Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 20. 10.
Vendelín
8°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
04.05.2012, 08:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Rómovia chceli Dobrovodského nehnuteľnosť: Núkali mu 15-tisíc €!

59 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Zu.zi
13.5.2012 23:03 | |
+0 -0
Reagovať
dobry den, isty cas hladalo mesto MA pre romov rodinny dom mimo malaciek, preco nakoniec nic nekupili???????? uz si nepamatam do akej sumy to bolo. Mam znameho co predava lacno nehnutelnost mimo MA co by bola vhodna pre nich, urcite by bol ochotny sa nejako dohodnut s mestom malacky, lebo on tu nehnutelnost nepouziva a chce sa jej zbavit...ak toto cita niekto kompetentny alebo p. dobrovodsky nech sa mi urcite ozve na karin.mrvova@azet.sk
galapagos
7.5.2012 13:51 | |
+0 -0
Reagovať
zaostali cigani z Malaciek by ma zaujimalo. Nedavno sa dozadovali penazi a 8 tisic sa im malilo. Preco to este nebolo preverene? Zachod a patricne byvanie si nechcu zabezpecit ale akosi sa tzv "socialne odkazani" dopracovali k 15tim tisicom? Velmi zaujimave. Tak aspon vidite, ze socialne odkazani nie su a ako super si ziju z nasich penazi. V tomto state sa maju najlepsie len prizivnici.
oktavo55
7.5.2012 10:55 | |
+0 -0
Reagovať
tie pozemky zobral štat majitelovy a v reštitucii im ich vratil ale na tych pozemkoch byvali davno pred reštituciov tak sa mal štat postarat o napravu a nie Kotleba
gecko
6.5.2012 13:51 | |
+0 -0
Reagovať
uz som to v diskusiach pisal tisickrat. cigani su najlacnejsia volebna sila. vzdy pred volbami idu tajne auta s blavackymi spz-tkami na vychod do osad s volebnymi listkami s uz zakruzkovanymi kandidatmi. co ste slepi? a nehovoriac o tom, ze sa bohapusto tuneluju dotacie na ciganov, ze ked im zas cosi stavaju, ze su to velmi lukrativne zakazky pre firmy.... co ste fakt slepi? NIKTO A NIKDY! BUDU TU A BUDU SA KOTIT! a kotleba sa do vysokej politiky nedostane, nepustia ho medzi seba. je to populista, co si na ciganskom probleme ziskava popularitu. az by naozaj ziskal funkciu, boli by ste prekvapeni, co by sa dialo. on velmi dobre vie, ze nic nezmoze, preto je taky 'ostry', razantny. ciganov ma kazdy plne zuby a ludia vo svojej prirodzenosti hladaju niekoho alebo nieco, co im pomoze v bezmocnosti. a kotleba to len pekne vyuziva.
oktavo55
7.5.2012 10:56 | |
+0 -0
blavaci a cigany su frajeri a vych. degeši
Adaminos
5.5.2012 14:35 | |
+0 -0
Reagovať
Tento stat nevie obranit obcana ktory riadne plati dane proti zvieratam ktore iba nicia a rozkradaju.. pytam sa prec a do kedy to takto bude? kazdy den najdeme nejaky priklad toho ze s ciganmi sa proste v momentalnom stave neda fungovat a ze sa to zhorsuje a napriek tomu sa stale najdu ludia ktory ich obranuju... podmienit davky verejnoprospesnymi pracami, napr 20h / tyzdenne, napr na stavbach vo verejnom zaujme pre ludi ktory na posledne 4r neodpracovali aspon 1r .. obmedzit davky na deti na 2 deti (predsa nebudem robit deti ked ich nemam s coho zivit, stat tu nieje od toho aby sa staral o to ze nezodpovedny clovek privedie decko na svet bez toho aby ho mal s coho zaopatrit) dalej...no dalej to neham na kompetentnych..
nationale
5.5.2012 09:44 | |
+0 -0
Reagovať
..nieco take moze byt len na Slovensku... .......... ............. Ale ak niekto [pozna p. Dobrovodskeho, nech mu povie jedno...Nech spravi fotografie a napise text a poisle to do vsetkych europskych denikov, tyzdenikov a medii. Moznom pod tlakom inych eu organizacii sa potom nieco pohne... ..vlada sa nemoze tvarit ako pstros...teror ak ide o ciganov je dovoleny...,Boh nevidel !Ak by nieco take spraviliu biely, uz by tam napochodovalo zopar desiatok ci stovak tazkoozbrojencov. Krajina ciganov , zlodejov a policajtov !A vsetci menovani ziju na ukor tych , co ich zivia !
Strecho
5.5.2012 09:11 | |
+0 -0
Reagovať
Kaliňák konaj už konečne!
nationale
5.5.2012 09:54 | |
+0 -0
Nie ! Oni cakaju kedy si privezie Dobrovodsky bednu granatov a samopale. Lebo tak , ci tak , jedneho dna mu dojde trpezlivost ,jedneho dna mu moze sklbnut, no a potom tu bandu ciganov nezachrani ani tisic tazkoodencov. Hanba na Slovensku zit . Ti co platia dane a vsetko nemozne, nemaju ani svoje prava.Kazda vlada chrani ciganov !
