Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
105 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
mortisha66
6.5.2011 20:58 | |
+0 -0
Reagovať
presne. NAJVäčší masový vrah nevinných ľudí je americký prezident & spol.
florida2010
4.5.2011 19:55 | |
+0 -0
Reagovať
cry me a river
happy97
4.5.2011 21:15 | |
+0 -0
Ty si ale dobre "uderený" človeče! Piate cez deviate! A v každej diskusii.
florida2010
4.5.2011 19:25 | |
+0 -0
Reagovať
co papuluje na ameriku a robi pre americky trh lololool ;-D typicke koli tebe si vazia slovensko lol lebo nadavas na ameriku lololmaju ta v #$#@. a musim ta sklamat hajzle som nikdy necisil ale som si isty ty vies ako ich lestit. A ameriku mam rad nie koli politike ale koli ludom a slovensko mam rad ale neznasam zavist a nenavist ktorou tato krajina fuci tak ako ty chudera za stolikom americky trh ha lolololol
lisa22
4.5.2011 19:41 | |
+0 -0
sám si zakomplexovaný chudák, čo kydá na vlastnú krajinu a rodákov. ja na Ameriku nenadávam, ráč si prečítať moje príspevky predtým, než sa zapojíš do diskusie. ja sa len pozastavujem nad naivitou poniektorých, čo si nevidia ďalej od nosa, ako napríklad viperman. ten sa tu rozdrapoval, ale keď dostal dôkazy, ktoré si pýtal, zrazu ho niet :-D ja mám rada mojich priateľov v USA a vážim si ich, ako aj oni mňa. to ale neznamená, že budem žrať z ruky ich vládnym tzv. predstaviteľom, ako to robíš ty, čo svedčí o tom, že si alebo totálne naivný, alebo súhlasíš s ich praktikami. hovoríš o nenávisti, ale tá dýcha z teba. ja som sa sem neprišla baviť s tebou, ale reagovala som na iného diskutujúceho, takže nechápem, prečo sa do mňa navážaš.
lisa22
4.5.2011 19:47 | |
+0 -0
ešte jedno: tvrdíš, že USA nemáš rád kvôli politike, ale kvôli ľuďom, no tak potom nelez do politických diskusií a nemiešaj jablká s hruškami. ani ja som nikdy a nikde nepovedala, že nemám rada ľudí, bežných Američanov, medzi ktorými, opakujem, mám kopec priateľov. som ale hrdá na to, že som Slovenka a nehanbím sa za to, čo je aj dôvod, prečo si ma vážia.
viperman
5.6.2011 20:42 | |
+0 -0
ake dokazy? si mi poslala nejaky dokument konkretny na niecom s nejakymi cislami a faktami? iba hlupe reci, cista ***.
florida2010
4.5.2011 15:28 | |
+0 -0
Reagovať
monalisa -obliz papier :-), haha ty tvoji intelektualny priatelia sa musia zopar krat narodit aby boli tam kde som ja a dufam ze ziju v USA - vela slovakov radi nadavaju a ziju tu ani bohovi by nesli domou na slovensko -typicke. ;-D najvacsia sranda je slovaci si myslia ze su taky mudry a popritom mnohy nevedia ani tolko kolko 10 rocny american- tak ako ty monalisa ;-D
Guttentag
4.5.2011 16:32 | |
+0 -0
Absolventi VUML sú spravidla všetko intelektuáli...aspoň si to myslia.
lisa22
4.5.2011 18:02 | |
+0 -0
mojim priateľom takí ako ty nesiahajú po členky :-) btw, sú to rodení Američania, nie zbehnutí Slováci, čo tam išli čistiť záchody s diplomom (aj takých poznám). ja osobne robím pre americký trh dlhé roky, lenže odtiaľto. nikdy by som nešla žiť do Štátov, aby z mojich detí vyrástli vymletí novodobí otroci s vymasírovanými mozgami. moji americkí priatelia si vďaka mne vážia Slovensko - zato vďaka takým ako ty majú o ňom tú najhoršiu mienku. zbehovia, čo kydajú na vlastnú krajinu, si úctu nikdy nezískajú. ty vždy budeš len prisťahovalec, nič viac. ale tebe to zjavne stačí, lebo pojmy ako hrdosť a sebaúcta ti podľa všetkého nič nehovoria.
