Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 24. 8.
Bartolomej
21°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
27.09.2013, 14:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Pod lampou je najväčšia tma: Daňový raj v bufete pre poslancov!

15 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
ARMANDOMENDOZA
27.9.2013 20:35 | |
+3 -0
Reagovať
Takto sa bojuje proti kríze :-) :-) :-)
minodo255
27.9.2013 20:04 | |
+9 -0
Reagovať
Toto je návod pre všetkých podnikateľov - otvorím si čo najskôr predajňu, alebo bufetík /financované ako rozpočtové organizácie z rodinného rozpočtu / a nebudem odvádzať DPH - uvidím, čo urobí ten parlamentný precedens na DÚ.
nemezis3
27.9.2013 19:55 | |
+10 -0
Reagovať
pre mňa je akékoľvek vysvetlenie od kohokoľvek, kto je za to zodpovedný, neospravedlniteľné. Je to jedno z ďalších svinstiev. Vôbec mi nestačí konštatovanie, že pod lampou je najväčšia tma. Chcem vedieť, ako bude postihnutý ten, kto je za to zodpovedný. Nech si toto vyskúša nejaký podnikateľ. Jeden dal iba za DPH na bloček do zátvorky - dar štátu a už mu tam poslali kontrolu. Pritom nič neporušil, iba pravdu napísal.Mne účtovníčka nedopatrením zabudla poslať jeden mesiac odvody do zdravotnej poisťovne a prišla mi výzva, že mám pohľadávku v sume 47,58 € (v tom čase to bola táto suma) a ak neuhradím, tak ma čaká exekúcia. Pritom lekára som nevyužila 10 rokov. Kto má komu vrátiť? Koľko tam ja už mám našetrené? A za tú sumu exekúcia? Vyhrážať sa, zastrašovať ľudí, to im ide. Postarať sa o dôstojný život, to nie. A oni si dovolia tisíc a jeden podvod. Toto chce nefungovať dokedy? Zaznamenávam početnú nespokojnosť Slovákov. Teším sa, že slovenský národ sa už prebúdza. Len treba asi rýchlejšie už. Už treba tým nenažrancom zatvoriť nenásytné papule. Prepáčte mi za tie výrazy, ale som hlboko pobúrená!
krtko182
27.9.2013 19:11 | |
+6 -1
Reagovať
Podla tejto logiky ked podnikatel otvori bufet/jedalen pre svojich zamestnacov ktora bude mat take ceny aby boli akurat pokryte naklady tak tiez nemusi platit dph, nie ?
Vlasta11111
27.9.2013 19:57 | |
+8 -0
veď aj ja rozmýšĺam,že keď by som si zriadila bufet pre kamošky a svojich známych,žiadna verejnosť len vstup na preukaz,tak asi tiež nebudem musieť nič platiť štátu,len si pokryjem náklady,zabavíme sa,najeme,napijeme,zahulákame,nič nebudem nikde hlásiť,nebudem potrebovať žiadne povolenia a samozrejme ani žiadne kontroly...a dovi-dopo.....a takéto niečo sa deje od VRCHU HLAVY...a kde bola Daňová a finančná Kobra?...či aj ona tam pila a jedla...
deryl
27.9.2013 17:53 | |
+12 -1
Reagovať
preto su tieto *** take vypasene zarabaju ako tlece ale chcu mat este lacny bufen hieny s***ne
Russlan
27.9.2013 17:49 | |
+7 -0
Reagovať
novy cas treeppeettee kokoootiiinnnyyy !!! toto sa vie uz roky rokuce !!! ze tam horalka stoji 5 centov !!! napr :))))
999zena999
27.9.2013 17:49 | |
+11 -2
Reagovať
a od kedy moze kancelaria narodnej rady co nieje ..fizicka osoba..podnikat?to akoze je je majitel toho bufetu kto?duch alebo my vsetci ?asi to druhe a tak cakajte dalsie zvysenie dani lebo treba na mesko a alkohol pre nasich papalasov aby sa nazrali za 3 eur..ale budte radi lebo ak tam daju pokladnu a budu musiet odovzdavat vsetko tak ako obycajny podnikatel tak si budu musiet dvyhnut plati aby mali na zradlo a pijatiku v bufete.
