27.01.2021, 13:31 | Šport | Futbal

Ibrahimovič sa postaral o rozruch: Dal gól, skoro sa pobil a bol vylúčený

Opäť sa postaral o rozruch! Tentoraz však nielen po futbalovej stránke. Futbalový útočník AC Miláno Zlatan Ibrahimovič (39) strelil gól, videl žltú kartu a napokon aj červenú.

Mohol sa stať hrdinom! Ibrahimovič v 31. minúte štvrťfinálového zápasu Coppa Italia proti mestskému rivalovi Interu otvoril skóre. Po jeho záblesku geniality a góle na 1:0 pomedzi nohy obrancu Aleksandara Kolarova prišla na konci prvého polčasu prvá žltá karta po potýčke s Romelom Lukakuom. Belgičan nasadil Švédovi jemnú hlavičku, ale ten ho mal údajne predtým počastovať vetou:

"Choď si robiť svoje voodoo niekam... Ty malý oslík." Konfrontácia bývalých spoluhráčov z Interu Miláno pokračovala aj po odchode do kabín, keď Lukaku vyzval Ibrahimoviča slovami: "Poďme dovnútra, ty ku..."

Z druhého polčasu ubehlo len 13 minút, keď Ibrahimovič nedovolene atakoval Kolarova a rozhodca Paolo Valeri ho poslal pod sprchy. Potom prišiel vyrovnávajúci gól Lukakua z pokutového kopu a dovŕšený obrat v podaní striedajúceho Eriksena.