viperman
5.6.2011 20:41 | |
+0 -0
vymodelovane mozgy? rofl..ty si dievca nikdy nebolo v zahhranici. taketo picvoiny by si nikdy nepisala:) LUDIA SU VSADE NA SVETE ROVNAKI. len ty to jaksi nechapes, su mudri, hlupi a potom je tu faktor nabozenstvo... ale na slovensku mi prijde ze sme tu najhlupejsi..a hlavne pasivni..preco asi *** sme boli utlacani X rokov..rakusko uhorsko atd... ja si to priznam, slovaci taki su, taki sme. a kazdy kazdeho ***ava
florida2010
4.5.2011 15:22 | |
+0 -0
Reagovať
hej ked citam tie domace spravy kolko vrazd je doma v malom slovensku -tak neviem co je horsie
florida2010
4.5.2011 00:43 | |
+0 -0
Reagovať
Zijem na florida vyse 20 rokou a zboznujem ameriku ;-D
jozomachleta
4.5.2011 01:36 | |
+0 -0
dufam ze si uzivas vsetky tie toranada, aj s vipermanom
viperman
5.6.2011 20:46 | |
+0 -0
ty si *** cisty pri***ny, ja zijem na slovensku a tu tornada nie su. ty si asi moc nestastny ze tu nevladne fico...ze.
florida2010
3.5.2011 18:40 | |
+0 -0
Reagovať
tak preco nie napr.katka ci slovenske mena sa ti na nicknames nepacia
lisa22
3.5.2011 20:47 | |
+0 -0
nechápem, prečo ťa trápi môj nick. diskutuj k téme.
happy97
4.5.2011 00:02 | |
+0 -0
A Ty máš prečo florida 2010?
florida2010
4.5.2011 00:46 | |
+0 -0
pretoze si smiesna ''lisa'' zabavne ako doma nadavaju na ameriku a vsetko je odkukane od ameriky od tv show, po hudbu, mena, styl atd atd ;-D ;-D ;-D slovaci nemaju fantaziu preto lisa, kevinkova, jessiki, jenniferky atd ;-D
lisa22
4.5.2011 12:40 | |
+0 -0
môj nick nemá nič spoločné s anglickou verziu mena Líza, ale je druhou časťou mena Monalisa, ktoré bolo v detstve mojou prezývkou (môžeš hádať, prečo). no ty zjavne nepoznáš inú kultúru okrem americkej, takže z toho podozrievaš aj ostatných. vidno, že už tých 20 rokov žiješ v Štátoch. pokiaľ ide o mňa, mám tam niekoľko dlhoročných priateľov, takých, ktorí vedia gramatiku :-D (čiže patria k intelektuálnej š***). sú to vzdelaní a rozhľadení ľudia a ich názor na vládu USA je viac než povážlivý. o tebe však silno pochybujem, že sa v Amerike stýkaš s intelektuálmi, ktorí by ti možno mohli vysvetliť zopár vecí, o ktorých sa ti ani nesníva, presne ako drvivej väčšine tamojších vymletých mozgov.
viperman
5.6.2011 20:39 | |
+0 -0
lebo si tupa ovca..tzv slovenska.. :
florida2010
3.5.2011 16:34 | |
+0 -0
Reagovať
preco je tvoje meno lisa- ty si dalsia z tych kevinkov, jessica's johnny'ss atd lol doma uz ani slovenske mena velmi niesu a hej chybala mi tam pomlcka. power to usa - beautiful
lisa22
3.5.2011 18:29 | |
+0 -0
lisa je môj nick, nie meno :-)
Guttentag
4.5.2011 16:27 | |
+0 -0
Ty by si mala mať nick skôr Faja, ako Líza...
