Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 16. 12.
Albína
3°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
05.02.2012, 10:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Americký server: Bratislavské kníhkupectvo tretím najkrajším na svete!

3 príspevky

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
THOUSAND-EYES-1000
8.2.2012 11:56 | |
+0 -0
Reagovať
Dnes je streda 8.2. 2012. Deň ako tisíce dní pred ním. Ale po prečítaní článku Americký server: Bratislavské kníhkupectvo tretím najkrajším na svete! - je pre mňa tento deň výnimočný. To, že je slovenské kníhkupectvo ALEXIS tretím najkrajším na svete je mimoriadnym úspechom nielen pre Ivana Sládečka, ktorý kníhkupectvo Alexis v Bratislave v Cvernovke, vybudoval (to som si prečítala dnes z článku: Čo sa páči milovníkom kníh, architektom aj Amerike), ale je to úspech pre celé Slovensko a pre každého čitateľa, ktorý považuje kníhkupectvo za „domov pre knihy“, za miesto, kde sa prídeme s knihou „porozprávať, „objať“ ju pohľadom a urobiť jej druhý domov v našej knižnice. Gratulujem každému kto sa na úspechu kníhkupectva Alexis podieľal a želám tisíce zaujímavých kníh a tisíce spokojných kupujúcich čitateľov. Soňa Macejáková
Cerakinova
5.2.2012 14:00 | |
+0 -0
Reagovať
Blahoželám k svetovej špičke kníhkupectiev.Kompliment a zároveň uznanie, že to robíte dobre. Ako veľká milovníčka kníh som bola v mnohých knihkupectvách a samozrejme tiež u Vás a v Selexyz, Maastricht, Holandsko. Možno neviete, ale Slovensko má veľmi schopného televízneho producenta a majiteľa televíznych formátov, ktorý sem a tam vydá knihu ale hlavne prekrásne pohladnice. Ešte tieto pohľadnice u Vás a nabudúce ste prvý na svete.
4emmka4
5.2.2012 11:59 | |
+0 -0
Reagovať
Gratulujem knihkupectvu... teší ma, že ste sa dostali do prvej trojky.:-) Vôbec neviem, že toto knihkupectvo je v Bratislave. Ale veľmi rada sa tam pôjdem pozrieť a dúfam, že si nejakú dobrú knihu kúpim. :-)
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Kauza zmenky: Kočner chcel mať dosah aj na znalkyňu Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
KĽDR dala Spojeným štátom ultimátum na ústupky pri jadrovej dohode: Rázna reakcia USA
Slovenský golfista Rory Sabbatini.
Sabbatini prepísal históriu nášho golfu: Slovensko má víťaza PGA Tour!
Mladíka po napadnutí neznámym páchateľom hospitalizovali.
Foto
Ďalšia víkendová bitka v centre Bratislavy! Michala napadli Albánci, skončil na jiske s krvácaním do mozgu
Patrick Kane sa blysol hetrikom.
Chicago zastavilo sériu prehier, Kane sa blysol hetrikom
Tragédia si vyžiadala už 8 ľudských životov.
Pri výbuchu sopky vyhaslo 18 životov: Nový Zéland si uctil obete minútou ticha
Vojak hliadkuje počas provládneho zhromaždenia v Teheráne.
Pri zákrokoch voči protestom zahynuli stovky ľudí: Irán to označil za lži, zverejnil smiešnu bilanciu obetí
Jaroslav Halák.
Halák zastavil prehry Bostonu: Do Vianoc už chceme len víťaziť!
Batthyányová venovala príprave diel celý rok.
Foto
Exmanželka herca Petra Batthyányho v slzách: Zničili moje vzácne umelecké diela!
Súkromná základná umelecká škola Miškovecká je pod paľbou kritiky košického hlavného kontrolóra.
Foto
Zarážajúce výsledky kontroly v Košiciach: Riaditeľka si k platu 41 000 € pripísala štedré odmeny
Štrbské pleso Messnerovi učarovalo svojou atmosférou.
Foto
Naše veľhory navštívil známy horolezec: Messner zdolal po 14 najvyšších horách aj Tatry! Čo na ne povedal?
Mareka zmietla lavína v Školskom žľabe.
Foto
Mareka († 23) z Hýb zmietla v Tatrách lavína: Slová jeho priateľky sa čítajú ťažko
V nasledujúcich dňoch sa teploty vyšplhajú aj na 15 °C.
Na biele Vianoce zabudnite: Teploty budú každým dňom stúpať, v stredu to prepukne