Štvrtok 30. 6.
Melánia
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
17.01.2022 19:49 | Šport | Tenis

Diskusia: Českú tenistku zasiahla v Austrálii smutná správa: Zomrel jej slávny dedko († 84)!

Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk

Najčítanejšie
24h /  3d /  7d
Aktualizované
Prudká reakcia Putina! Nasadenie jednotiek NATO do Fínska a Švédska sa mu nepáči: Rusko odpovie
Izraelský premiér avizoval odchod z politiky: Usiloval som sa starať o všetkých
Foto
Spevák R. Kelly pozná svoj trest: Za sexuálne zneužívanie si posedí poriadne dlho! Hrozné, čo všetko ženám robil
Rekordný prestup Chelsea nevyšiel: Interu vracia obrovskú hviezdu
Teploty trhali rekordy, tropické peklo však nekončí: SHMÚ vydáva na štvrtok najvyššie výstrahy
Rok po bronze v Riu ukončila Ukrajinka kariéru: 14-ročné ruské súperky mi priali smrť!
Foto
To myslia vážne?! Čaputovej odbor komunikácie sa postaral o poriadny prešľap: Toto by sa stávať nemalo
Podľa Hegera nám plán obnovy pomôže znížiť energetickú závislosť od Ruska: Toto sú priority
Aktualizované
Moment, na ktorý čakalo celé Francúzsko! Súd konečne rozhodol: Takto dopadol prípad atentátov v Paríži
Zelenského účasť na summite G20 je otázna: Prekáža mu jeden z účastníkov
Šéf WHO kritizoval zrušenie práva na potrat v USA: Je to krok späť a ohrozuje životy
Tenistka Curenková sa obula do Ruska pre útok na Kremenčuk: Mám svedkov, že Rusi klamú!