parlament, ktorý je jedinou inštitúciou vo Venezuele pod kontrolou opozície.
Obrovský úspech:
Foto
Elektrizujúca atmosféra na Laver Cupe: Legendárnemu Borgovi sa z nej postavili vlasy dupkom!
Nemecká
Parlamentné voľby v Nemecku: Merkelovej hrozí, že sa bude musieť vzdať dlhoročného spoločníka!
Daniel Lipšic
Prvý verdikt v prípade smrteľnej nehody: Lipšic dostal tri roky podmienky, toto je jeho reakcia
Muž vošiel
Foto
Prezliekačku v bratislavskom výťahu zachytila kamera: Nová taktika zlodejov bicyklov!
Veľké gesto
Foto
Veľké gesto, na ktoré nikdy nezabudne: Chlapček sa stal najmladším brankárom v histórii!
Dídžej Petr
Český dídžej Petr Zveřina v jojkárskej šou Take me out: Ako mi sláva zničila život!
Dráma uprostred
Dráma uprostred obľúbeného dovolenkového rezortu: Turisti v momente vyskakovali z vody!
Starý Smokovec bol kvôli jednej veci ospevovaný už v histórii: TOTO zbožňovala Mária Terézia!
Niektoré oblasti
Prvý jesenný víkend sa nezaprie: V týchto oblastiach očakávajte výdatné zrážky, hrozia aj povodne!
Daniela Hantuchová
Hviezda Let´s Dance Hantuchová priznáva: Som tanečné poleno
Miška zomrela
Tragická sánkovačka Mišky († 12) ide na súd: Učiteľku obžalovali, stále však učí!
Peter Sagan
Peter Sagan o majstrovstvách sveta: Ak neurobíte TOTO, nemáte šancu!