lisa22
3.5.2011 16:16 | |
+0 -0
Reagovať
tak načo pýtaš dôkazy, keď sa na ne ani nepozrieš? v linku, kt. som ti poslala, je video, kde Hillary Clinton hovorí o Talibane, o tom, ako bol vytvorený v 70-tych rokoch na protisovietske účely. čiže jasný a nezvratný dôkaz o tom, čo si chcel počuť. teraz si dokázal, aký si ignorant a celý tvoj "názor" je založený na bludoch a ilúziách. kto si chce vytvoriť objektívny názor, musí mať objektívne informácie, nestačí len wishful thinking.
florida2010
3.5.2011 15:35 | |
+0 -0
Reagovať
prave lietaju blue angels nad mojim domom -power to usa beautiful
lisa22
3.5.2011 16:17 | |
+0 -0
a ty si ďalší amerikanofil, ktorý nevie po anglicky, čo? takých mám najradšej :-D
florida2010
3.5.2011 15:34 | |
+0 -0
Reagovať
kasli na tychto tupcov. Rastli v nenavisti k usa lebo nemoholi ist tak zavidia. Usa je najlepsia krajina na svete. Bodka. Slovenksko by bolo super keby tam nebola nenavist a zavist ale slovak sa nikdy nezmani.
florida2010
3.5.2011 15:30 | |
+0 -0
Reagovať
preco nie trest smrti on mohol zabijat ? preco by on mal zit
cisla
3.5.2011 08:28 | |
+0 -0
Reagovať
POCHÁDZAJÚ Z USA.
cisla
3.5.2011 08:01 | |
+0 -0
Reagovať
NAČO JE DOBRÉ ZABÍJAŤ? SI MYSLIA ŽE HO NEMÁ KTO NAHRADIŤ? POTOM TREBA POZABÍJAŤ VŠETKÝCH ČO ROZPÚTAVAJÚ VÁŠNE? JE CHORÉ OSLAVOVAŤ VRAŽDU AJ KEBY TO BOL TEN NAJHORŠÍ ZLODUCH.
maco45
3.5.2011 17:24 | |
+0 -0
Z jednoduchého dôvvodu, aby nesvedčil... :-D :-D
pavelpp
3.5.2011 00:24 | |
+0 -0
Reagovať
v Libyi bola vysoka zivotna uroven, Kadafi nechcel aby mu USA platili dolarmi za ropu ,pretoze nemaju ziadnu hodnotu, tak ho napadli. Ze rok predtym si s nim podaval Sarkozsy ruku uz nikomu nevadilo.... V Libyi ide aj o novovybudovany zavlazovaci system na zavlazovanie puste a tym padom zvysovanie jej urodnosti. Pastieri oviec z hor urcite pilotovali lietadlo...ale podka Teba to je ako jazdit na bicykli...ale ani to sa hned nenaucis...
viperman
3.5.2011 07:30 | |
+0 -0
dalsi mudry, za vsetkym hladate nejaku konspiraciu, preco potom s tym slovaci nic nerobite iba tu mudrujete na forach a sa stazujete. end.
pavelpp
3.5.2011 11:10 | |
+0 -0
Daj rozumny protiargument a nebec jak ovca
jozomachleta
3.5.2011 11:30 | |
+0 -0
ty co si v tejto diskusii taky aktivny? co si z americkeho velvislanectva?