mellan6262
1.10.2013 15:23 | |
+0 -0
Plne sa s názorom ztotožňujem.Ak chcete podnikať,zarábať,dobre sa najesť, mať svelé auto,kvalitný PC ešte niečo na reprezentáciu tak sa oplatí študovať na poslanca
pojedacvlastsemen
27.9.2013 15:06 | |
+4 -0
Reagovať
demokracia a pravny stat
milos4567
27.9.2013 15:36 | |
+11 -1
Aspoň nevyhrajú auto :-), dostanú ho od štátu zadarmo,aby sa mohli voziť po prípade si naplánujú let vládnym špeciálom, nevyhrajú tiež 10 000 eur lebo ich bločky nevyhrávajú :-), ale oni si ich aj tak od daňových poplatníkov vezmú a niekoľko násobne viac :-) aha, tak tomuto sa hovorí demokracia, tomuto sa hovorí právny štát :-)
sdkukdhstbpenta1
27.9.2013 19:21 | |
+6 -0
ty vyhras akurat tak velky pr d, vyhercovia su jasni, vsak aj bubenikova s kanisom ze vraj vyhrali.
pticabelaja
27.9.2013 19:49 | |
+4 -0
To sa niekomu zije--naozaj ako v raji--pani poslanci! Aj my ostatny-by sme radi taketo setrenie- na nas nemyslite?????
scipakov
27.9.2013 15:03 | |
+11 -0
Reagovať
...niet sa čo čudovať, veď v NR SR sedia väčšinou Tí čo nechali rozkradnúť Slovensko, kryjú rôzne megapodvody svojích chlebodárcov, zaviedli policajný štát...tak prečo by im mala vadiť taká maličkosť ako je daňový únik v ich bufete????
sdkukdhstbpenta1
27.9.2013 19:20 | |
+13 -2
tie spiny modrocervene buz erovat ludi vedia na kazdom kroku, zvysovat dane,poplatky,cipovat zvierata, o chvilu aj nasa na to by ich bolo ale oni a ich pani si ziju v zlatych palacoch a smeje sa z hlupej luzy ktora ich poslusne voli.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Robert Fico
Ako Fico, Kaliňák a Gašpar používali Kočnera proti novinárom (podcast) Aktuality.sk
Vodca Kim Čong-un
Prekvapenie od Kim Čong-una: Vláda zriadila pre obyvateľov zoznamku, má to však háčik
EÚ prisľúbila
Grécko je po letných mesiacoch zaplavené migrantmi: Vo veľkom začali zamietať žiadosti o azyl
Zlaté Moravce
Zlaté Moravce vyhrali v Senici, v tabuľke sa dostali na 3. miesto
V mexickej
Foto
Namiesto tyrkysovej vody zostala iba popraskaná hlina: Obľúbené lagúny vysychajú
Na snímke sprava
Vzťah spečatia svadbou: Lyžiarka Vonnová a hokejista Subban sa zasnúbili
Záchranári
Foto
Búrku v Tatrách prirovnávajú k teroristickému útoku: Ľudia padali zo svahov, zasahovali ich kamene
(ilustračné foto)
Zistenie astronómov zaskočilo mnohých: Našli planéty, na ktorých sú lepšie podmienky na život než na Zemi
Slow traffic to
Chlapec (8) opäť nasadol do auta a zamieril na diaľnicu: Rútil sa neuveriteľnou rýchlosťou!
Speváčka Taylor
Foto
Taylor Swift prekvapila fanúšikov: S novým albumom aj zmena imidžu
V Rusku vyplávala
V Rusku vyplávala prvá jadrová elektráreň na vode: Označujú ju za veľkú hrozbu a nebezpečenstvo
Na snímke Jana
Čepelová zvládla aj poslednú prekážku: Zahrá si na US Open
V Čečensku
Foto
Európa pozná svoju najväčšiu mešitu: Do mramorovej stavby sa zmestí obrovský počet ľudí