"Podľa doterajších informácií došlo v križovatke k zrážke vozidiel Škoda Octavia a Audi, pričom v dôsledku zrážky došlo k zraneniu dvoch osôb nachádzajúcich sa v čase zrážky vo vyššie uvedených vozidlách. Obe osoby boli prevezené k ošetreniu do nemocnice. Vzhľadom k dokumentovaniu dopravnej nehody ako aj odstraňovania jej následkov, bola premávka v tomto úseku na nevyhnutne potrebný čas usmerňovaná dopravnými policajtmi. Presné príčiny a okolnosti tejto nehody, rovnako ako aj výška spôsobenej škody je v súčasnosti predmetom vyšetrovania," vyjadril sa hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff k zrážke.
FOTO z nehody si pozrite v galérii.
Andrej Danko reaguje na svoju nehodu (2024).
Po nehode skončili dve osoby v rukách lekárov v nemocnici. "Po prvotnom ošetrení boli do bratislavských nemocníc transportovaní s ľahkými zraneniami 54-ročný a 59-ročný muž," uviedla Danka Capáková z Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby (OS ZZS).
Bez vážnych zranení
Niekoľko hodín po zrážke sa k incidentu vyjadril samotný minister Kamenický. "Milí priatelia, dnes som mal v Bratislave dopravnú nehodu. Našťastie sa to obišlo len s pokrčenými plechmi, bez vážnych zranení a len s boľavým chrbátom. Chcem sa poďakovať záchranárom a lekárom za profesionálnu starostlivosť. Vzhľadom na okolnosti sa mám dobre," skonštatoval minister financií na sociálnej sieti.