Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 22. 7.
Magdaléna
19°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
07.02.2014, 18:00 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Poznáte samých seba skutočne dobre? Tieto dvere vám prezradia, čo ste možno ešte nevedeli!

27 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
ado539
8.2.2014 09:30 | |
+3 -3
Reagovať
Hlúposť
hliniiik
8.2.2014 04:38 | |
+9 -1
Reagovať
kludne si vyberte aj dvoje dvere...na mna sedeli obe charakteristiky :)
Dazdn1k
8.2.2014 01:15 | |
+4 -1
Reagovať
cakal som ze aspon jedna moznost bude: Ste marnotratny chlipnik, opilec, nasilnik. Mate problemy s malou nasobilkou a miera vasho penisu by vosla do prve riadk anumerickej klavesnice. Mate daleko od osobnosti, kotre kedysi nieco dokazali. Ste obycajny, trapny clovek bez humoru a vkusu... *03* inak ja somsi vybral dvere cislo 3 a samozrejme to na mna sedi jak uliate, ved predsa komu by nelichotili same chvaly
nejcrtinka
8.2.2014 01:05 | |
+3 -2
Reagovať
nevedela som sa rozhodnúť, tak som si prečítala viacero dverí... bolo to takmer rovnaké :D minimálne to malo rovnaké kľúčové body.. takže - wtf?? :D
h.o.v.a.d.o
8.2.2014 00:01 | |
+1 -2
Reagovať
no isto vkročim dovnutra a tam bude sedet ten stary uchylny dedo na stoličke čo stvoril toten metriks!
Chrumka
7.2.2014 23:57 | |
+3 -2
Reagovať
4
kapoxd
7.2.2014 23:50 | |
+2 -1
Reagovať
mne to vyšlo čo sa divím ale ja by som šiel cez čierné dvere lebo som *** *** charakter :D
nejcrtinka
8.2.2014 00:59 | |
+1 -0
no.. tak to ti gratulujem..
Scatman4321
7.2.2014 22:31 | |
+6 -1
Reagovať
,,Myslíte si, že o sebe viete naozaj všetko?" Si myslíš, že o mne vieš viaC?! *03*
Maja_49
7.2.2014 21:38 | |
+8 -13
Reagovať
Blbosť...absolútne od veci.Nevydarený horoskop.
crash371
7.2.2014 21:45 | |
+3 -3
presne toto ma napadlo
sento
7.2.2014 21:24 | |
+8 -2
Reagovať
myslim si, ze osobnost cloveka sa neda rozdelit iba do 10tich profilov, skor je to tak, ze kady jeden clovek nema profil, nic konkretne nema, ziadnu nalepku podla vyzoru dveri :) ale kazdy clovek ma aspon 100 zakladnych vlastnosti a 1000 drobnych detajlnych vlastnosti, ktore ma kazdy clovek... a tieto ma kazdy jeden z nas uplne insie... takze tie dvere aj ked nieco o cloveku napovedaju, tak je to mozno len 1 vlastnost z tych 100 zakladnych a aj 1000 vedlajsich vlastnosti... nechapem ani tomu, ze preco je tolko viet a tolko vlastnosti u kazdeho cisla, ked to neni vzdy vsetko uplne pravda... ako spravne podotknul mizu666, je to vlastne taky horoskop :) je to vseobecna fakt velmi z vysoka charaktetisticke zaclenenie osobnosti... co je vlastne blbost uz len preto, ako to vyznieva... akoby som hovoril, ze vsetci ludia su temer rovnaki (rozdeleni len na 10 typov ludi), lenze skutocnost je ina, kazdy jeden z nas sme odlisny... niekto v tom, dakto zas v hentom, tamtom... :)
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Búrka v Galante –
Silné búrky zasiahli západ Slovenska. Valila sa voda, popadali stromy Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 4 min
Najúspešnejšími politikmi na Facebooku sú Kiska a Kollár Aktuality.sk
Najviac ľudí sleduje na Facebooku prezidenta Andreja Kisku.
pred 20 min
Proti lietadlu nad Trumpovým golfovým ihriskom zasiahla stíhačka Aktuality.sk
Stíhačka F-16 prinútila malé lietadlo pristáť.
pred 24 min
Smer by mohol presvedčiť Lajčáka na prezidentskú kandidatúru, tvrdí Raši Aktuality.sk
Lajčák tvrdí, že je zatiaľ spokojný s tým, kde je a necíti silnejší spoločenský dopyt po tom, aby sa pokúsil o prezidentské kreslo.
Rocker: Marián
Hudobník Marián Greksa prehovoril o zatknutí syna: Nekompromisný odkaz
Neymar oslavuje
Neymar sa vyjadril k prestupovým špekuláciám: Tieto slová hovoria za všetko!
Na skateboarde
Na skateboarde 50-kou cez mesto: Mladík vynašiel spôsob, ako sa čo najrýchlejšie dostať do práce
F-16.
K Trumpovmu golfovému ihrisku sa blížilo neznáme lietadlo: Stíhačka amerického letectva ihneď zasahovala
Nešťastná:
Šok pre známu markizáčku po príchode na Slovensko: Namiesto dovolenky pohreb otca († 70)
Koordinátor
Ďalšía etapa TdF bude zaujímavá: Vieme, akú šancu má Sagan na skvelý výsledok!
Budova bývalého
Foto
V liečebnom dome Machnáč oddychovali stovky kúpeľných hostí: Z toho, ako vyzerá dnes, vám stisne srdce!
(ilustračné foto).
Rukojemnícka dráma v potravinách: Tínedžer postrelil starú mamu a zabarikádoval sa v obchode
Juraj Bača
Juraj Bača bol mediálnou hviezdou, potom sa náhle stratil: Teraz je z neho veľký šéf
Dušan Cinkota:
Dušan Cinkota po prepustení z väzenia: Už dostal prvé pracovné ponuky
ČILIAK: Už má
V Slovane to jednoduché mať nebude: Veľké tajomstvo brankára Čiliaka!
Museli meniť
Foto
Život v našich veľhorách sa vracia do normálu: Turisti si užívajú Tatry aj po povodniach