lisa22
3.5.2011 13:42 | |
+0 -0
hahaha, tiež sa mi zdá, že ho za to niekto platí. veď nemôže byť až taký sprostý :-D
viperman
3.5.2011 13:54 | |
+0 -0
vy tu dajte dokazy a noramlne veci a ne domnienky a a konspiracne teorie najdene na kazdom anti americkom webe na internete. a vobec nac sa slovaci staraju do USA? slovensko je este vacsi bordel :)
jozomachleta
3.5.2011 16:00 | |
+0 -0
:) vidim ze jediny mudry si tu ty, a zjavne ta to bavi reagovat na kazdy prispevok, neviem co tym chces dosiahnut. A preco s tym slovaci nic nerobia? No preto ze vacsina je taka ako ty, vsetko uveri, len ty si spomedzi tych primitivnejsich ludi vynimka, dostal si sa k internetu a teda mozes aj na fora prispievat
Guttentag
4.5.2011 16:23 | |
+0 -0
To je skôr systém na zasolenie zeme, nie na zvyšovanie úrodnosti. negatívne skúsenosti sú s tým aj v iných afrických štátoch. Zem na ktorú sa roky leje voda, ktorá následne rýchlo vyschne spôsobuje, že sa z hĺbky zeme dostávajú na povrch soli a zem sa zasolí. Po čase budú musieť vymeniť všetku ornicu. Ale to sa na NČ nedočítaš ani v Šeherezáde to nedávajú.
viperman
5.6.2011 20:34 | |
+0 -0
primitivnejsich? ty tu pises uplne ***, neviem kde beres take anti-americanske nazory asi si ich tiez precital nekde v nejakych novinach pocitam ze sedlackych nekde na lazocoh alebo este lepsie z vychodu ne ? JA NEHOVORIM ZE NECOMU VERIM ALE TY SI NEDAL ZIADNY DOKAZ ALEBO NIECO PRECO BY SOM MAL NIECOMU NEVERIT. NEJAKEMU TUPEMU TROTTLOIV Z DISKUSIE BUDEM NECO VERIT? nech ti ne***
viperman
5.6.2011 20:35 | |
+0 -0
lisa: ja som vedel ze slovaci su tupi...sak to vyzera tak ako to tu vyzera..:) ale ty si cista ***
viperman
5.6.2011 20:38 | |
+0 -0
ty si o sebe myslis ze si akoze inteligentny? vsetko co si napisal je uplna hlupost, slovak ide do sveta a je mudry? mi to prijde ze si vseved, vsade si bol vsetko vies, pozans sefa CIA a tak..alebo aj teroristov ruskych a tak. ne...ja na cas.sk som nikdy nechodil nahodne som sem zavital ale vidim ze SLOVACI IBA ZAVIDIA A IBA ZAVIDIA....nechces nahodou podporvat cinu alebo severnu koreu? alebo nendajboze rusov? nasich bratov ktory nas tu okupovali? *** ktory urcite voli fica. odjeb sa.
lisa22
2.5.2011 23:45 | |
+0 -0
Reagovať
chceš dôkazy, tu máš dôkazy http://syedsoutsidethebox.blogspot.com/2009/05/hillary-acknowledges-taliban-created-by.htm­l pokiaľ ide o ufo, poznám viacerých, ktorí ho "videli" a mám na to vysvetlenie :-)
viperman
3.5.2011 07:32 | |
+0 -0
to je zase iba clanok na internete, ja si vytvorim teraz nejaky web kde napisem ze dzurinda je cigan. vsetko mate ludia z internetu vsetky info, takze je vsetko relativne a nikto nevie jak nieco presne v raeale je tak sa nehrajte na bohov a vsetych ze viete pravdu. mne je to osobone jedno, nestaram sa o politiku ale tieto konspiriacne dristy mi lezu na nervy.
