Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 13. 11.
Stanislav
4°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
27.02.2013, 00:00 | Správy | Oprášené drámy

Diskusia: Oprášené drámy: Má masový vrah Ondrej Rigo na svedomí aj ďalšiu brutalitu?

8 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
sherman123
2.4.2013 21:30 | |
+8 -0
Reagovať
Robocoop, tiež som poznal jeho jednú obeť. Mladé, milé láskavé dievča ktoré tak brutálne zavraždil.Hrávala na gitare. Aj po toľkých rokoch ma z toho srdce bolí a keď som uvidel tento článok, je mi z toho smutno a mám zlý pocit a smútok . Nech v tej base zhnije za živa a usmaží sa v pekle.
riskoostrovidko
27.2.2013 09:57 | |
+11 -0
Reagovať
V knihe o tomto vrahovy Dominik Dán píše, že policajti mu hovorili "ponožkový vrah", mysleli si, že keď našli pri mrtvole ponožky, že to je nejaky posadnuty vrah, čo tam nechava odkaz v podobe ponožiek. Potom prišli na to, že si tie svoje ponožky navliekal na ruky, aby sa nenašli odtlačky prstov. Dominik Dán za ním zašiel do väzenia a spýtal sa ho, po čom ešte v živote najviac túži. Zahľadel sa zasnene do neznáma a povedal "AAAch, ešte aspoň jeden jediný raz..." Úplne posledný raz tesne po vražde ho policajti legitimovali niekde poblíž toho miesta na ulici, videli že má polobotky na holych nohach bez ponožiek... a znova ho pustili. Chytili ho až po tom ďalšom pokuse o vraždu... On totiž vraždil pre živobytie a popri tom si na mrtvolách robil svoje zvrhlé potešenie...
misak7965
27.2.2013 09:11 | |
+19 -0
Reagovať
prasa krvilačne dal by som ho zožrat levom za živa nech vie čo je to bolest
trenerko_zPd
27.2.2013 07:27 | |
+20 -0
Reagovať
rozrezat posolit ciernotu hnusnu
Flyemirates
27.2.2013 07:25 | |
+33 -0
Reagovať
PRE TAKYCHTO LUDI JE DOBRE TREST SMRTI. NA TOMTO SVETE JA NANIC A TAKYCH SA TREBA ZBAVIT. AJ TAK CAKA V BASE NA SMRT,A PRITOM JA CHOVANY Z NASICH DANI.PLIAGA JEDNA
ria1313
2.3.2013 19:49 | |
+9 -0
Ffyemirates máš pravdu , trest smti, ale UMUČENíM!!!Aby si každý hajzel uvedomil, čo ho bude čakať, keď niečo vyvedie.
monika.mantlova
27.2.2013 05:08 | |
+21 -0
Reagovať
Dominik Dán : Beštia. Zatiaľ ten vrah nemá ani jeden šedivý vlas. IQ asi tak 55. Načo je pre takéhoto netvora trest "doživotie" ??????
robocoop
27.2.2013 08:48 | |
+11 -0
Súhlasím s tebou.Pri jeho IQ si naplno neuvedomuje ani to o čo prichádza keď je zatvorený za mrežami. Jedna zo zavraždených žien bola moja susedka. Bolo to milé dievča.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Havarovaný
Tragická nehoda pri Nitre má 12 obetí. Primátor Hattas povedal, že cesta bola dlho problémová Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Alena Zsuzsová
Foto
Alena Zsuzsová zostáva vo väzbe, jej obhajca sľubuje zvrat: Na povrch toho vyjde viac!
Situácia v obci
Foto
Príroda ukázala svoju silu: Na Liptove zaplavilo domy aj cesty! SHMÚ nemá dobré správy
Tatran Prešov je
Mali zabojovať, ale dostali debakel: Prešovčania už nemajú nádej na postup
Pri pohľade
Pri pohľade na túto krkavčiu matku vám príde zle: Nepochopiteľné, čo robila vlastnej dcére
Český prezident
Aktualizované
Tragédia pri Nitre: Rodinným príslušníkom obetí kondolujú aj prezidenti z Česka a Maďarska
(ilustračné foto).
Mužovi v Hlohovci začala od suseda tiecť voda: Privolaným policajtom sa naskytol hrozný pohľad
Poznáte tieto
Foto Kvíz
Spoznáte na fotkách TOP 10 filmov z 90. rokov? Otestujte sa v kvíze
(ilustračné foto).
Bratislavská MHD kolabuje: Extrémne meškanie autobusov a trolejbusov, autá trčia v kolónach
Fínsky
Kakko bol postrachom Slovákov na MS: Konečne sa rozbieha aj v NHL!
Prezidentka
Prezidentka Čaputová podpísala novelu o peňažných príspevkoch ŤZP
Karolína
Foto
Chomisteková poriadne dráždi mužskú fantáziu: Úplne nahá na Instagrame?
Bývalý prezident
Aktualizované
Tragédia pri Nitre zasiahla aj exprezidentov Kisku, Schustera a Gašparoviča: Slová ľútosti a žiaľu