Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
POSLAŤ TIP
23.09.2014
Zdenka
Odporučiť na Facebooku

Mourinho skončil nad hlavami hráčov: Spadol im pri ďakovačke

Mourinho skončil nad hlavami hráčov: Spadol im pri ďakovačke Real Madrid sa po štyroch rokoch stal španielskym majstrom.Autor: acs
04.05.2012, 06:00 | Real Madrid sa po štyroch rokoch stal španielskym majstrom. Mourinho tak získal titul už vo štvrtej krajine.

Prerušili nadvládu Barcelony. Futbalisti Realu Madrid sa po štyroch rokoch čakania dočkali vytúženého majstrovského titulu. Stalo sa tak po víťazstve v Bilbau 3:0, po ktorom majú dve kolá pred koncom ligy pred svojím najväčším rivalom sedembodový náskok. Hráči sa za titul koučovi Josému Mourinhovi poďakovali tak, že ho od radosti vyhadzovali do vzduchu.

Portugalský tréner sa stal prvým koučom, ktorý vyhral titul v štyroch vyspelých futbalových krajinách. Po portugalskom Porte, anglickej Chelsea a talianskom Interi Miláno sa mu to podarilo aj v Španielsku.

„Získať tento titul bolo najťažšie, aj keď v minulosti som ho získal až v poslednom kole,“ vyhlásil Mourinho. Portugalčan tvrdí, že celú sezónu nikto nič Realu nedaroval, rovnako aj v poslednom stretnutí Bilbao.

„Hrali sme však futbal najvyššej kvality a teraz je čas sláviť. Títo hráči si titul zaslúžia a nikto nemôže povedať, že sme nezvíťazili zaslúžene,“ dodal kontroverzný Portugalčan. Napriek tomuto úspechu je však Mourinhova budúcnosť na lavičke španielskeho tímu otázna.

dnes 09:00 Promi Herečka Podzámska: Prácu nemá, ale večierky vymetá!

Kedysi patrila medzi najobsadzovanejšie herečky, dnes je však bez angažmánu.

Herečka Podzámska: Prácu nemá, ale večierky vymetá!
Parlament odsúhlasil uzatvorenie troch medzinárodných dohôd

Parlament dnes odsúhlasil uzatvorenie troch medzinárodných dohôd medzi Európskou úniou (EÚ) a inými nečlenskými štátmi.

Otrasný pohľad: 7 cm paličky prerazilo chlapcovi cez mozog!

Chlapcov otec začul krik a keď sa otočil, naskytol sa mu hrozný pohľad.

NAJNOVŠIE Z RUBRIKY
Tak trochu TRAPAS: Falcao a jeho "umenie" v priamom prenose! Výbuch smiechu zaručený...

Anglický futbalový veľkoklub Manchester United pokračuje v hernom i výsledkovom trápení. 

Emotívna oslava gólu: Tento moment dojal celé futbalové Taliansko

Rozhodla sa, že tradíciu zmení. Babička talianskeho futbalistu Alessandra Florenziho sa v 82 rokoch po prvý raz vybrala pozrieť si svojho vnuka naživo na štadión.

Video: Ani Neymar, ani Robben, Oscara získava Benjamin Siegert!

Divadielka Robbena a Neymara sa vám už po tomto výkone nemeckého hráča budú zdať len slabým odvarom. Predstavenie hodné hereckého...