Nedeľa 2. 4.
Zita
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
18.02.2023 00:00 | PR články
PR článok

Toto je koniec obezity na svete! Traja mladí hrdinskí vedci zachránia ľudstvo pred obezitou ZADARMO

Celý svet medicíny kričí o úžasných úspechoch mladých géniov. Toto sú traja najtalentovanejší študenti na svete. Mladí vedci spojili svoje sily a uskutočnili historickú revolúciu v boji za ľudské zdravie.

Otvoriť galériu
Otvoriť galériu
Otvoriť galériu

Ich vynález spaľuje všetko tukové tkanivo u každého. Dôležité: úplne bezpečne a bez zmeny stravy a životného štýlu. Táto metóda zaručuje schudnutie rýchlosťou 10 kg za 2 týždne. - Jednoducho sme urobili to, čo medicína môže a mala povinnosť urobiť pred 45 rokmi - komentovali mladí géniovia. Vďaka ich objavu už 27 000 občanov Singapuru, Argentíny a Japonska schudlo 10, 20, 40, 80 a viac kg. Čas pre Slovensko!

PREČÍTAJTE SI ĎALŠIE INFORMÁCIE.

1. ktorá je mladou slovenskou dievčinou, ktorá sa podieľala na objavení lieku proti nadváhe a dnes je našou národnou pýchou
2. čoho sa dopustil prezident amerického farmaceutického koncernu, že ho singapurský súd odsúdil na bičovanie
3. a aké podmienky musia byť splnené, aby ste mohli využiť liečbu a zbaviť sa nadváhy prakticky zadarmo!

Ľudia, prestaňte už s tým cvičením a diétami - mladí géniovia vyzývajú

Táto revolučná liečba bola zabalená do podoby malej náplasti, ktorú možno skryť pod oblečenie. Napriek malej veľkosti náplasti dokáže vzorec prekonať aj 100 kg nadváhy. To je dôkaz, že príroda je všemocná! Áno, príroda. Treba jasne zdôrazniť, že kúra pozostáva len z rastlinných výťažkov.

Aby ľudia schudli, držia drakonické diéty alebo mučia svoje telo cvičením. To všetko je neúčinné a zdraviu škodlivé. Skutočný liek proti nadváhe je už po stáročia dostupný v rastlinách. Tieto rastliny pokojne rástli na Zemi a čakali len na to, kým si ich niekto konečne všimne. Stačilo ich len spojiť a nechať pôsobiť - hovoria mladí géniovia.

Otvoriť galériu
Naša Anna je vedkyňa číslo 1 na svete!

Anna Čolková, ktorej vďačíme za vynález lieku proti nadváhe, pochádza z Trnavy. Narodila sa 14. marca, teda v rovnaký deň ako svetoznámy vedec a nositeľ Nobelovej ceny Albert Einstein! Jej rodičia odo dňa jej narodenia tušili, že toto dievča dobyje svet vedy. A ani trochu sa nemýlili.

Anna sa naučila základy matematiky, keď mala 4 roky. Vo veku 12 rokov napísala maturitné vysvedčenie. Prvé štúdium ukončila, keď mala len 15 rokov. Je skromná, ale jej myseľ je ostrá ako britva. Výsledky jej vedeckej práce boli použité v najnovšej sonde, ktorá poletí na Mars. Presne tak, toto sú veci, ktoré robia schopní ľudia. A tu v Spojenom kráľovstve.

Anninou najväčšou vášňou bola vždy medicína, v ktorej čoskoro dokončí doktorát. Opýtali sme sa Anny, prečo sa so svojimi kolegami z lekárskeho štúdia rozhodla vymyslieť spôsob boja proti obezite.

"Moja babička zomrela na nadváhu"

- Moja stará mama dostala cukrovku kvôli nadváhe a odišla z tohto sveta príliš skoro. Diego prišiel o otca, keď mal 7 rokov. Dôvod? Infarkt spôsobený nadváhou! Keiichirō má nadváhu dedičnú a jeho rodina trpí vysokým krvným tlakom a nebezpečne vysokou hladinou cholesterolu. Faktom je, že nadváha skracuje život ľudí v priemere o 12 rokov...

