Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
POSLAŤ TIP
21.12.2014
Bohdan

158 príspevkov
malibubeach 28.10.2013 16:20
1
nahlásiť
tak urciteeee, akoze taketo sarvatky, bitky su kade tade po senkoch, po dedinach, vo vacsom - mensom meste. no proste v noci sa to stava. ten jeden hlupak co si zacal do toho na lavicke, vsak moze byt rad, ze neskoncil horsie, kedze neovlada ani zakladne drzanie ruk v boxe.
Setherial01 28.10.2013 16:18 nahlásiť
"Po vykonaní potrebných procesných úkonov boli obvinení muži prepustení na slobodu," No čo však chlapci sa vyspia a potom možu znova robiť bordel po meste.
00000112 28.10.2013 16:22 nahlásiť
P***y nevychovany bajkalici.Vypalit cele to mesto plne ***ov.
Mp3mann 28.10.2013 16:28
10
nahlásiť
...stavím sa, že sa ich rodičia dosťahovali do BA za prácou z Detvy ;-D
Mp3mann 28.10.2013 16:23 nahlásiť
tupé vypatlané hlavy prefetované! to je teda hrdinstvo sa púšťať v tlupe do hocikoho...teba mali vypnúť v pôrodnici ty *** čo si to kričal!
Xintolx 28.10.2013 16:59
13
nahlásiť
To moze iba blavak namysleny, tupy,hlupy, prizemny napisat take *** ze si obhajuje svojich.
boreczlesa 28.10.2013 16:25 nahlásiť
Pamatam svojho casu, ked som zil este v Blave, asi takych 7-8 rokov dozadu tak som zazil podobnu situaciu. Cakal som v aute na znamych a par metrov predo mnou podobni dvaja geroji obtazovali ludi. No mali smolu ze medzi tymi ludmi bol chalan ktory ovladal karate alebo co. Jeden z tych gerojov skoncil so zlomenym nosom, druhemu museli spravit inventuru v zubnej karte. Pobavil som sa.
steve414 28.10.2013 16:25 nahlásiť
Tí grázlici mali jedno šťastie, že natrafili na slušného chalana. Raz sa im to ale určite nevyplatí, keď natrafia na niekoho kto to vie a bude v zlej nálade.
dewiljin 28.10.2013 16:27 nahlásiť
A potom jak videl že sa vie šlahat tak začne rozprávat ]:-> ]:-> ]:->
yasminee 28.10.2013 16:44 nahlásiť
vy *** prij.bany skapte všetcii!! ani neviete ako to vôbec bolo a navážate sa tu, toto viete nič ine a ani ste tam neboli, tak radšej nekomentujte a držte si p.ice! Ani neviete že to video neboolo celé natočené, to bolo od konca a to ten primitív, ktorý to natačal dobre vie, mal by dostať poriadne na hubu, ale to ho asi život sám bije...!! ved na každého raz príde... Aj na tých imbecilov, ktorý si to celé vymysleli... a média to celé zbytočne nafukujú ani na to nemajú právo, spravodlivosti výjde najavo! a radšej ani toto nekomentujte lebo to neskončí dobre...
darrkysvk 28.10.2013 16:51
1
nahlásiť
Tak lebo ty si tam určite bola všetko si videla atd...však?
kveci 28.10.2013 17:10
0
nahlásiť
... a ty necheš držať? :))
manager12 28.10.2013 17:51
2
nahlásiť
je uplne jedno ako to bolo, v prvom rade ak by ma aj niekto verbalne napadol tak neskacem donho ako o***, v druhom rade, tie dve individua sa chceli evidentne bit, tak hladali dovod, alebo zamienku. . . . toto sa mi stalo tiez a nie len raz na hviezdoslavovom namesti, aj na vlakovej stanici,,,, akurat mali jednu mensiu smolu- 12rokov karate, 4 roky kraw maga :) bez nadnesenia ak by som chcel a bol na rovnakom IQ stupni ako oni tak ich zabijem skorej ako by stihli povedat au :) a chalan ma respekt ze si od nich drzal len odstup, nakolko evidentne pozna nase zakjony a ak by mu naplno pritankoval tak by siel este aj on sediet- zevraj za neprimeranu sebaobranu..... na hentaku bandu by mali urady vyhlasovat lov- ako je odstrel medveda tak by mal byt nie odstretl, ale bitie hentakych exotov,,,, a neni to len v blave, je to aj v trnave aj v nitre, proste deb.li sa najdu vsade. heslo po tomto prispevku: slusny clovek bran sa ako vies, alebo radsej nechod na ulicu,,,, :(
manager12 28.10.2013 17:56
2
nahlásiť
mam velky strach co by mi clovek ako ty mohol urobit ak to neskonci dobre :-D tak sem teda napis ako to cele bolo ak si to videla, obhaj svojich kamaratov :-)
toreatchor 28.10.2013 18:54
3
nahlásiť
yasminee predpokladam ze si nejaka zavsivavena ciganka a na videu si spoznala svojich zavsivavenych bratov. Holt vy ciganska chamrad ste vzdy len problemy robili.
dilated 28.10.2013 19:21
0
nahlásiť
Neskonci to dobre? David nas pride vypnut?
02_ujo.LULE 28.10.2013 23:53
1
nahlásiť
Tak ako to bolo dievča? Ja som videl ako tí dvaja pajáci napadli odzadu nejakých dvoch chlapcov čo len sedeli na lavičke. Viem že tu každý hovorí že blava atď. ale ten chlapec má fakt šťastie že je z bratislavy. Keby to urobil v takom lendaku alebo tepličke, alebo akejkoľvek dedine na severe, tak si do minúty zbiera vlastné zuby polámanými rukami. Jediné jeho šťastie je že nenatrafil na buranov. Ale keď sa bude takto chovať tak raz natrafí. Ja poznám prípad kde jeden "nácek" takto vyskakoval na kdekoho, a raz zbil syna jednému nesprávnemu ani o tom nevedel. O 2 dni prišli za ním domov a zlomili mu obe ruky v lakti, dodnes sa poriadne nenaje vlastnými rukami. Tak ak sú to tvoji kamaráti prehovor im radšej do duše nech s tým prestanú, lebo v opačnom prípade raz natrafia na niekoho kto nebude tak slušný a v tak dobrej nálade ako tento chalan. A budeš im nosiť kvety na cintorín.
furios 29.10.2013 01:33
0
nahlásiť
manager12 by ma zaujimalo kde si chodil 4 roky na kraw maga...
quick1silver 29.10.2013 03:41
0
nahlásiť
vies co, pre takych je*bkov - co tam vyskakovali je aj utratit skoda. to treba vyhodit v strede sahary a nechat tak. nech sa o to priroda postara.
yasminee 28.10.2013 16:46 nahlásiť
komentujte radšej svoje sku.rvene živote a nie toto !! ani neviete, že predtým sa do nich hentí navážali vy vyje.banciii !!!!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie