Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Porotcovia súťaže Miss leta 2017
Táto porota bude vyberať finálových 10 dievčat
Karolína Chomisteková
Karolína Chomisteková

Je víťazkou súťaže Miss Slovensko 2013. Okrem titulu Miss Slovensko 2013 vyhrala aj ceny Miss Gosh, Miss Pierot a Miss Press. Podarilo sa jej postúpiť medzi TOP 20 najkrajších žien sveta na MISS WORLD a aktuálne je riaditeľkou súťaže Miss Slovensko.

Laura Bednárová
Laura Bednárová

Je minuloročnou víťazkou súťaže Miss leta. Aktuálne sa venuje modelingu.

Tomáš Bezdeda
Tomáš Bezdeda

Slovenský poprockový spevák a hudobník. Zatiaľ vydal tri vlastné štúdiové albumy. Začiatky jeho kariéry siahajú do roku 2004, keď účinkoval v prvej sérii Slovensko hľadá Superstar. V poslednom období je Tomáš obľúbeným hosťom zábavných relácií. Príležitostne sa venuje aj moderovaniu. V roku 2012 úspešne ukončil štúdium na Ekonomickej univerzite v Bratislave.

René Štúr
René Štúr

Slovenský herec, spevák a moderátor. Pôsobí v Radošinskom naivnom divadle a v divadle Nová scéna. Pravidelne účinkuje v televíznych seriáloch a hosťuje v zábavných reláciách. Žije v Bratislave.

Tomáš Horváth alias Traper
Tomáš Horváth alias Traper

Tomášovi nepovie nikto inak ako Traper. Kde a za akých okolností vznikla jeho prezývka, zostáva zahalené rúškom tajomstva. V každom prípade Traper zastáva v redakcii najčítanejšieho slovenského denníka Nový Čas pozíciu Art Directora. V kolektíve je známym znalcom a kritikom ženskej krásy, preto mu post porotcu v súťaži Miss leta 2017 právom prináleží.