Dnešná medicína, pokračuje Anna, si dokáže poradiť s chrípkou, chronickou bolesťou alebo inými chorobami, ale s obezitou nič nezmôže? To je šialenstvo! No nežijeme v stredoveku. Veda má dnes neobmedzené možnosti. Bol najvyšší čas nájsť liek na obezitu.

Keď sme profesorom predstavili predmet nášho výskumu, pokrútili hlavami. Varovali nás pred farmaceutickými spoločnosťami...

Farmaceutickým spoločnostiam sa oplatí, aby ľudia boli tuční

Farmaceutické spoločnosti zarábajú na tom, že ľudia majú nadváhu. Obezita spôsobuje choroby. Ateroskleróza, hypertenzia, cukrovka - to je len niekoľko zo stoviek chorôb spôsobených nadváhou. Tieto choroby si vyžadujú liečbu. Liečba si vyžaduje lieky.

Vynález účinného lieku na nadváhu takmer určite povedie k bankrotu farmaceutických spoločností, ktoré vyrábajú lieky na hypertenziu, aterosklerózu, cukrovku, cholesterol, bolesti kĺbov a mnohé ďalšie...

Pre nás je to dokonalá pomsta za chamtivosť a aroganciu - priznáva rozhorčená Anna - a predovšetkým veľká radosť z toho, že naša tvrdá práca prinesie ľudstvu úžitok a oslobodí ho od nočnej mory nadváhy. Umožní to obnoviť zdravie a žiť dlhšie!

Dlhé mesiace tvrdo pracovali

Po 17 mesiacoch laboratórneho výskumu a klinických testov sme dosiahli nemožné! Vynašli sme kombináciu rastlinných zložiek, ktoré raz a navždy zničia nadváhu jedným ťahom. Potrebovali sme už len preukázať účinnosť a bezpečnosť. Našu kúru a dokumentáciu sme poslali na testovanie do 7 výskumných centier v Ázii, Európe a USA. Vedecký svet o nás začal hovoriť. Účinnosť našej liečby bola nepochybne potvrdená. Už počas testov 9 000 ľudí úspešne a bezpečne schudlo. Naše telefóny neustále zvonili! Dostávali sme gratulácie od svetoznámych vedcov. Veľmi sme sa na to tešili.

Vzrušujúce zoštíhľujúce účinky

Zoštíhľujúcu kúru, ktorú vynašli mladí géniovia, využilo 27 000 žien a mužov vo veku od 18 do 98 rokov. Všetci úspešne schudli na správnu hmotnosť. U žiadneho z týchto subjektov sa nevyskytli vedľajšie účinky. - Naša liečba je 100 % prírodná, neinterferuje so žiadnymi liekmi a nespôsobuje alergie - vysvetľuje Anna.

Zdokumentované účinky liečby hovoria samy za seba: Každý, kto chce schudnúť, ho môže použiť...

1. schudnúť 10 kg za 2 týždne - a bezpečne pokračovať v liečbe, kým sa nedosiahne požadovaná hmotnosť.
2. nemusí sa zaoberať diétami a tréningom - pri liečbe nie je potrebné meniť stravovacie návyky ani fyzicky cvičiť
3. znižuje riziko závažných ochorení: aterosklerózy, cukrovky, degenerácie kĺbov, ako aj srdcového infarktu, mŕtvice
4. raz a navždy zablokuje jojo efekt - je to spôsobené tým, že telo resetuje svoju tukovú pamäť a prestane ukladať kalórie
5. 5-krát zvyšuje hladinu energie a svalovú silu - vďaka tomu zvyšuje produkciu hormónov šťastia, ktoré zabezpečujú dobrú náladu a nadšenie každý deň!

PODROBNOSTI O FUNGOVANÍ TERMÍNU PRE MLADÝCH VÝSKUMNÝCH PRACOVNÍKOV SÚ OPÍSANÉ NA STRÁNKE, NA KTORÚ JE ODKAZ UVEDENÝ NA KONCI ČLÁNKU.

- Ľudia, ktorí už liečbu využili, nám píšu poďakovanie. Niektorí z nich dosiahli pôsobivé výsledky a stratili viac ako 100 kg nadváhy. Všetci sú v dobrom zdravotnom stave a vyzerajú atraktívne Podarilo sa im vytvoriť šťastný vzťah, získať povýšenie v práci. Vrátili sa k starým radostiam, ktorých sa vzdali kvôli hanbe z nadváhy, napríklad k obyčajnému opaľovaniu na pláži alebo návšteve bazéna...

