Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
10.02.2025 10:49 | Prominenti | Zahraniční prominenti

Trump NALOŽIL Meghan Markle: Zarážajúce, čo o nej povedal! Harry musí zúriť

Donald Trump vyhlásil, že nemá v úmysle vyhostiť princa Harryho zo Spojených štátov. Pritom si však neodpustil rypnúť do jeho manželky Meghan Markle.

Fotogaléria
5
fotiek v galérii

Trump totiž ako dôvod, prečo Harrymu dá pokoj, uviedol práve jeho manželku. "Nechcem to urobiť. Nechám ho na pokoji. Má dosť problémov so svojou ženou. Je hrozná," vyhlásil prekvapivo americký prezident.

Trumpovo vyjadrenie prišlo vo chvíli, keď v USA prebieha súdny spor týkajúci sa Harryho imigračného statusu. Heritage Foundation (HF) tvrdí, že princ možno zatajil užívanie drog, čo by ho malo automaticky diskvalifikovať z možnosti získať vízum.

Vo svojej autobiografii Náhradník Harry otvorene popísal, ako niekoľkokrát užíval kokaín počas dospievania a experimentoval aj s marihuanou a halucinogénnymi hubami. HF preto požiadala americké ministerstvo vnútornej bezpečnosti o sprístupnenie jeho vízových záznamov s argumentom, že vojvoda mohol získať vízum vďaka zvláštnemu zaobchádzaniu počas administratívy Joea Bidena.

"Ak klamal o užívaní drog, musia byť prijaté príslušné opatrenia," uviedol Trump už vlani v rozhovore pre GB News.

Americké ministerstvo zahraničia pritom jasne uvádza, že odsúdenie za drogové delikty môže znemožniť žiadateľom získanie víza. Princ Harry však nikdy nebol z ničoho takého obvinený, nieto súdený.

Viac k téme:
Diskusia /
Súvisiace články:
Autor: © Nový Čas, famous

Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané spoločnosťou News and Media Holding, a.s., so sídlom Prievozská 14, 821 09 Bratislava, IČO: 47 237 601, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, v odd. Sa, vložka č. 6882/B na účely spätného kontaktovania. Prečítajte si viac informácií k ochrane osobných údajov viac informácií k ochrane osobných údajov.

Odporúčame z TIVI.sk


S pôdorysom legendárnej katedrály sa umelec vyhral do detailov.
Váš Tip
Spišský hrad je po zimnej prestávke opäť otvorený pre návštevníkov: Aha, čo uvidíte za znížené vstupné!
Pápež František (archívne foto).
Vatikán oznámil radostnú správu: Pápež František sa čoskoro objaví na verejnosti, s týmto však netreba počítať
Na snímke záchranári prehľadávajú ruiny domu po dronovom  útoku ruskej armády.
Príšerná skaza v Záporoží: Pri ruskom útoku zahynula celá rodina! Z trosiek vytiahli telo tínedžerky
Na snímke minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Richard Takáč (Smer-SD).
Aktualizované
Minister Takáč po zasadnutí krízového štábu: Postihla slintačka a krívačka ďalšie chovy?!
Majiteľ jedálne prosí zákazníkov, aby platili hotovosťou!
Foto
Transakčná daň rozpútala CHAOS: Majiteľ jedálne Igor musel urobiť radikálne rozhodnutie! OZNAM, ktorý hovorí za všetko
Vozidlá prechádzajúce obcou Baka podliehajú povinnej dezinfekcii.
Úrady robia všetko, čo je v ich silách, aby zamedzili šíreniu slintačky: Ak prechádzate tadeto, čaká vás…
Na snímke exminister spravodlivosti SR Gábor Gál.
Exminister spravodlivosti sa opätovne postaví pred súd: Vypovedať však odmieta, akú si kladie podmienku?
Petre Vlhovej po operácii napísala aj Američanka Mikaela Shiffrinová.
Foto
Shiffrinová posiela dojímavý odkaz Vlhovej, ktorú náhle operovali: Reagujú aj ďalšie konkurentky!
Izraelská protivzdušná obrana (archívne foto).
Izrael nenechal dlho čakať na odpoveď: Po vypálení rakiet prišla odveta! Krehké prímerie je na spadnutie
 Ľubomír mal podľa obžaloby brutálnym spôsobom zabiť svoju družku Gabiku († 48).
Foto
Ľubomír brutálne zavraždil svoju družku Gabiku († 48): PLAČ dcéry Táničky na súde! Stratila som všetko...
Jablonský posiela Kuffovi odkaz.
Foto
Jablonský o kauze služobných áut: Kuffovi posiela štipľavý ODKAZ! Nechce nás...
Pri železničnej stanici v Topoľčanoch má vzniknúť nové parkovisko.
Váš Tip
Novinka pri železničnej stanici v Topoľčanoch: Aha, čo tam plánujú postaviť za takmer 100-tisíc €!