Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 22. 11.
Cecília
8°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
06.09.2011, 21:47 | Správy | Krimi | Domáce krimi

Diskusia: Slovenská modelka Iveta († 20) v Číne vypadla z 18. poschodia!

21 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Laurencita
22.12.2011 18:35 | |
+0 -0
Reagovať
ja som ju poznala ked bola este mala.. jej rodicia to znasaju tazko.. ved to by kazdy.. bola zo Starej Turej :(
loanna
7.9.2011 17:23 | |
+1 -0
Reagovať
.. veľmi smutné, ale mladé dievča si malo dávať na seba vačší pozor, vedela do akého sveta ide, a čo rodičia, prečo takéto mladé dievča trochu nepripravili k životu, veľký svet máva aj veľké a nebezpečné nástrahy, žiaľ do jehoosídel padne viac ľudí ako je tých, ktorí z neho vyjdú minimálne so zdravou kožoz hoci aj s traumami na duši, nie, nehovorímm kto chce kam pomôžme mu tam, myslím si že táto mladí slečna išla za svojím životným snom, ktorý je dopriaty každému, či je mladý alebo mladý nie je, to ostatné je na nej, možnosť sa ponúkla, zostávalo na nej ako s touto životnopu príležitosťou naloží, je mi jej úprimne ľuto a je jej škoda, hoči nas vekovo delia desaťtočia, nie som voči takámto ambiciozným mladým slkečnám zaujatá a ani nežiarlim, len ni je ľúto toho, že sú nerozvážne a chcú mať všetko naraz, tu a tearz, a žiaľ asi vedia prečo, lebo včera už by to možno bolo neskoro, lebo naj jej miesto sú dalšie adeptky.. atď... ata´d ... atď.. , prepáčte za prípadné preklepy ale príspevok je emocionálne veľmi náročný Úprimnú sústrasť pozostalým ... S úctou....
dexter987
7.9.2011 17:11 | |
+0 -0
Reagovať
Neviem o čo ty ide kamaráde ale mal by si si uvedomiť jedno že sa jedna o ľudsky život a pokiaľ si ju nepoznal a nevieš čo prežila tak by si mal byť ticho a nič viac. A keď mysliš že modelky sú samé *** tak si asi trošku na omyle. nebiť týchto krásnych dám tak ty by si nevedel ani čo je poriadna žena tak sa laskavo skludny a uvedom si že sa jedna o ludsky život a neviem či by sa tebe pačilo keby niečo take pisali o tebe. Tu modelku som nepoznal ale tiež neviem čo robila a ked neviem tak nesudim pretože nepoznam tak si sed doma a bud prosim ta ticho
jeremias
7.9.2011 16:47 | |
+0 -0
Reagovať
..citaj po sebe co si tu nacmarala,to mnzostvo bludov a nezmyslov. Doporucujem navstivit nejakeho mastickara cez hlavenku , lebo ta tvoja vykazuje ze sa v nej nieco chemicky meni, akysi pochod ala dr.jekyll mr .hyde Podla toho ako v tvojich slovach , nekoordinovanych , vybusnych , povedal by som ze niesi v poriadku nick menom nikol.safinova. To mas umelecke meno , alebo privezene original z ruska.. ;-D normalna. ? :-D :-D :-D
feshino
7.9.2011 16:44 | |
+0 -0
Reagovať
nemala by byt na nom krv...? predsa z 18teho poschodia...hmmm
nikol.safinova
7.9.2011 16:35 | |
+0 -0
Reagovať
vy *** !!! ze sa nehanbite pisat tu veci ako,ze tak jej treba, ze srat na nu ..ked sa cloveku nechce robit tak ide na modeling !!!! Nic o tom neviete !!! NIC ...Nijaka party sa nekonala, jedna sa o ludsky ZIVOT,ktory si clovek nevezme bez priciny... neviete co to dievca prezivalo !!!! Nemate co robit iba pisat tu somariny ? radsej sa za nu pomodlite ! Iba tu ukazujete svoju sprostost..a koment ze modelky - eskortne pracovnicky.--zakomplexovany blby nazor -clovece sa spamataj !!!! Jedname sa -opakujem-o ludskom ZIVOTE ..paneboze..Ivetka som rada,ze som ta poznala a navzdy budes v nasich srdciach !!! navzdy... odpocivaj v pokoji moja..