Otvoriť galériu

Ženy často píšu, že sa konečne môžu pekne obliekať a nikto sa im nesmeje, že sú "tučné". Je veľmi smutné, že nadváha spôsobuje sociálne vylúčenie. Oveľa radšej pomáhame ľuďom získať šťastný život - hovorí Anna hrdo.

Každý Brit môže schudnúť 10, 30, 50, 80 a viac kg bez toho, aby opustil svoj domov!

Liečba sa už môže používať v Spojenom kráľovstve. Záujem je obrovský, preto sa na internete masovo objavujú falzifikáty. Iba na nižšie uvedenej webovej stránke môžete získať pôvodnú liečbu s plnou zárukou účinnosti. A nielen to, pretože vďaka úsiliu Anny Čolkovej ...

Každý občan SR môže získať liečbu v rámci spolufinancovania až o 50 %! Treba dodať, že mladí vedci sa vzdávajú svojej rezervy.

Ak chcete využiť túto liečbu a zbaviť sa nadváhy, kliknite TU >>

Súvisiace články:
Autor: Pr článok

Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané spoločnosťou FPD Media, a.s., so sídlom Prievozská 14, 821 09 Bratislava, IČO: 47 237 601, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, v odd. Sa, vložka č. 6882/B na účely spätného kontaktovania. Prečítajte si viac informácií k ochrane osobných údajov viac informácií k ochrane osobných údajov.



Odporúčame z TIVI.sk

Odporúčame z TIVI.sk
Auto sa stočilo po náraze na strechu a starší vodič vážnym zraneniam na mieste nehody podľahol.
Foto
Ďalšia tragická nehoda v regióne: Vodič (†70) nezvládol riadenie a vpálil do stromu
Odišiel nečakane: Párnický († 77) zomrel v piatok ráno na infarkt.
Foto
Režisér Stanislav Párnický († 77) mal pred smrťou veľké plány: Kolegovia prezdradili, na čom pracoval!
Študenti SOŠ Automobilová v Košiciach majú k dispozícii nové učebne elektromobility a lakovne pre praktickú výučbu v odbore autoopravár, lakovník.
FotoVáš Tip
Významný miľník pre SOŠ Automobilová v Košiciach: Študenti dostali nové učebne a lakovne! Čo im ponúknu?
Mimoparlamentnú stranu KDH povedie prešovský župan Milan Majerský.
Aktualizované
Lídri strán o budúcom prezidentovi SR: KDH chce vlastného kandidáta! Čo na to SaS?
Pápež František otvoril slávenie bohoslužby na Kvetnú nedeľu.
Séria obradov Veľkonočného týždňa začala: Pápež otvoril slávenie bohoslužby na Kvetnú nedeľu
Dvojica českých turistov si trasu neoverila.
Trasu nepoznali a ani si ju neoverili: Horskí záchranári pomáhali pomáhali českým turistom
(ilustračné foto)
Pred 150 rokmi sa narodil Čech, ktorý odhalil tajomstvo krvi: K revolučnému objavu prišiel náhodou
Dry snow avalanche with a powder cloud close to the village Terskol, Elbrus region
Výlet na hory radšej odložte: Hrozí vám nebezpečenstvo! Horskí záchranári varujú pred lavínami
PRAVÝ VORKOHOLIK: Ceruzku i papier mal neustále poruke.
Foto
Pred 100 rokmi sa narodil otec slovenského kresleného humoru Viktor Kubal († 74): Vtipy nevymýšľal, ale...
Na Veľkú noc si Slováci doprajú rôzne dobroty.
Tohtoročný veľkonočný nákup vás vyjde poriadne draho: Analytička však prináša aj dobré správy
(ilustračné foto)
Rodičia, zbystrite pozornosť: Jarná únava ovplyvňuje aj deti! Odborníci radia, čo robiť
(ilustračné foto)
Máte doma nespotrebované lieky? Nevyhadzujte ich! ŠÚKL varuje pred nebezpečenstvom