lisa22
3.5.2011 13:34 | |
+0 -0
článok na internete? :-D nevidíš a nepočuješ, čo hovorí Hillary? zjavne asi nevieš po anglicky
lisa22
3.5.2011 13:41 | |
+0 -0
ak sa nestaráš o politiku, načo sem lezieš? to po prvé. po druhé, informácie tohto charakteru u nás, ktoré spadajú do programu svetovlády, ktorej hlavnými osnovateľmi sú istí...ehm...páni, momentálne osídlení predovšetkým v USA, sú staršie možno ako ty. internet pre bežných užívateľov ešte neexistoval, keď sme o nich tu vedeli. teraz, otázka je, ako sa k tomu človek postaví. tvoj postoj žiaľ svedčí o tom, že si už nabehol na systém, ktorého hlavnou snahou je urobiť z občanov ľahostajných, nerozmýšľajúcich konzumentov všetkého, čo sa im naservíruje. a keď sa ti niekto snaží otvoriť oči, povieš "nezaujíma ma to". lenže škodíš sám sebe predovšetkým. open your eyes and try to see.
viperman
3.5.2011 13:52 | |
+0 -0
ja som ten na ten link ani nekukol mam v <>
viperman
3.5.2011 13:58 | |
+0 -0
otvorit oci? ked to niekto napise na usa ze su teroristi tak to v hlave nema v poriadku, kazdy mame svoj nazor..neviem co tu vsetci iba riesite USA..top potom mozte zacat kydat na britov, talianov atd..a vlastne cele NATO. atd. a btw slovaci su tiez v nato, to potom kydas aj na slovensko aj ne?
jozomachleta
3.5.2011 15:57 | |
+0 -0
pocuj viperman, ty tu pises take bludy, aj tak by ma zaujimalo preco sa tak strasne tych americanov zastavas, co dobre ti sprevili, nechapem. A v hlave to hlavne nemas v poriadku ty, tvoje prispevky hyria primitivizmom. Nevies o com pises, raz pises jedno, potom zas druhe, nic z toho nema ani hlavu ani patu. Niekto nieco napise na USA a ty hned "a to mas odkial? cital si nejaku rozpravku? Ukaz mi dokaz. mam v <>". Tymito asi 4 vetami som zhrnul cely tvoj myslienkovy pochod
lisa22
2.5.2011 22:16 | |
+0 -0
Reagovať
ty si vážne tak naivný, alebo ti za to platia? :-0 koľko máš rokov, osemnásť?
viperman
2.5.2011 22:48 | |
+0 -0
ked ti nejaky arab alebo terorista zabije nekoho z rodiny potoom tu budes pisat taketo bludy tiez ne? tento anti amerikanizmus slovensky uz je cisto trapny, zavist...slovensko je v ***kach tak kydaju na usa..
lisa22
2.5.2011 23:03 | |
+0 -0
zlatko, vedel si o tom, že Taliban vytvorili v 70 tych rokoch Američania na boj proti ZSSR, pod vedením Brzezinského (ktorý bol vtedajším bezpečnostným poradcom prezidenta Cartera a dnes stále pôsobí v Bielom dome ako poradca pre zahraničie) a že špeciálny "teroristický" výcvik im poskytla práve CIA? tak kto sú skutoční teroristi, hm? think twice before you speak.
viperman
2.5.2011 23:20 | |
+0 -0
a to mas skadial? citala si nejake "specialne rozpravkove noviny" ja mozem napisat ze som teraz videl ufo. uveris mi ? bez dokazu si mozes ist vies co..
