Klaudia
10°C  Hmla  |  Bratislava
13.03.2019, 15:59 | Šport | Hokej

Chyba, akú len tak v hokeji neuvidíte: Kapitán Columbusu je na smiech všetkým

Tak toto sa len tak nevidí. Hokejistom Columbusu sa podaril v zápase NHL proti Bostonu poriadny trapas.

Necelé dve minúty pred koncom druhej tretiny sa schyľovalo k buly pred gólmanom Columbusu Bobrovskym, lenže niečo nesedelo. Na ľade za domácich Boone Jenner, Riley Nash, Zach Werenski a Seth Jones. Lenže kde je piaty hráč, keď majú byť Blue Jackets v plnom počte?

Kde je kapitán Nick Foligno? Na striedačke. Jednoducho zabudol na ľad naskočiť. A Boston vyhral buly, k puku sa dostal Brad Marchand a presnou strelou znížil na 4:5. Columbus ale nakoniec kuriózna chyba nemusela mrzieť, pretože v tretej tretine dvakrát skóroval a pripísal si výhru 7:4.

"Nikdy predtým som nič takéto nezažil a ani nevidel. A myslím si, že už ani neuvidím," povedal po zápase obranca Columbusu Zach Werenski.