Sobota 31. 7.
Ignác
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
21.11.2020 11:51 | Šport | Hokej

Diskusia: Pre toto ho fanúšikovia milujú: NHL sa pochválila desiatimi top zákrokmi Haláka z minulej sezóny

Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk

Najčítanejšie
24h /  3d /  7d
Foto
Špotáková po sklamaní v mixe už myslí na Paríž: Keby niekto vedel, na čo myslím, skončím na psychiatrii!
Teroristický útok v Turecku? Chladnokrvná poprava sedemčlennej rodiny: Nepochopiteľné zlyhanie polície
Foto
Dokedy chce polícia prenechať ulice protestujúcim?! Reakcia advokáta nenahráva konaniu mužov zákona
Foto
Sklamania Jakuba Grigara nakopli: Na medailu som musel dospieť!
Do Primaciálneho paláca sa vrátili diela slovenských autorov: Justiho sieň patrí opäť umeniu s 300-ročnou tradíciou
Svetová špička v boji proti covidu má problémy: V Austrálii zavádzajú ďalší lockdown
Očkovanie je na Slovensku problémom: Silná kritika vlády Juraja Hrabka
Foto
Emma Zapletalová postúpila v premiére na OH do semifinále: Mala som obavy, že som skončila!
Izrael reaguje na útok na ropný tanker, obvinil Irán: Toto je problémom celého sveta!
Slovenskí vojaci sa do zahraničia bez očkovaniu proti covidu nedostanú: Jasné slová ministra
Spojené štáty reagujú na protesty na Kube: Tvrdý krok
Foto
Rehák Štefečeková a Varga siahali v mix trape na bronz, v rozstrele prehrali s Američanmi