Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
10.12.2024 11:00 | Prominenti | Domáci Prominenti
FotoVideo

Ľubo Višňovský otvorene o TRÁPENÍ so zdravím: Doživotné následky! TOTO sa na ňom nedá prehliadnuť

Trvalé následky na zdraví! Slovenská hokejová legenda, bývalý obranca Ľubomír Višňovský (48) sa objavil na slávnostnom otvorení divadla Janart Theatre, ktoré uplynulú nedeľu veľkolepo uvádzal do života režisér a choreograf Ján Ďurovčík (53).

Fotogaléria
9
fotiek v galérii

Dlhoročný slovenský reprezentant sa na akcii objavil v sprievode manželky Katky (46). Počas chôdze viditeľne kríval a nielen to! Novému Času priznal, že ho vie potrápiť aj niečo iné.

Višňovský sa objavil v spoločnosti s atraktívnou manželkou Katkou. Spoločne prišli podporiť uznávaného choreografa Jána Ďurovčíka, ktorý pri príležitosti otvárania svojho nového divadla priniesol na pódium svoje úspešné predstavenie s názvom Vyznanie. Slávny hokejový obranca, ktorý dlhé roky hrával za veľkou mlákou v prestížnej NHL, však počas príchodu kríval na jednu nohu.

Otvoriť galériu
V NHL hralza 4 slávne kluby.
Zdroj: getty images

Ako priznal, so zdravím to aj po ukončení kariéry stále nie je úplne na 100 % a následky má dodnes. „Zdravotne sa to dá, ide to. Nesťažujem sa, sem-tam sa síce ozve ten chrbátik, ale inak v pohode. S nohou to tiež nie je lepšie, ale lepšie to ani už nebude,“ naznačil bývalý hráč HC Slovan Bratislava, že zranenia a preťaženie organizmu z čias aktívnej kariéry si vyžiadali doživotné následky na jeho zdraví.

Rodák z Topoľčian sa ešte v roku 2008 zranil pri tvrdej kolízii so spoluhráčom Zackom Stortinim, neskôr zasa utrpel vážny otras mozgu pri zákroku Rileyho Nasha z Caroliny, ale výpočet všetkých zranení by bol oveľa dlhší. 

Ako legendárny hokejista strávi sviatky? Čítajte ďalej >>>

pokračovanie
Viac k téme:
Diskusia /
Súvisiace články:
Autor: ms, Nový Čas

Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané spoločnosťou News and Media Holding, a.s., so sídlom Prievozská 14, 821 09 Bratislava, IČO: 47 237 601, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, v odd. Sa, vložka č. 6882/B na účely spätného kontaktovania. Prečítajte si viac informácií k ochrane osobných údajov viac informácií k ochrane osobných údajov.

Odporúčame z TIVI.sk


Muža zachytil prechádzajúci vlak, skončil s ťažkými zraneniami v nemocnici
Horor pri Malackách: Muža zachytil prechádzajúci vlak!
Foto
Beständigová o dojímavých zásnubách s architektom Andrejom: Pokľakol so sitkom na parené buchty
Na snímke minister zahraničných vecí a európskych záležitostí (MZVEZ) SR Juraj Blanár.
Blanár: Ak USA ukončí podporu Ukrajine, tak... TOTO by EÚ nemala robiť
Na výstave ukážu svoje diela 3 bulvárni novinári.
Váš Tip
Jedinečná výstava na Slovensku: Aké umenie tvoria bulvárni novinári?!
Back to school concept. School empty classroom, Lecture room with desks and chairs iron wood for studying lessons in highschool thailand without young student, interior of secondary education
Vyše 300 škôl ZAVRELO svoje brány: Situácia je vážna! Pripravujú sa ďalšie zákazy
(ilustračné foto)
Čaká nás náhla ZMENA počasia! Začína to už dnes: Pozrite sa, čo prichádza
Ilustračné foto
HROZBA veternej smršte sužuje viacero krajín: Niečo také tu nebolo takmer 30 rokov!
Ilustračné foto.
Už čoskoro to v Bratislave nastane: Pripravte sa na obmedzenia!
Donald Trump a Kim Čong-un.
Trump sa raduje, svetom sa šíri znepokojenie: Americký prezident sa chystá kontaktovať vodcu KĽDR!
Odborník na vzdelávanie nápad Druckera oceňuje.
Drucker a odborári sa dohodli, no štrajková pohotovosť trvá: Učitelia si vybojovali 7 % navyše a odmenu 800 €
Samuel Migaľ (42), poslanec Hlasu
Aktualizované
Skupina poslancov za Hlas-SD navrhuje úpravu zákona o FPU: Čo chcú zmeniť?
Ukrajinskí vojaci 57. motorizovanej brigády počas výcviku taktických zručností v Charkovskej oblasti, ktorá sa nachádza na východe Ukrajiny pri hraniciach s Ruskom.
Ukrajina chce prilákať do armády mladých vojakov: Zdvihne nová ZMLUVA vlnu záujmu?