Matúš
12.12.2019 08:27 | Šport | Hokej
Video

Chára sa pobil s tvrdým mužom Capitals: Kto bol víťazom tohto súboja?

Zhodil rukavice a súpera poslal na ľad! Kapitán Bostonu Bruins Zdeno Chára (42) sa v nočnom zápase NHL proti Washingtonu Capitals pobil.

V polovici prvej tretiny prerušili rozhodcovia hru, keď sa v obrannom pásme Bruins do seba pustili Chára a tvrdý muž Capitals Tom Wilson. Obaja si vymenili pár úderov a napokon skončili na ľade a s trestami. Rozhodcovia im nadelili po 5 minút, Wilson dostal navyše aj 2 minúty za krosček na Cháru.

Duel, v ktorom sa predstavili aj ďalší dvaja Slováci, Pánik odohral vo štvrtom útoku Washingtonu 9:52 min s bilanciou 2 strely, 2 "hity", 1 zablokovaná strela a brankár Bostonu Jaroslav Halák zlikvidoval 22 striel Capitals, napokon vyhral Washington 3:2.