12°C  Oblačno  |  Bratislava
06.06.2013, 10:50 | Šport | Šport mix

Skvelá Kamasovej rana v Amsterdame: Zahrala Eagle

Golfistka Zuzana Kamasová pokračuje úspešne v rozbehnutej sezóne.

Vynikajúce výsledky sa jej podarili na nedávných dvoch turnajoch Ladies European Tour (LET). Najprv, na mimoriadne kvalitne obsadenom turnaji Deloitte Ladies Open v Amsterdame, vybojovala 35. miesto a uplynulý týždeň skončila na 37. mieste na Unicredit Ladies German Open v Mníchove.

Zuzana Kamasová sa vrátila z dvojtýždňovej turnajovej šnúry. Okrem skvelého výsledku sa môže pochváliť aj s cennou ranou.

"V Amsterdame som bola po druhom kole až na 59. mieste, no posledné kolo som poriadne zamakala. Padol aj Eagle (pozn. autora 2 rany pod PAR). Desiatu jamku s Par 4 som zahrala na dve rany, keď druhú ranu, 123 metrov od jamky, som dala dnu," povedala Kamasová.

Rovnako ako v celej strednej Európe, zlé počasie sa nevyhlo ani Amsterdamu, keď celý týždeň hráčky trénovali a hrali v daždi a při teplote okolo 12 stupňov Celzia. Ešte horšie skončil turnaj v Mníchove, kde sú najhoršie záplavy v histórii a z pôvodných štyroch kôl sa odohralo jedno kolo a 9 jamiek, ktoré neboli zaplavené.

"Po prvom kole som bola na skvelom pätnástom mieste. Druhé kolo som hrala v daždi a klesla som na konečné 37. miesto," povedala Kamasová.