jozomachleta
3.5.2011 00:43 | |
+0 -0
viperman uz pred par hodinami si napisal ze sem uz neprides tak co tu stale robis. A inak, svojimi prispevkami si dost trapny, kazdeho tu urazas, uz si davno ukazal akou inteligenciu disponujes, tak uz sa viac strapnovat vazne nemusis. Tak isto si obdareny uzasnou slovnou zasobou. Zi si v svojich snoch ze teroristi zabijaju nevinnych. Neviem naco by to robili a co by z toho mali. V tomto svete sa vsetko robi pre peniaze. A ked terorista zabije niekoho nevinneho, ake peniaze z toho ma? Somalski pirati unesu lod a pytaju vykupne, nezabiju posadku len tak ze im to robi radost, chcu peniaze. Tak naco by "teroristi" len tak zrutili WTC, len aby si pohnevali cely svet? Ved uz trosku zacni aj ty uvazovat
jozomachleta
3.5.2011 00:45 | |
+0 -0
este posledna vec viperman, pisal si ze bez dokazu si mozes ist vies co, tak mi ukaz kde je dokaz ze zabili ladina. Len vidim ze tebe staci dokaz ze ho hodili do mora, tak s takym dokazom si mozes akurat tak vytriet zadok
viperman
3.5.2011 07:29 | |
+0 -0
for jozefmachleta: takze podla teba su vsetci teroristi ovladany by usa, vsetky media su ovladane by usa, a ziadnemu statu to neavdi, aj spanielksa ETA je ovladana usa ne? uplne vsetci teroristi. nikoho som nikde neurazil, urazas tu jedine tak ty. a bombove utoky v indii a tak dalej to je nic ne? takze v podsate ziadny teroristi nie su. omg. neviem kde si nabral taku konspiracnu teoriu, proste sut o iba kecy, ja si mozem tiez vymyslet hocijaku rozpravku.
viperman
3.5.2011 07:33 | |
+0 -0
for jozechmachleta aj utok v ruskom letisku, si spravili sami rusi ne ?
slowakia100
2.5.2011 17:53 | |
+0 -0
Reagovať
s USA treba urobiť jednu vec. Proste ju zmiesť so zemského povrchu a vymazať z mapy. Ja keď čítam články o USA a čo sa tam zase stalo (robia si to pri tom sami a tvária sa, že ich napadli teroristi), tak chytám také nervy, že by som rozdrbal ten počítač. Nemôžem týchto ***ov čo sú v politike. Či je to u nás alebo inde vo svete. Nemohol by som isť ani na exkurziu do parlamentu ako chodia zo školy.
slowakia100
2.5.2011 18:08 | |
+0 -0
a ďalšia vec, že už by som absolútne nepustil domov na slovensko (ani na mape) ľudí, ktorí odišli do USA. Keď sú sprostí, tak nech sú tam.
jozomachleta
2.5.2011 18:10 | |
+0 -0
pravdu mas, len problem je v tom ze 95% ludi im tie rozpravky zerie a preto si mozu robit dalej co chcu, Keby ludia odsudili protesty v egyte, lybii, v tunisku, vojnu v afganistane, iraku... tak by asi aj amici spozorneli a uvedomili si ze vsetko co robia je strasne okate. Lenze aj sprosti europania ich zeru, taliani, francuzi, anglicania ich este aj podporuju v boji v lybii, ti by si zasluzili atomovu bombu
viperman
2.5.2011 19:13 | |
+0 -0
rofl, taketo anti americke dristy mam najdradsej, ani jeden dokaz, vsetko iba domnienky v chorej slovenskej hlave. myslis ze cela europa su uplne tupi ne? ty si mudrejsi jak vsetci politici dokopy ne. musim sa smiat. cas.sk diskusia lolololollol. idem prec odtialto bye.