jeremias
7.9.2011 14:26 | |
+0 -0
Reagovať
tak mlade dievca .Ale jedno je vo svete plati a je kazdemu jasne , vacsina modelingovych agendur zastresuje prostituciu ,kamufluje najstarsie remeslo vo svete, kto zije vo svete uz nejake desatrocie, potvrdi tieto slova.Shangai , je tam cely svet ,kto ze je tam asi zvedavy na Slovensky modeling, skvor na to druhe. Nasa podarena policia na Slovensku by si mala radsej posvietit na tych , ktori pod ruskom modelingu , provozuju prostitucie pod ruskom modelingovych agentur , aj ked, mohlo to byt v tomto pripade inac,to ale nepredpokladam.Precitajte si nazor nejednej modelingovej osobnosti , kazda jedna Vam to potvrdi , ze modeling nemusi byt vzdy modeling.Skoda dievcata, mala pred sebou este tak vela zivota.
qayy
7.9.2011 14:25 | |
+0 -0
Reagovať
je v nebi a tam je všetkým dobre, takže sa vlastne nič zlé nestalo. Samozrejme, každý vie, že skákať z 20-teho poschodia nie je najlepšia voľba, ale človek sa môže rozhodnúť akokoľvek, no a tej modelke to prišlo ako dobré rozhodnutie. Asi mala tých sračiek v živote už dosť a zatúžila oslobodiť sa od nich. :-0
balancer
7.9.2011 13:36 | |
+0 -0
Reagovať
Passat!
1culdo1
7.9.2011 17:04 | |
+0 -0
este ze nie moj.uf mi odlahlo.kto mi potom zaplati skodu?Oklamčak?
konvalinka777
7.9.2011 13:02 | |
+0 -0
Reagovať
boze ale ved to je jedno, ci je modelka alebo nie..to sa moze stat aj nejakej Anci z hornej dolnej, ked beha po balkone opita alebo nadrogovana, sfetovana, alebo sa len prilis naklana! ale zakomplexovani chudaci s chutou kydat na kazdeho, na koho sa da, budu radi utocit. sprava je o tom, ze je to smutne, ze zomrelo mlade dievca a nie nato, aby ste riesili, ci drogovala, pila alebo co je modeling za povolanie.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Útok v košickej MHD.
VIDEO: Útočník napadol chlapca v autobuse MHD Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Foto
TOP 10 záberov večných smoliarov: Pri fotke č. 7 nebudete veriť vlastným očiam
Meszároš si svoju dlhoročnú lásku Andreu zobral za ženu v lete 2015.
Foto
Hokejový obranca Slovana prežíva šťastné obdobie: Meszároš bude otcom!
Krajina spustila povinné očkovanie.
Na Samoe zabíja epidémia osýpok malé deti: Denne pribúdajú stovky prípadov
Brankár Tuukka Rask predviedol bravúrny zákrok.
Tuukka Rask predviedol bravúrny zákrok: Bez hokejky, ale s perfektnou lapačkou
Miroslav Noga (58), herec.
Foto
Herec Noga si rodičovstvo užíva plnými dúškami: Na nákupoch s dcérkou Dominikou (5)
Neymar v hľadisku počas finálového turnaja Davis cupu v Madride.
Neymar dráždi trénera i vedenie Paríž SG: Miesto tréningu výlet na tenis
Alena Zsuzsová
Alena Zsuzsová napísala list z basy: Jednu vec chce o sebe utajiť, čo sa jej nepáči v Novom Čase
(ilustračné foto).
Zadržali vysokopostaveného člena Islamského štátu: Organizoval útoky v Rusku a Nemecku
Soňa (18) je z neporiadku na hladine Ružína nešťastná.
Foto
Ochranári a dobrovoľníci takú situáciu ešte nezažili, z pýchy krajiny je nechutné smetisko: Slovenský raj odpadu!
Z tohto sa vám postavia vlasy dupkom: Dieťa riadi motorku, sledujte, čo robí muž sediaci za ním
Z tohto sa vám postavia vlasy dupkom: Dieťa riadi motorku, sledujte, čo robí muž sediaci za ním
Laura Fronková (19) nechápe, čo tabuľkami chcú úradníci povedať.
Košice pokrylo 800 cedúľ s odkazom o zimnej údržbe: Rozzúrení chodci dali jasne najavo, čo si o nich myslia
Martin sa do spoločnej práce s Paulínou nehrnie.
Spevák Madej o spoločných kšeftoch s frajerkou: Úprimná odpoveď, s ktorou sa stotožní väčšina párov