23.10.2018, 22:58 | Šport | Futbal

Hrošovský strelil gól slávnemu Realu Madrid, United doma nedal Juventusu ani gól

V 3. kole Ligy majstrov bol ťahákom zápas Manchestru United s Juventusom Turín. v 17. minúte sa presadil hosťujúci Dybala a zariadil tak výhru svojho tímu nad United 0:1.

6
Slovenský reprezentant Patrik Hrošovský v drese Plzne strelil v 79. minúte gól Realu Madrid! Korigoval tak stav stretnutia na konečných 2:1 pre Real.

AEK Atény - Bayern Mníchov 0:2 (0:0)
Góly: 61. Javi Martínez, 63. Lewandowski

Young Boys Bern - FC Valencia 1:1 (0:1)
Góly: 55. Hoarau (z pok. kopu) - 26. Batshuayi

Ajax Amsterdam - Benfica Lisabon 0:0 (0:0)

Šachtar Doneck - Manchester City 0:3 (0:2)
Góly: 30. David Silva, 35. Laporte, 71. Silva

Real Madrid - Viktoria Plzeň 2:1 (1:0)