MrQuisco
5.5.2012 05:03 | |
+0 -0
Reagovať
Vsetkym ozbrojenim zlozkaaam.....ze? Od 20/12/2012....az do 01/03/2013..... si budem chciet uzivat majetok, ktory mi prinalez'iiiiiiiiiiii!!!!!!!na uzemi Slovenskej Republiky... Nebudem sa vobec starat do ostatnych...T'ut'maaakoch..... a nebudem ich kons'pirativne t'ahat' na pivo,,,, Tak Priiiiiiiisahaaaaaaaaaaaaaaaaam!!!!!!!!!
MrQuisco
5.5.2012 05:39 | |
+0 -0
http://www.youtube.com/watch?v=aI9lo5BRJmg
MrQuisco
5.5.2012 06:16 | |
+0 -0
http://www.youtube.com/watch?v=4FNoIDgNE6o
arran
5.5.2012 02:03 | |
+0 -0
Reagovať
si uz poradia,vedia,ako na to,hoci mi je stale zahadou odkial???!!!
M.Labuda-junior
4.5.2012 23:03 | |
+0 -0
Reagovať
Na toto uz naozaj nie su slova! Taketo tryznenie rodiny Dobrovodskeho uz zachadza dalej a dalej! Co musi tento clovek prezivat si neviem/nechcem ani predstavit! Strasne mi je ho luto! Najradsej by som to tam za neho isiel "vyriesit" !!! Uz sa na to nemozem pozerat! TOLKO NESPRAVEDLNOSTI v nasom milom KOcurkove :(
MrQuisco
4.5.2012 23:59 | |
+0 -0
Si fakt dobviiiiiiiiiiiiiiii!!!... Pac'i sa mi nestranny pohlad na zlozitu vec od tych... ktorych uz davno zaskatulkovali...za mena ich rodicov..:((( Mas moj obdiv!!! A ten je viac,ako ''Piiiplmejtr SK" Drz' sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nationale
5.5.2012 09:49 | |
+0 -0
Cakaju asi na to, ze mu dojde trpezlivost a vystriela tu chamrad ! Ved toto by neznesol kazdy ! A potom povedia, on nebol normalny. To iste bolo v Devinskej , len v malom a kazdy vie ako to skoncilo.Nastahovat do domnov politikov a mestskych uradnickych ***ov, ktori ich asimiluju do mestskych aglomeracii. Len tak dalej, asi chcu aby mala policia pracu a dalsi, ked zamerne stahuju asocialov medzi ludi. Ludia by mali podporit Dobrovodskeho. Nie ako ten prechladeny Hlina, miesto riesenia, este napomahal ciganom, aby boli drzejsi !
galapagos
7.5.2012 13:58 | |
+0 -0
Pan Dobrovodsky musi definitivne zalovat stat!! Stat mu odmieta jeho ludske prava, prava jeho rodiny a ako obcana SR ho neochranuje ale vystavuje riziku, nasilnostiam a rasovo motivovanym utokom zo strany ciganov. Dvoch ciganov uz za rasovu nenavist nedavno sudili a kludne mozu aj tychto. Vrchol je uz len to, ze stat necha 8 deti zit na skladke odpadov a fekalii pod "dozorom" neprisposobivych.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Železničná
Opäť nešiel, sťažujú sa ženy po odrieknutí vlakov. Dopravca: Zabezpečiť ráno ľudí je problém Aktuality.sk
Jack Hughes
Jack Hughes s premiérovým gólom v NHL: V zápase skóroval iba on
V Barcelone vyšlo
Španielska vláda odmietla Torrovi žiadosť o začatie dialógu: Roldánová ho označila za "podnecovateľa" nepokojov
Borussia Dortmund
Borussia Dortmund porazila Mönchengladbach, Bayern Mníchov opäť nezvíťazil
Francúzsky premiér odsúdil "divoký" štrajk železničiarov: Situácia nastala pre porušovanie súčasného zákona
Tréner BC
Inzultácia rozhodcu v šlágri slovenskej ligy: Basketbalový zápas bol predčasne ukončený
Počet
Hnutie žltých viest vo Francúzsku: V poradí 49. protest sprevádzala nízka účasť
Slovenský tenista
Lacko odvrátil tri mečbaly: V nemeckom Ismaningu si zahrá finále
Írsky premiér Leo
Varadkar sa vyjadril o brexite: S odkladom musia súhlasiť lídri všetkých zvyšných krajín EÚ
Noel Czuczor
Chcela, aby ju Noël svojím prejavom dojal, takto to dopadlo: Prečo Fialová plakala na skúške?
Margarita Tomovska
Policajti chytili ženu, ktorá sa rútila 230 km/h: Pozreli sa dovnútra auta, krvi by ste sa im nedorezali
Woman pointing
Teroristické útoky na severe Burkiny Faso: Vyžiadali si 5 obetí, zranenia utrpelo 11 ôsob
Na snímke zľava
Slovan zdolal Pohronie najtesnejším rozdielom, MŠK Žilina na domácom štadióne nečakane stratila body