Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
POSLAŤ TIP
02.06.2015
Xénia,Oxana

Mellov právnik vyhlasuje: Môj klient je zadržiavaný bezdôvodne!

Diskusia (0)
Mellov právnik vyhlasuje: Môj klient je zadržiavaný bezdôvodne! Karola Mella privádzajú na súd v Belize.Autor: Plus TV Belize
02.08.2012, 14:13 | O osude najhľadanejšieho Slováka sa práve rozhoduje. Súd v Belize rozhoduje o vyhostení Karola Mella. Jeho právnik tvrdí, že ho zadržiavajú bezdôvodne.

Karol Mello, najhľadanejší Slovák na svete, je v štáte Belize zadržiavaný od 11. júla, kedy ho zadržali. Slovenské orgány ihneď požiadali o jeho vydanie. Súd v stredoamerickom štáte teraz rozhoduje o tom, čo bude s Mellom ďalej. Otázkou je, či ho vyhostia, alebo vydajú na Slovensko, alebo nie.

Mellov právnik Godfrey Smith sa pre miestnu televíziu vyjadril, že jeho klienta zadržiavajú vo väzbe bezdôvodne a vláda len zbytočne naťahuje čas. „Karol Mello je zadržiavaný od 11. júla. Vláda presne vie, čo robí. Napriek tomu prídu na súd hovoriť, že potrebujú čas na prípravu. Takto sa snažia odďaľovať a preťahovať súdne konanie,“ povedal Smith pre televíziu Plus TV.

Godfrey Smith zároveň obviňuje vládu, že sa jeho klienta snaží obviniť podľa vykonštruovaných obvinení. „Myslíme si, že to, čo povedala vláda, vrátane ministra, je úplne protiprávne,“ narážal právnik na nedávne slová ministra pre imigráciu Godwina Hulsa, že Mello by mal byť čo najskôr vyhostený.

Autor: Čas.sk
dnes 06:00 Správy Teploty budú atakovať 30°C, Slováci vyťahujú plavky: Kde si môžete dopriať vodné radovánky?

Hurá, prišlo leto! Po daždivom období sme sa konečne dočkali horúcich slnečných dní a mnohí nedočkavci už aj vytiahli plavky.

Teploty budú atakovať 30°C, Slováci vyťahujú plavky: Kde si môžete dopriať vodné radovánky?
Pocisková v náručí Tůmu žiari šťastím: Zamilovaná selfie z hôr a vyznanie lásky!

Herci Nela Pocisková (24) a Filip Tůma (37) si dlho svoje intímne chvíle nechávali len pre seba.

Nevlastný otec Kardashianok sa ukázal svetu ako žena: Volajte ma Caitlyn!

Nevlastný otec Kardashianiek sa po prvýkrát odhalil v plnej kráse ako transsexuál. 

NAJNOVŠIE Z RUBRIKY
Megaproces o miliardy: Ľudia zažalovali tabakové firmy, vysúdili si obrovské peniaze

Miliardovým odškodnením pre fajčiarov sa v pondelok skončil 17-ročný spor troch nadnárodných tabakových spoločností a viac ako milióna Kanaďanov.

Libanončan zatknutý na Cypre: Podieľal sa na príprave bombového útoku Hizballáhu?

Muž libanonsko-kanadského pôvodu bol zatknutý na Cypre po tom, čo úrady našli v jeho byte dve tony dusičnanu amónneho.

O afrických migrantov sa SR netrhá

Počty zachránených utečencov z lodiek v Stredozemnom mori lámu rekordy – za jeden deň ich už bolo viac ako štyritisíc. Slovensko...