17.09.2019, 17:59 | Šport | Hokej

Vydarený zápas pre tohtoročnú draftovú jednotku: Jack Hughes strelil Bostonu Bruins dva góly

Americký hokejista Jack Hughes pomohol v prípravnom zápase New Jersey Devils k víťazstvu nad Bostonom Bruins dvoma gólmi.

18-ročný Hughes, ktorý sa predstavil na tohtoročných MS na Slovensku, strelil prvý gól svojho tímu počas 2. tretiny a vyrovnal stav stretnutia na priebežných 1:1.

Jednotka tohtoročného draftu nakoniec rozhodla aj o výhre svojho tímu. Zápas za stavu 3:3 smeroval do predĺženia a v ňom po spolupráci s Gusevom zaznamenal Hughes svoj druhý presný zásah.