Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 20. 10.
Vendelín
16°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
15.03.2012, 19:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Unikol prvý menný zoznam: Toto je budúca Ficovláda!

39 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Dr.Namysleny
22.3.2012 12:38 | |
+0 -0
Reagovať
chces APPLE IPAD 2 32GB za 0,50 centov ??? vyskusaj : http://tinyurl.com/6wgoaku
didim518
16.3.2012 17:28 | |
+1 -0
Reagovať
a ja by som dal hospodáriť Jirka Malchárka, šak má nejaké skúsenosti.
jazvecrobo
16.3.2012 12:43 | |
+1 -0
Reagovať
Veď sa ani v tom svojom grafe nevyzná. A teraz bude riadiť naše peňaženky ;-D
adam.im
16.3.2012 11:52 | |
+0 -0
Reagovať
Stale o tom istom a pritom Richtera si nik nevsimne. Byvyly predseda UV KSC v NItre prejde bezpecnostnou previerkou? Na Lovciach by vedeli, kto je Richter. Ale je pravda,kto z nich nema za usami?
majsamilan
16.3.2012 18:23 | |
+0 -0
Bývam v Nitre. Som hrdý na to, že v Nitre sme mali UV KSC. Škoda že som to nevedel. adam.im to vedel a tajil to !! :-(
baroko2000
16.3.2012 09:57 | |
+1 -0
Reagovať
pan redaktor, pan sefredaktok a ostatni de8ili v redakci, toto neni Ficovlada ako to nazyvate, toto je vlada Slovenskej Republiky.
pike1
16.3.2012 09:26 | |
+0 -0
Reagovať
s Haščákom piť ficolu a potom si to rozdajú.
kuco74
16.3.2012 08:41 | |
+0 -0
Reagovať
Krycie meno Zvolenska. Touto nominaciou nam chce zrejme SMER naznacit, ze s PENTOU a teda aj Gorilou nema nic spolocne.
anu2262
16.3.2012 07:50 | |
+2 --1
Reagovať
... že ti klávesnica nepraskne, takto sa vyjadrovať. Inteligent jeden! Sedlák si...
pike1
16.3.2012 07:27 | |
+1 -0
Reagovať
90 percentný odborník na grafy. Čakal som Kohútikovú. Aspoň že sa nevracia súdružka Viera E. T. omanová.
bdavidov646
16.3.2012 07:16 | |
+1 -0
Reagovať
Nič neuniklo. To sa prebral nejaký opitý magor a toto sa mu prisnilo. Takých tzv. uníkov ;-D má NČ. v zálohe niekoľko stovák denne. ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Peter Pellegrini
Komentár Ľubomíra Jaška: Pellegrini na stope gangu Aktuality.sk
Amy Nicole
Agresívna nahá žena chcela od svojho priateľa orálny sex: Sadla si mu na tvár a... Hrôza!
Nitra si prišla
Bučekov návrat pokropil Nitru živou vodou: Budapešť zmietli z ľadu riadnym debaklom
Tréneri Solskjaer
Víťazná séria končí: Liverpool stratil na Old Trafforde prvé body
Tragická nehoda
Nešťastie na železničnej trati v Čechách: Osobný vlak zrazil a usmrtil človeka
Speváckych
Dovolenka Karla Gotta a Michala Davida sa zmenila na boj o prežitie: Prišlo tsunami, nebolo čo jesť!
Tvrdia, že im to
Foto
Muž sa zamiloval do manželkinej kamarátky: Neuveriteľné, ako trojica žije teraz
Britský tenista
Veľký návrat tenisového bojovníka: Murray ovládol turnaj v Antverpách
Na snímke sprava
Víťazná séria pokračuje: Majstrovskú Bystricu nezastavil ani Kamzíci
(ilustračné foto).
Český horolozec mal veľké šťastie: Ratovali ho aj leteckí záchranári
(ilustračné foto)
Obézna žena po zmenšení žalúdka trpela, vážila len 32 kíl: Z toho, čo nasledovalo sa jej mama nedokáže spamätať
Napriek ťažkému
Foto
Futbalové sny nadaného Briana zmarili obavy o mamičku: Strašná rana pre osudom skúšanú rodinu!
Diváci rasisticky urážali futbalistov, hráči súpera neváhali ani minútu: Krásne gesto!