viperman
2.5.2011 19:15 | |
+0 -0
kto by sa uz vracal na slovensko ked moze ist do usa? toto tu je chora krajina, zdegenerovana, kazdiy kradne a este aj ludia su tu tupi... taketo anti americke dristy bez jedineho dokazu.. (jedna babka povedala na internete ne? slovaci maju konecne internet tak uveria vsetkym dristom na nom lololol
viperman
2.5.2011 19:18 | |
+0 -0
a co ked bojuju v lybiii? irak...poźitivne..sadam husajn je prec, afganistan..tiez pozitivne :) vietnam bol fail..vela ludi zbytocne zomrelo.. lybia ? tebe asi nevadi ze kaddafi si tam zabija obyvatelstvo. ty si asi mudrejsi jak cele NATO ktore tam bojuje ne ? neviem kde na tieto zdegenerovany pribehy ludia na slovensku chodia
petinkask
2.5.2011 20:13 | |
+0 -0
no že mi povedz, čo bolo také v Iraku, keď tam išli poslovia "mieru".... som zvedavá ty vševed
florida2010
2.5.2011 20:24 | |
+0 -0
Ty pysny slovak - co robi ''w '' v slove slovakia? - toto je problem slovakov k.k.ti ako ty
jozomachleta
2.5.2011 22:02 | |
+0 -0
tou chorou hlavou si myslel asi seba, dilino, najprv napis ze ides prec odtialto, a potom za 5 minut sem hodis dalsi prispevok, sa mi vidi ze ty aj trenky na sebe mas s cervenymi pruzkami a hviezdickami v modrom obdlzniku. Je smutne ze aj tak zadubeny ludia ako ty existuju, no musim ta brat ako sucast zivota, inak to nejde. Tolko prispevkov co si sem dal ty tak nikto, dufam ze si aj obamovi poslal list ako skaredo sa tu o amerike pise. dilinko
jozomachleta
2.5.2011 22:05 | |
+0 -0
a ty mas odkial ze kadafi zabija ludi? zas si cital novy cas? Alebo si sa tam bol pozriet osobne? Ak si tam bol, tak ti to uverim. A co pozitivne spravilo NATO za svoju existenciu? Napis jednu vec, zbombardovalo libyu, lebo kadfi je zly, lebo v libyi bola vyssia uroven zivotna ako v USA, ale to nikoho nezaujima, pri narodeni dietata dostala rodina 2500 dolarov, naco by sa tam ludia burili? Nbud smiesny a never tomu ked vidis 200 podlplatenych ludi ako skanduje "prec s kadafim". A verim tomu ze aj tebe keby dali 200 dolarov tak by si tekal protestovat. Bohu zial
lisa22
2.5.2011 22:21 | |
+0 -0
chorý si jedine ty, keď sa hanbíš za vlastnú mamu. to amíci nerobia, aj keď oni sa skôr majú za čo hanbiť. a hanbia sa najmä tí inteligentnejší a vzdelanejší, to mi ver. a btw, dôkazov sú haldy a boli dávno predtým, než tu zaviedli internet, ale to si ešte nevedel čítať.
viperman
3.5.2011 07:48 | |
+0 -0
for jozomachleta: skadial? ze by z X medii, aj verejnopravnych? novin atd. a ty mas skadial ze tych protestujucih je 200 bol si tam ? uricte 200 ludi sposobi prevrat :) ked uz aj v bahrajne je bordel a ludia nadavaju (skoda za zrusenie f1) a tam sa maju MRTE dobre, pochybujem ze lybia je na tom lepsie...
viperman
3.5.2011 08:25 | |
+0 -0
for lisa: rofl. internet pouzivam asi od 97-meho, to este dvojicky stali takze si trosku mimo, ty si vtedy nevedela ani co je internet asi... "dokazov su haldy" videla si nejaky nazivo v ruke? mas snad kontakty do FBI alebo CIA :) nie tak bud ticho.
florida2010
2.5.2011 16:56 | |
+0 -0
Reagovať
pretoze teroristi nas vsetkych nenavidia europanou aj americanou chcu ovladnut vsetkych ty dezo.ved sa pozri co nasi slovaci napustali do nasej krajiny susede sa vyhrazal moslim ze jej do cinzaku da bombu a ze insurencia mu zaplati slovenke sa vyhraza niekto co na slovensku nema co robit. ved su uz vsade
Guttentag
2.5.2011 16:06 | |
+0 -0
Reagovať
Už ani budík netiká, nieto bomba. Ale možnože je na nej 150 ročný budík prišrobovaný a tiká Takto: "Bin Ládin, TY k o k o t"

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie