Klaudius, Víťazoslav
3°C  Slnečno  |  Bratislava
23.02.2019, 18:30 | Šport | Futbal

Martin Dúbravka s ďalším čistým kontom: Newcastle porazil posledný tím Premier League

Futbalisti Newcastlu United v bránke so slovenským reprezentantom Martinom Dúbravkom zvíťazili v 27. kole anglickej Premier League nad beznádejne posledným Huddersfieldom Town 2:0.

Domáci prekonali oslabených hostí na začiatku druhého dejstva, v 46. minúte otvoril gólový účet stretnutia venezuelský útočník Jose Salomon Rondon, v 52. minúte pridal druhý gól Newcastlu Španiel Ayoze Perez.

V úvodnom sobotňajšom stretnutí prehral tretí Tottenham na ihrisku Burnley 1:2. Diváci na štadióne Turf Moor videli góly až v druhom dejstve.

AFC Bournemouth – FC Worverhampton Wanderers 1:1 (1:0)
Góly: 14. King (11m) – 83. Jimenez (11m)

Newcastle United – FC Huddersfield Town 2:0 (0:0)
Góly: 46. Rondon, 52. Perez, ČK: 20. Smith (Huddersfield)